Įmokos

for business v2

Pasistengėme, kad turėtum kuo daugiau galimybių!

Rinkis patogiausią

Savitarnos svetainėje Mano GFB

Patogiai bei greitai sumokėk savo įmoką: 

Privalumai:

 • clock advantages taupyk laiką, stebėk savo mokėjimų istoriją ir visą su paskola susijusią informaciją;
 • tools advantages mokėjimą atlik bet kuriuo paros metu iš bet kurios pasaulio vietos;
 • account advantages visą savo vartojimo paskolos informaciją (mokėjimų datas, paskolos likutį, sutarties sąlygas) valdyk vienoje vietoje;
 • coins advantages pasinaudok jau paruoštu elektroninės bankininkystės mokėjimu;
 • star advantages gauk asmeninius pasiūlymus.
mano gf logo

Banke ir per elektroninę bankininkystę

Banke sumokėti vartojimo paskolos įmokas gali dviem būdais: pavedimu arba naudodamasis įmokų mokėjimo formomis.

Atlikdamas pavedimą mokėjimo paskirtyje būtinai nurodyk vartojimo paskolos sutarties numerį, pateiktą sutarties viršutiniame dešiniajame kampe. Privalomuose pildyti laukeliuose „Gavėjas" įrašyk UAB GF bankas.

 •  „Swedbank“, AB*

LT22 7300 0100 9520 3123 

 • „SEB bankas“, AB

LT13 7044 0600 0529 4027

 • „Luminor Bank“, AS Lietuvos skyrius 

LT13 2140 0300 0121 3368

 

* „Swedbank“, AB įmokos priimamos tik eurais ir tik iš bankų, kurie yra registruoti arba turi įsteigę filialus Lietuvoje.

Naudodamasis įmokų mokėjimo forma, susirask mokėjimo ruošinį pagal įmokos kodą 123123 arba pavadinimą UAB GF bankas ir užpildyk privalomus laukus formoje.

Atmink, kad atliekant mokėjimą taikomi mokėtojo banko įkainiai.
Įmokos įskaitomos ne mokėjimo, bet pinigų gavimo dieną. Kiekvienas bankas laikosi skirtingos įmokų įskaitymo tvarkos, todėl po banko darbo valandų sumokėta įmoka gali būti įskaityta ir laikoma gauta tik kitos dienos data. Tikslesnės informacijos teiraukis banke, kurio paslaugomis naudojiesi.
transfer money

E. sąskaita

Vartojimo paskolos įmoką taip pat gali sumokėti užsisakęs nemokamą elektroninę sąskaitą, kurią pateiksime naudojamoje elektroninėje bankininkystėje. E. sąskaitos klientams pateikiamos kiekvieną kalendorinį mėnesį, likus ne mažiau kaip 3 kalendorinėms dienoms iki jų mokėjimo pagal sandorį.

Užsisakyti e. sąskaitą gali pateikęs prašymą savo banko padaliniuose ar elektroninėje bankininkystėje. Jei automatinio mokėjimo nustatymo neatliksi, kiekvieną e. sąskaitą reikės apmokėti rankiniu būdu. E. sąskaitos automatinis apmokėjimas apmokestinamas pagal banko, kuriame pateikta e. sąskaita, paslaugų ir operacijų įkainius. Automatinis apmokėjimas vykdomas e. sąskaitoje nurodytą dieną (įmokos mokėjimo dieną).

Mokėdamas įmokas e. sąskaita:

- visas savo e. sąskaitas tvarkysi naudodamasis savo elektronine bankininkyste;
- mokėjimą peržiūrėsi ir atliksi bet kuriuo paros metu;
- e. sąskaitą apmokėsi automatiškai arba vienkartiniu pavedimu.

bank

Skyriuje

GENERAL FINANCING BANKO klientų aptarnavimo skyriuose galimybės atsiskaityti grynaisiais nėra. Nemokamai priimamos įmokos banko kortelėmis „Visa“, „Visa Electron“, „Mastercard“ ir „Maestro“. Artimiausio skyriaus ieškok čia.

