Vartojimo paskolos, terminuotojo indėlio ir kitos sutartys patvirtinamos atlikus kelių žingsnių identifikaciją

Ką tai reiškia? Kelių žingsnių identifikacija užtikrina, kad kiekvieną paskolos gavėją ar indėlininką identifikuojame keliais būdais, naudodami daugiau nei vieną asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir užduodami papildomus saugumo klausimus. 
 
Sutartį patvirtiname tik po pilnos asmens identifikacijos
 
GENERAL FINANCING BANKO vartojimo paskolos, terminuotojo indėlio ir kitos sutartys yra sudaromos ir patvirtinamos tik atlikus pilną kelių žingsnių asmens identifikaciją. 
 
Patikimas sutarties pasirašymas
 
Jeigu sutartis su GENERAL FINANCING BANKU sudaroma telefonu, ją pasirašyti galima:

  • kvalifikuotu mob. parašu "Mobile-ID" arba el. parašu "Smart-ID";
  • arba pateikiant galiojantį asmens dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę) atvykusiam kurjeriui.

Jeigu sutartis su GENERAL FINANCING BANKU sudaroma internetu, ją pasirašyti galima:

  • kvalifikuotu mob. parašu "Mobile-ID" arba el. parašu "Smart-ID";
  • arba vaizdo skambučio metu palyginimui pateikiant asmens dokumentą – palyginame vaizdo skambučio metu matomą atvaizdą su asmens dokumento nuotrauka ir taip patvirtiname asmens tapatybę. 

GENERAL FINANCING BANKAS primena likti budriais ir atsakingai elgtis su savo asmens duomenimis – tikime, kad viešojoje erdvėje jau matėte patarimus, kaip saugoti asmens duomenis ir kitą jautrią informaciją. Jei visgi reiktų pagalbos ar patarimo, mes visuomet šalia – susisiekite su mumis telefonu 1851 arba el. paštu [email protected].

Kodėl sudarant sutartį internetu reikia identifikacijos ir kaip tai atlikti?

LR Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymo Nr. VIII-275 11 str. nustato griežtus reikalavimus finansų įstaigai tinkamai nustatyti kliento asmens tapatybę.

Sutartį sudariau šiandien, kada galiu tikėtis pinigų?

Jei sutartis sudaroma internetu ar pasirašoma klientų aptarnavimo skyriuje darbo dieną iki 16.30 val., pinigus klientas gauna tą pačią dieną apie 18 val. Jeigu sutartis sudaroma internetu arba pasirašoma klientų aptarnavimo skyriuje po 16.30 val., pinigus klientas gauna kitą darbo dieną apie 11 val. Penktadieniais pavedimai atliekami iki 15.30 val., savaitgaliais pinigai nepervedami. Jeigu sutartis sudaroma telefonu ir pasirašoma naudojantis kurjerio paslauga, pinigus klientas gauna per 2 darbo dienas.

Kur nurodytas sutarties numeris?

Sutarties numeris nurodytas pirmojo sutarties lapo viršuje. Tai juodi, paryškinti skaičiai.

goals

> 17 800

2022 m. įgyvendintų klientų

TIKSLŲ

experts

150

ekspertų

KOMANDA

customers

80%

patenkintų

KLIENTŲ

Gear2

17

metų

RINKOJE

Atsiliepimai

Mes laimingi, kai mūsų klientai patenkinti

Elena
Nuoširdus ačiū už malonų bendravimą, išsamų paaiškinimą ir supratingumą su pagyvenusiais asmenimis, ne kiekvienas tai supranta, dar kartelį ačiū, linkiu Jums sėkmės!
Bronislavas
Dėkoju konsultantei Boženai už kvalifikuotas kosultacijas, dėmesį klientui ir malonų bendravimą.
Kristina
Esu nuolatinė GENERAL FINANCING BANKO klientė. Vartojimo paskolos klausimus spręsti buvo taip parasta, kad net negalvočiau apie kitą įmonę, kur galėčiau skolintis.
Valentina
Pas jus skolinamės jau daug metų ir labai geromis sąlygomis. Puikios konsultacijos, dėkui visam kolektyvui.
Jonas
Dėkoju GENERAL FINANCING BANKUI už supratingumą, malonų aptarnavimą, greitus sprendimus, labai naudingus patarimus ir nuolatinį dėmesį visą paskolos sutarties laikotarpį.
Eglė
Vertinu Jūsų profesionalumą, paskolos pritaikymą mano poreikiams ir visus suteiktus patarimus.
Darius
Jau esu turėjęs paskolą iš GENERAL FINANCING BANKO. Kai kilo poreikis, pirma ir vienintelė mintis buvo tik apie šią bendrovę.
Goda
Labai džiaugiuosi, jog teko su Jumis bendradarbiauti. Sėkmės dirbant su klientais ir siekiant užsibrėžtų tikslų!
Ernesta
Dėkoju už suteiktą galimybę!
Judita
Sveiki, norėjau pasakyti didelį ir nuoširdų AČIŪ jūsų nuostabiai konsultantei Agnei, kalbėjomės ne vieną dieną, po n kartų, visada išliko mandagi, maloni, padarė maximumą kas buvo jos jėgoms, pasiūlė viską, kad tik man būtų gerai, tapau jūsų kliente, labai džiaugiuosi, sveikinu, kad turit tokią profesionalę savo komandoje, sėkmės jai ir jūsų įmonei :)
Aleksand
Noriu padėkoti jums už pagalbą refinansuojant mano paskolas. Gavau palankesnes sąlygas negu kitur. Atskiras ačiū Romualdui, kuris man viską išaiškino ir realiai padėjo apsispręsti priimti sprendimą. Malonus, mandagus ir komunikabilus, savo srities specialistas. Dar kartą ačiū!
bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button