Paskola internetu

GENERAL FINANCING BANKO paskola internetu - tai galimybė pasiskolinti reikiamą sumą tiesiog keliais mygtuko paspaudimais, kad įgyvendintumei didesnius tikslus. Tikėk kiekviena savo idėja, kuri turi galimybę virsti realybe. 

GENERAL FINANCING BANKAS brangina Tavo laiką, todėl užtenka įsijungti interneto naršyklę ir vartojimo paskolos klausimus susitvarkysi paprastai ir greitai, nuo 7 val. ryto iki 22 val. vakaro, kad ir kur būtum. Vartojimo paskolos sandorį gali sudaryti tiesiog internetu.   

GENERAL FINANCING BANKO paskolą internetu verta rinktis, nes:

  • internetu gali pasiskolinti iki 25 000 €;
  • paskolos procesas patogus ir paprastas;
  • atsakymą dėl paskolos suteikimo pateikiame iš karto;
  • pinigus pervesime į Tavo nurodytą asmeninę banko sąskaitą tą pačią dieną*;
  • gali pasirinkti mokėjimo terminą iki 7 metų;
  • nereikia įkeisti turto;
  • pirmąją įmoką galėsime atidėti iki 3 mėnesių;
  • įmokas galėsi tvarkyti per mūsų klientų savitarną. 

* Imant vartojimo kreditą pavedimu, sutarta suma į Tavo banko sąskaitą arba Lietuvos pašto mokėjimo sąskaitą bus pervesta tą pačią dieną jei sandorį sudarysi darbo dienomis iki 16:30 val. (penktadieniais iki 15:30 val.). Jei kredito sutartį pasirašysi po 16:30 val. (penktadieniais po 15:30 val.) ar savaitgalį ir švenčių dienomis, pinigai į Tavo sąskaitą bus pervesti ne vėliau kaip kitą darbo dieną iki 10 val.

Suma: 150 - 25 000 €
Terminas: 3 - 120 mėn.
Mėnesinė įmoka
176,24 €/mėn.
Panašu, kad susidūrei su techniniais sutrikimais. Mūsų IT komanda šią problemą jau sprendžia. Netrukus galėsi vėl tęsti!
Draudimas
Pasirinktomis sąlygomis paskolos suteikti negalime. Pasirink kitą paskolos sumą arba terminą.

Naudinga žinoti

Ši skaičiuoklė yra tik informacinio pobūdžio.

Pavyzdžiui, skolinantis 7500,00 Eur sumą ir sutartį sudarant 60 mėn. metinė palūkanų norma - 9,90 %, sandorio sudarymo mokestis - 0,00 %, mėnesinis tvarkymo mokestis - 0,23 % nuo visos kredito sumos, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma - 15,40 %, mėnesio įmoka - 176,24 Eur (paskutinė įmoka - 175,88 Eur), bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma - 10574,04 Eur. Skolinantis kitokią nei 7500,00 Eur sumą, pasirinkus kitokį nei 60 mėn. sutarties terminą ar pridėjus draudimą - nurodyti dydžiai gali skirtis.

 Paskolos gavimo procesas - paprastas ir greitas 

Ar imti paskolą internetu - saugu?

Imti paskolą internetu saugu tiek pat, kaip naudotis elektronine bankininkyste. Kiekvienu atveju identifikuojame Tavo tapatybę, įvertiname Tavo finansines galimybes ir tik tuomet priimame sprendimą išduoti paskolą. Jei pateikti duomenys yra teisingi - visas procesas yra sklandus ir greitas, o pinigai pervedami į Tavo pateiktą sąskaitą. Laikomės griežtos asmens duomenų apsaugos. 

 

Kokių dokumentų reikia, kad gaučiau paskolą internetu? 

Reikalingi dokumentai, patvirtinantys asmens tapatybę: LR pasas arba asmens tapatybės kortelė. Asmens duomenims identifikuoti bei sutarčiai pasirašyti reikalingas kvalifikuotas mob. parašas "Mobile-ID" arba el. parašas "Smart-ID". 

 

Ką daryti, jei kuriame nors etape nežinau, kaip ką pildyti? 

GFB klientų aptarnavimo specialistai pakonsultuos ir padės pateikti reikalingą informaciją. Kreipkis tel. 1851.

goals

> 22 600

2023 m. įgyvendintų klientų

TIKSLŲ

experts

150

ekspertų

KOMANDA

customers

~80%

atsakiusių į apklausą klientų

REKOMENDUOTŲ

Gear2

18

metų

RINKOJE

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button