Karjera

carreer illustration

TAVO DIDESNIŲ TIKSLŲ PRADŽIA

Esi veržlus, ambicingas ir mėgsti iššūkius, susitikime kavos, nes visi geri dalykai prasideda nuo pokalbio!
Visos pozicijos
300x370px GF iliustracijos 2 03

GENERAL FINANCING BANKAS

GENERAL FINANCING BANKAS

Tiki, kad nėra nieko neįmanoma, reikia tik naujų ir netikėtų sprendimų? Susitikime kavos, nes visi geri dalykai prasideda nuo pokalbio! GENERAL FINANCING BANKO komanda laukia kolegų su FRESH požiūriu, mąstymu ir idėjomis.

Plačiau
300x370px GF iliustracijos 2 01

ŠIEK TIEK FAKTŲ

ŠIEK TIEK FAKTŲ

Jeigu žodyne atsiversi apibrėžimą kolega, tai rasi apibūdinimą – darbo, profesijos, tarnybos ar laipsnio draugas. O kur rasi faktinės informacijos? Nereikės ieškoti, ja pasirūpinome mes!

Plačiau
300x370px GF iliustracijos 2 02

TAVO KOLEGOS

TAVO KOLEGOS

Kolegos jau nekantrauja susipažinti su Tavimi. O Tu ar norėtum susipažinti su savo būsimais stalo kaimynais? Netrukus galėsi pabendrauti gyvai, o dabar susipažink virtualiai.

Plačiau

Neradai norimos pozicijos?

Jei neradai norimos pozicijos - vis tiek brūkštelk, kurioje srityje esi stiprus ir norėtum išbandyti savo jėgas pas mus.

Sutinku, kad mano nurodytus asmens duomenis GENERAL FINANCING BANKAS tvarkytų darbo paieškos tikslais ir galėtų su manimi susisiekti 1 metus nuo duomenų pateikimo datos.
Žinutė sėkmingai išsiųsta

Naudos Tau

Atostogos 1

POILSIS

Daug dirbame, o po to mėgaujamės poilsiu. Turime daugiau kasmetinių atostogų dienų nei daugelio šalies įmonių darbuotojai. Gauname papildomą laisvadienį gimimo dienos proga. Už darbo stažą, socialines iniciatyvas, kraujo donorystę skiriame papildomų poilsio dienų.

Sventes 1

LAISVALAIKIS

Kiekvienas darbuotojas žino, kad šventės čia šaunesnės viena už kitą. Tradiciškai turime vasaros ir žiemos šventę, metinę darbuotojų konferenciją, turime komandiškumo skatinimo programą.

Nedarbingumas 1

SVEIKATA

Norime, kad darbuotojai jaustųsi saugiai, todėl kiekvieną iš jų esame apdraudę nelaimingų atsitikimų ir gyvybės draudimu visa parą bei papildomu sveikatos draudimu. Susirgus apmokame dvi pirmas ligos dienas.

Pozityvi darbo aplinka 1

DARBO APLINKA

Dirbame moderniame ir darbuotojų poreikiams pritaikytame biure. Turime galimybę dirbti nuotoliniu būdu. Mėgaujamės gardžia kava, vaisių antradieniais ir penktadienio pusryčiais.

Kvalifikacija mokymai 1

KARJERA

Tobulėjame tiek vidiniuose mokymuose, tiek įvairiuose banko finansuojamuose mokymuose. Skatiname ir palaikome norą žinoti ir savo darbe taikyti naujausias rinkos tendencijas.

@generalfinancingbankas

Daugiau Instagram paskyroje GF - Instagram

Labas!

goals

> 16 500

2021 m. įgyvendintų klientų

TIKSLŲ

experts

160

ekspertų

KOMANDA

customers

80%

patenkintų

KLIENTŲ

Gear2

16

metų

RINKOJE

Gauk pasiūlymą
bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button