Karjera

carreer illustration

GENERAL FINANCING BANKAS = TU

Esi veržlus, ambicingas ir mėgsti iššūkius, susitikime kavos, nes visi geri dalykai prasideda nuo pokalbio!
Visos pozicijos

Neradai norimos pozicijos?

Jei neradai norimos pozicijos - vis tiek brūkštelk, kurioje srityje esi stiprus ir norėtum išbandyti savo jėgas pas mus.

Sutinku, kad mano nurodytus asmens duomenis GENERAL FINANCING BANKAS tvarkytų darbo paieškos tikslais ir galėtų su manimi susisiekti 1 metus nuo duomenų pateikimo datos.
Žinutė sėkmingai išsiųsta

Naudos Tau

Atostogos 1

POILSIS

Daug dirbame, o po to mėgaujamės poilsiu. Turime daugiau kasmetinių atostogų dienų nei daugelio šalies įmonių darbuotojai. Gauname papildomą laisvadienį gimimo dienos proga. Už darbo stažą, socialines iniciatyvas, kraujo donorystę skiriame papildomų poilsio dienų.

Sventes 1

LAISVALAIKIS

Kiekvienas darbuotojas žino, kad šventės čia šaunesnės viena už kitą. Tradiciškai turime vasaros ir žiemos šventę, metinę darbuotojų konferenciją, turime komandiškumo skatinimo programą.

Nedarbingumas 1

SVEIKATA

Norime, kad darbuotojai jaustųsi saugiai, todėl kiekvieną iš jų esame apdraudę nelaimingų atsitikimų ir gyvybės draudimu visa parą. Taikome sveikatinimo paslaugų programą sporto ar medicinos paslaugoms. Skiepijame nuo erkinio encefalito ir sezoninio gripo, o susirgus apmokame dvi pirmas ligos dienas.

Pozityvi darbo aplinka 1

DARBO APLINKA

Dirbame moderniame ir darbuotojų poreikiams pritaikytame biure. Turime galimybę dirbti nuotoliniu būdu. Mėgaujamės gardžia kava, vaisių antradieniais ir penktadienio pusryčiais.

Kvalifikacija mokymai 1

KARJERA

Tobulėjame tiek vidiniuose mokymuose, tiek įvairiuose banko finansuojamuose mokymuose. Skatiname ir palaikome norą žinoti ir savo darbe taikyti naujausias rinkos tendencijas.

@generalfinancingbankas

Daugiau Instagram paskyroje GF - Instagram
goals

25 000

2019 m. įgyvendintų

TIKSLŲ

experts

160

ekspertų

KOMANDA

customers

80%

patenkintų

KLIENTŲ

Gear2

14

metų

RINKOJE

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button