Apie mus

about hero v2

2005-aisiais pradėjome veiklą kaip lietuviškas finansinis startuolis. 2008-aisiais tapome Prancūzijos banko „Societe Generale“ grupės dalimi, o nuo 2013-ųjų priklausome Švedijos finansų grupės patronuojančiai bendrovei „Marginalen AB“.  Finansų sektoriuje veikiame jau 18 metų, banko paskolų portfelis šiuo metu siekia daugiau nei 125 mln. eurų, indėlių portfelis siekia daugiau nei 130 mln. eurų. Lietuvoje turime 12 klientų aptarnavimo skyrių, o mūsų paslaugomis 2023 m. pasinaudojo beveik 17 000 klientų. Siekdami prisidėti prie socialiai jautrių klausimų visuomenėje sprendimo, remiame labdaros bei paramos fondus: „Rimanto Kaukėno paramos grupė“, „SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija“, „Padėk gatvės vaikams“ bei VšĮ „WoW University“.

100 proc. GENERAL FINANCING BANKO akcijų priklauso Švedijos finansų grupės patronuojančiai bendrovei „Marginalen AB“, kurios grupės bendrovės veikia Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje bei Baltijos šalyse, teikiame aukštos kokybės specializuotas finansines paslaugas – vartojimo paskolas iki 25 000 Eur ir indėlius.

GENERAL FINANCING BANKO generalinis direktorius – Justinas Muleika

GENERAL FINANCING BANKO generalinio direktoriaus pavaduotojai – Andrius Vnukovskis, Noel Marie L Cramer

2020-ieji „General Financing“ veikloje ypač reikšmingi – tapome specializuotu banku. Iki šiol savo veiklą grindėme pagrindiniais bankams keliamais reikalavimais, o nuo šiol klientams visas paslaugas teikiame jau turėdami banko statusą. Esami ir būsimi klientai gali naudotis ne tik vartojimo paskolomis, paskolomis būsto remontui, autolizingu, medlizingu, refinansavimo paslauga, bet ir taupyti savo sukauptas lėšas – pasirenkant terminuotąjį indėlį ar taupomąją sąskaitą. 

Siekdami savo klientams kurti kuo didesnę pridėtinę vertę ir stebėdami finansinio sektoriaus transformaciją, nutarėme pasitelkti informacines technologijas ir skaitmenizuoti esamus procesus bei pritaikyti naujausius skaitmeninius sprendimus. Tam, kad mūsų klientai būtų kuo mažiau priklausomi ir savo finansinius klausimus galėtų spręsti savarankiškai, visus savo siūlomus produktus ir paslaugas pritaikome klientų poreikiams –  GENERAL FINANCING BANKAS paslaugas teikia telefonu, internetu, klientų aptarnavimo skyriuose bei pas partnerius.

Kaip keitėsi mūsų vizualinis identitetas?

Mūsų misija

Mūsų misija

Padedame žmonėms įgyvendinti jų tikslus dar šiandien.

Mūsų vizija

Suprasdami klientų poreikius, atsakingai siūlome draugiškas vartotojui paslaugas. Kuriame ilgalaikius santykius ir tai darome pasitelkdami profesionalią, novatorišką, sąžiningą ir drauge bendro tikslo siekiančią komandą.

Mūsų vertybės

Orientacija į klientą, atsakingumas, partnerystė, profesionalumas, vienybė.

Savo veiklą grindžiame verslo etikos standartų laikymusi, maksimaliai kokybišku klientų aptarnavimu, išsamios informacijos apie paslaugas teikimu, darbuotojų profesionalumu.

