Karjera

carreer illustration

TAVO DIDESNIŲ TIKSLŲ PRADŽIA

Esi veržlus, ambicingas ir mėgsti iššūkius, susitikime kavos, nes visi geri dalykai prasideda nuo pokalbio!
Visos pozicijos

Neradai norimos pozicijos?

Jei neradai norimos pozicijos - vis tiek brūkštelk, kurioje srityje esi stiprus ir norėtum išbandyti savo jėgas pas mus.

Sutinku, kad mano nurodytus asmens duomenis GENERAL FINANCING BANKAS tvarkytų darbo paieškos tikslais ir galėtų su manimi susisiekti 1 metus nuo duomenų pateikimo datos.
Žinutė sėkmingai išsiųsta

Naudos Tau

Atostogos 1

POILSIS

Šalia kasmetinių atostogų, siūlome papildomas 4 apmokamas poilsio dienas. Suteikiame apmokamą laisvadienį per darbuotojo gimtadienį. Turime papildomas poilsio dienas už darbo stažą ir savanorystę.

Sventes 1

LAISVALAIKIS

Kiekvienas darbuotojas žino, kad šventės čia šaunesnės viena už kitą, tad bent kartą per metus visa organizacija susitinka švęsti bendrus rezultatus ir džiaugtis buvimu kartu. Taip pat skatiname komandų stiprinimo veiklas, skirdami papildomą biudžetą jų įgyvendinimui.

Nedarbingumas 1

SVEIKATA

Norime, kad darbuotojai jaustųsi saugiai, todėl kiekvieną iš jų esame apdraudę nelaimingų atsitikimų ir gyvybės draudimu visą parą bei papildomu sveikatos draudimu. Taip pat siūlome darbuotojams dvi apmokamas ligos dienas, dėl kurių nereikia kreiptis į gydymo įstaigą. O susirgus - pilnai apmokame dvi pirmas nedarbingumo dienas.

Pozityvi darbo aplinka 1

DARBO APLINKA

Organizacijos ofisas įsikūręs moderniame ir darbuotojų poreikiams pritaikytame biure. Siūlome lankstų nuotolinio ir darbo iš ofiso santykį, taip pat galimybę dirbti kitoje šalyje per nuotolį. Mėgaujamės gardžia kava ir bendrais kasmėnesiniais darbuotojų pusryčiais.

Kvalifikacija mokymai 1

KARJERA

Darbuotojai tobulėja tiek vidiniuose mokymuose, tiek įvairiuose banko finansuojamuose mokymuose. Skatiname ir palaikome norą žinoti ir savo darbe taikyti naujausias rinkos tendencijas. Nepaisant jaukaus organizacijos dydžio, stengiamės pastebėti sparčiai augančius darbuotojus ir suteikti jiems vidinės karjeros perspektyvas.

300x370px GF iliustracijos 2 03

GENERAL FINANCING BANKAS

GENERAL FINANCING BANKAS

Tiki, kad nėra nieko neįmanoma, reikia tik naujų ir netikėtų sprendimų? Susitikime kavos, nes visi geri dalykai prasideda nuo pokalbio! GENERAL FINANCING BANKO komanda laukia kolegų su FRESH požiūriu, mąstymu ir idėjomis.

Plačiau
300x370px GF iliustracijos 2 01

ŠIEK TIEK FAKTŲ

ŠIEK TIEK FAKTŲ

Jeigu žodyne atsiversi apibrėžimą kolega, tai rasi apibūdinimą – darbo, profesijos, tarnybos ar laipsnio draugas. O kur rasi faktinės informacijos? Nereikės ieškoti, ja pasirūpinome mes!

Plačiau
300x370px GF iliustracijos 2 02

TAVO KOLEGOS

TAVO KOLEGOS

Kolegos jau nekantrauja susipažinti su Tavimi. O Tu ar norėtum susipažinti su savo būsimais stalo kaimynais? Netrukus galėsi pabendrauti gyvai, o dabar susipažink virtualiai.

Plačiau
goals

> 17 800

2022 m. įgyvendintų klientų

TIKSLŲ

experts

160

ekspertų

KOMANDA

customers

80%

patenkintų

KLIENTŲ

Gear2

17

metų

RINKOJE

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button