Susipažink - Tavo kolegos!

Pamatyti iš arčiau kuo gyvename GFB ir susipažinti su kolegų istorijomis gali mūsų LinkedIn puslapyje.

 

Tomas, Projektų valdymo departamento direktorius

Prie „General Financing“ prisijungiau 2019 m. vasarą, kai įmonėje buvo prasidėję transformacijos procesai siekiant tapti GENERAL FINANCING BANKU. Kaip man sekėsi? Nors buvau pakankamai „žalias“, kolegos nepabijojo manęs įtraukti į šiuos sudėtingus transformacijos procesus, galėjau iš vidaus stebėti ir realiais darbais prisidėti prie bendrovės tapimo banku. Neįtikėtina patirtis, dėl kurios džiaugiuosi ir kurią vertinu. Aiškus tikslo įvardijimas ir nuoseklus ėjimas link jo, vadovai - noriai besidalinantys darbo patirtimi ir patarimais, kompetentingi kolegos - puikiai išmanantys savo darbo sritis. Visos šios mozaikos dalys padeda rasti išeitį iš sudėtingiausių situacijų, pasiekti norimą rezultatą. Atskirai norėčiau išskirti pasitikėjimą ir tikėjimą komandos nariais, nes GENERAL FINANCING BANKE yra tikima kolegomis, leidžiama pasirinkti būdus ir priemones, kuriais sieksi užsibrėžtų tikslų.

 

Laura, Vyr. produktų vadybininkė

Čia viskas gyva ir kartu apčiuopiamai harmoninga. Nors įmonė auga visomis prasmėmis, bet kartu jaučiasi ir stabili branda, tad jautiesi užtikrinai dėl to, ką darai. Kolegos be proto įdomūs, kolegiški ir, žinoma, visi skirtingi – dėl to daug mokomės vieni iš kitų ir kartu pasiekiame įspūdingų rezultatų. Ar ši įmonė yra ta, kurioje nebaisūs net pirmadienio rytai? Taip! Pirmadieniai su kolegomis pasišnekučiuojant prie puodelio kavos patys laukiamiausi, o dabar tokie “ištinka” ir virtualiai! 

 

 

Vitalija, Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos departamento direktorė

GENERAL FINANCING BANKE mane labiausiai žavi kultūra ir bendra atmosfera. Ką tik atėjusiam darbuotojui yra sudaromos visos galimybės mokytis ir įsilieti į kasdienines užduotis be streso. Darbuotojas čia yra vertinamas, gerbiamas, yra įsiklausoma į jo poreikius, jaučiamas labai didelis dėmesys iš vadovo ir kitų komandos narių. Darbuotojui pasitikėjimas yra suteikiamas avansu, vadinasi, tereikia neprarasti to pasitikėjimo, tačiau nereikia tik atėjus jo „užsidirbti“. Čia puiki vieta augti kaip profesionalui ir kaip asmenybei!

 

 

 

 

Laura, Naujų produktų ir inovacijų departamento direktorė

 

Man darbas nėra tik atlyginimas. Neįsivaizduoju savęs metų metus atliekančios monotonišką veiklą mintinai žinant, kaip praleisi kiekvieną darbo valandą: kuo pradėsi dieną ir kaip ją užbaigsi. Man labai svarbu išmanyti, ką aš darau, tačiau ne ką mažiau svarbus yra ir pats mokymosi procesas. Sąžiningai pagalvojus, tų „visiško žinojimo“ momentų yra gerokai mažiau nei paties laiko, kurį praleidžiu eidama iki žinojimo. Taip, ne visiems tai tinka, bet man tai labai patinka, tad labai džiaugiuosi turėdama darbą, kuris neleidžia atsipalaiduoti.

 

 

Neringa, Regiono vadybininkė

GENERAL FINANCING BANKE dirbu nuo 2012 m. Dirbu čia, nes jaučiuosi įvertinta, turiu galimybę tobulėti, jaučiu palaikymą iš vadovų pusės, o tai skatina tik dar labiau stengtis, geriau atlikti patikėtas užduotis. Kolektyvas draugiškas, jaunatviškas, siekiantis užsibrėžto tikslo. Mes visi vienas į kitą kreipiamės vardu, nesvarbu, kokias pareigas kolega užima.  

 

 

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button