Valdymas

Vadovas

Justinas Muleika

 

Generalinio direktoriaus pavaduotojai

Andrius Vnukovskis

Noel Marie L Cramer

 

Valdyba

Noel Marie L Cramer - valdybos pirmininkas 

Andrius Vnukovskis

Justinas Muleika

Vygandas Jonušas

Julija Markina - Čepienė

 

Stebėtojų taryba

Anzelika Hotelovica - stebėtojų tarybos pirmininkė

Barbro Charlotte Strandberg

Per Haakan Oertlund

 

Akcininkas 

Marginalen AB

Istorija

2005 m. gruodis

Įsteigta UAB „General Financing“

2008 m. rugsėjis

„General Financing“ tapo Prancūzijos banko „Societe Generale“ grupės dalimi. Prisijungusi prie „Societe Generale” grupės, „General Financing“ įgijo stiprų partnerį, padedantį plėstis vietos rinkoje bei suteikiantį galimybę savo veikloje remtis didele grupės patirtimi

2013 m. rugsėjis

100 proc. „General Financing” akcijų iš Prancūzijos banko „Societe Generale“ įsigijo Švedijos finansų bendrovė „Marginalen AB“

2020 m. gegužė

UAB "General Financing" tapo GENERAL FINANCING BANKU

Atsakingas skolinimas

Savo veiklą grindžiame verslo etikos standartų laikymusi, maksimaliai kokybišku klientų aptarnavimu, išsamios informacijos apie paslaugas teikimu, darbuotojų profesionalumu.

Visuose vartojimo paskolų ir pirkimo išsimokėtinai suteikimo etapuose laikomės atsakingo skolinimosi principų: rinkdami informaciją apie norintį pasiskolinti asmenį, vertindami potencialaus kliento finansines galimybes, ruošdami vartojimo paskolos suteikimo sutartį, primindami klientams apie vėluojamas mokėti įmokas.

Pateikiame visą klientui būtiną informaciją apie vartojimo paskolų ir pirkimo išsimokėtinai suteikimo sąlygas. Klientui, prieš pasirašant sutartį, suteikiame laiko pagalvoti. Mūsų finansų ekspertai pasiruošę atsakyti į visus klientui kylančius klausimus. Mūsų tikslas - kad pasiskolinę klientai ne tik įgyvendintų savo tikslus, bet ir jaustųsi saugiai.

Labai atsakingai renkamės savo partnerius: atsižvelgiame į jų reputaciją, atsakingumą, profesionalumą ir autoritetą. Formuojame skaidrią ir aiškią kainodarą. Siekiame apsaugoti savo klientus nuo įsiskolinimų ir nuolat šviečiame klientus bei visuomenę, kad prieš skolindamiesi žmonės turi įvertinti savo finansines galimybes laiku grąžinti paskolas.

Būtent atsakingo skolinimo siekis lėmė tai, kad 2011-aisiais tapome pirmąja šalyje vartojimo paskolų bendrove, nusprendusia įsivertinti, ar paskolas gyventojams teikiame pagal atsakingo skolinimo principus.

Logotipai

Sertifikatai

Keliame ypač aukštus reikalavimus bendrovės vidinių procesų ir teikiamų paslaugų kokybei, todėl nuolat investuojame į ilgalaikius tikslus orientuotos ir socialiai atsakingos veiklos kūrimą bei plėtrą. 

 

Informacijos saugumo valdymo standartas

Rūpinamės klientų duomenų saugumu

Esame sertifikuoti pagal informacijos saugumo valdymo standartą LST EN ISO/IEC 27001:2017.

Kokybės vadybos sistemos standartas

Profesionaliai valdome veiklos procesus

Esame sertifikuoti pagal kokybės vadybos sistemos standartą ISO 9001- 2015.

IT paslaugų valdymo sistemos standartas

Profesionaliai užtikriname IT paslaugų valdymo procesus

Esame sertifikuoti pagal IT paslaugų valdymo sistemos atitiktį ISO/IEC 20000-1:2018

Integruota vadybos sistemos politika

Siekiame būti aukštos kokybės specializuotas paslaugas teikiančia finansų įstaiga

Dirbame pagal integruotą vadybos sistemos politiką, pagal kurią nuolat geriname paslaugų kokybę ir bendrovės veiklos efektyvumą.

goals

> 22 600

2023 m. įgyvendintų klientų

TIKSLŲ

experts

150

ekspertų

KOMANDA

customers

~80%

atsakiusių į apklausą klientų

REKOMENDUOTŲ

Gear2

18

metų

RINKOJE

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button