Užsienio valiuta

Jei nori įmoką sumokėti ne eurais, o užsienio valiuta, siūlytume naudotis „Transfergo“, „Transferwise“ arba panašiomis skaitmeninių pinigų pervedimo platformomis, ir mokėjimo sumą automatiškai konvertuoti į eurus – taip būsi tikras, kad nepaisant užsienio valiutos pardavimo kainos svyravimų į vartojimo paskolos mokėjimo grafiką bus įskaityta tiksli reikalinga suma. Naudok šiuos mokėjimo duomenis:

Gavėjas: UAB GF bankas
Sąskaita: LT13 2140 0300 0121 3368
SWIFT kodas: AGBLLT2X

Mokėjimo paskirtis: tavo vartojimo paskolos sutarties numeris (jį rasi sutarties pirmojo lapo viršutiniame dešiniajame kampe)

Mes galime priimti įmoką Didžiosios Britanijos svarais sterlingais, tačiau atkreipk dėmesį, kad dėl užsienio valiutos pardavimo kainos svyravimų į vartojimo paskolos mokėjimo grafiką gali būti įskaityta mažesnė suma nei sumokėta atliekant pavedimą. Jei vis dėlto planuoji atlikti mokėjimą Didžiosios Britanijos svarais sterlingais, informuok mus iš anksto telefonu +370 5 203 1588 ir naudok šiuos mokėjimo duomenis:

Gavėjas: UAB GF bankas
Sąskaita: LT22 2140 0300 0208 4266
SWIFT kodas: AGBLLT2X

Mokėjimo paskirtis: tavo vartojimo paskolos sutarties numeris (jį rasi sutarties pirmojo lapo viršutiniame dešiniajame kampe)

SVARBU: Įmokos įskaitomos ne mokėjimo, bet pinigų gavimo dieną, todėl atsižvelk į mokėjimo platformos arba banko, kuriuo naudojiesi, pinigų perlaidų tvarką.

online payment v2

Kitose vietose:

 • AB "Lietuvos paštas" („PayPost“ skyriuose).
  Nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. keičiasi įmokų priėmimo tarifas. Nuo šios datos visose Lietuvos pašto paslaugų teikimo vietose priimant įmokas bus taikomas 0,69 Eur įmokos priėmimo mokestis.
 • "Perlas" terminaluose
 • "Maxima" parduotuvėse
 • "Narvesen" parduotuvėse.

 

Pasirinkęs šį mokėjimo būdą, naudok GENERAL FINANCING BANKO sudarytoje sutartyje esantį brūkšninį kodą. 

goals

> 18 000

2020 m. įgyvendintų klientų

TIKSLŲ

experts

160

ekspertų

KOMANDA

customers

80%

patenkintų

KLIENTŲ

Gear2

15

metų

RINKOJE

Atsiliepimai

Mes laimingi, kai mūsų klientai patenkinti

Kristina
Esu nuolatinė GENERAL FINANCING BANKO klientė. Vartojimo paskolos klausimus spręsti buvo taip parasta, kad net negalvočiau apie kitą įmonę, kur galėčiau skolintis.
Valentina
Pas jus skolinamės jau daug metų ir labai geromis sąlygomis. Puikios konsultacijos, dėkui visam kolektyvui.
Jonas
Dėkoju GENERAL FINANCING BANKUI už supratingumą, malonų aptarnavimą, greitus sprendimus, labai naudingus patarimus ir nuolatinį dėmesį visą paskolos sutarties laikotarpį.
Eglė
Vertinu Jūsų profesionalumą, paskolos pritaikymą mano poreikiams ir visus suteiktus patarimus.
Darius
Jau esu turėjęs paskolą iš GENERAL FINANCING BANKO. Kai kilo poreikis, pirma ir vienintelė mintis buvo tik apie šią bendrovę.
Goda
Labai džiaugiuosi, jog teko su Jumis bendradarbiauti. Sėkmės dirbant su klientais ir siekiant užsibrėžtų tikslų!
Ernesta
Dėkoju už suteiktą galimybę!
Judita
Sveiki, norėjau pasakyti didelį ir nuoširdų AČIŪ jūsų nuostabiai konsultantei Agnei, kalbėjomės ne vieną dieną, po n kartų, visada išliko mandagi, maloni, padarė maximumą kas buvo jos jėgoms, pasiūlė viską, kad tik man būtų gerai, tapau jūsų kliente, labai džiaugiuosi, sveikinu, kad turit tokią profesionalę savo komandoje, sėkmės jai ir jūsų įmonei :)
Aleksand
Noriu padėkoti jums už pagalbą refinansuojant mano paskolas. Gavau palankesnes sąlygas negu kitur. Atskiras ačiū Romualdui, kuris man viską išaiškino ir realiai padėjo apsispręsti priimti sprendimą. Malonus, mandagus ir komunikabilus, savo srities specialistas. Dar kartą ačiū!
Gauk pasiūlymą
bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button