GFB - Tavo didesnių tikslų pradžia

Nuo mažų darbų iki didelių projektų – būtent taip būtų galima apibūdinti kolegų kelią ir patirtį GENERAL FINANCING BANKE.

2005-aisiais veiklą pradėję kaip lietuviškas finansų sektoriaus startuolis nuo pirmųjų „General Financing“ veiklos dienų kėlėme sau ambicingus tikslus ir siekėme būti rinkos lyderiais, nešančiais naujoves ir pokyčius, siūlančiais geriausius, patogiausius ir labiausiai klientų poreikiams pritaikytus produktus ir paslaugas. 

2020-aisiais  savo istorijoje atvertėme dar vieną puslapį – tapome GENERAL FINANCING BANKU. Esami ir būsimi klientai gali naudotis ne tik vartojimo paskolomis, paskolomis būsto remontui, autolizingu, medlizingu, refinansavimo paslauga, bet ir taupyti savo sukauptas lėšas – terminuotųjų indėlių forma ar naudotis taupomąja sąskaita.

Nesistengiame susitapatinti su kitais finansinio sektoriaus žaidėjais. Nenorime būti dar vienu tradiciniu banku, neturime bankinio mentaliteto ir jo net nesiekiame. Esame už greitus ir paprastus sprendimus bei drąsą keisti ir keistis. O tam mums reikia iniciatyvių darbuotojų, nebijančių atsakomybę perimti į savo rankas, dirbti šaunioje komandoje, kad taptume Klientų vertinamu finansų patarėju.

Šiandien turime apie 150 profesionalių darbuotojų, dalis jų kartu su mumis yra nuo pat įmonės įkūrimo. Kolegų įsitraukimas ir atsidavimas, nuolatinis siekis tobulėti, patirtis, sukaupta įgyvendinant įvairaus pobūdžio užduotis ir projektus, užtikrins Tavo sėkmę.

GENERAL FINANCING BANKAS - Tavo didesnių tikslų pradžia.

Pamatyti iš arčiau kuo gyvename GFB ir susipažinti su kolegų istorijomis gali mūsų LinkedIn puslapyje.


MUS VIENIJANČIOS VERTYBĖS

 

ORIENTACIJA Į KLIENTĄ - suprantame klientų poreikius, todėl kiekviena situacija mums unikalus ir išskirtinis atvejis, kuriam taikome individualų ir kaskart naują sprendimą.


 ATSAKINGUMAS - nebijome iššūkių ir atsakomybės, susidūrę su sudėtinomis situacijomis ryžtingai ir nuosekliai siekiame savo tikslo, nenuleidžiame rankų, jei net atrodo, kad sprendimo jau nerasime, ryžtingai einame link užsibrėžto tikslo ir jei planas A neveikia, imamės plano B.


 PARTNERYSTĖ - kuriame ilgalaikius santykius, esame šaunūs vienas kitą palaikantys kolegos, todėl prireikus patarimo, nuomonės ar konkrečios pagalbos tam tikru klausimu drąsiai sakome, nes vienas kitam rūpime ir vienas kitu rūpinamės.

 

 PROFESIONALUMAS - esame geriausi savo srities profesionalai, turintys laisvę saviraiškai, naujoms idėjoms atvirą aplinką ir palaikymą įgyvendinti naujus ir netradicinius veiklos sprendimus.

 

 VIENYBĖ - bendro tikslo siekiame visi drauge. Mums nėra „tavo darbas“ ar „mano darbas“. Jeigu matome, kad savo idėjomis ar žiniomis galime padėti, prisidedame nelaukdami, kol sulauksime pagalbos prašymo.

 

 

KAIP KEITĖSI MŪSŲ VIZUALINIS IDENTITETAS? 

goals

> 17 800

2022 m. įgyvendintų klientų

TIKSLŲ

experts

150

ekspertų

KOMANDA

customers

80%

patenkintų

KLIENTŲ

Gear2

17

metų

RINKOJE

Atsiliepimai

Mes laimingi, kai mūsų klientai patenkinti

Elena
Nuoširdus ačiū už malonų bendravimą, išsamų paaiškinimą ir supratingumą su pagyvenusiais asmenimis, ne kiekvienas tai supranta, dar kartelį ačiū, linkiu Jums sėkmės!
Bronislavas
Dėkoju konsultantei Boženai už kvalifikuotas kosultacijas, dėmesį klientui ir malonų bendravimą.
Kristina
Esu nuolatinė GENERAL FINANCING BANKO klientė. Vartojimo paskolos klausimus spręsti buvo taip parasta, kad net negalvočiau apie kitą įmonę, kur galėčiau skolintis.
Valentina
Pas jus skolinamės jau daug metų ir labai geromis sąlygomis. Puikios konsultacijos, dėkui visam kolektyvui.
Jonas
Dėkoju GENERAL FINANCING BANKUI už supratingumą, malonų aptarnavimą, greitus sprendimus, labai naudingus patarimus ir nuolatinį dėmesį visą paskolos sutarties laikotarpį.
Eglė
Vertinu Jūsų profesionalumą, paskolos pritaikymą mano poreikiams ir visus suteiktus patarimus.
Darius
Jau esu turėjęs paskolą iš GENERAL FINANCING BANKO. Kai kilo poreikis, pirma ir vienintelė mintis buvo tik apie šią bendrovę.
Goda
Labai džiaugiuosi, jog teko su Jumis bendradarbiauti. Sėkmės dirbant su klientais ir siekiant užsibrėžtų tikslų!
Ernesta
Dėkoju už suteiktą galimybę!
Judita
Sveiki, norėjau pasakyti didelį ir nuoširdų AČIŪ jūsų nuostabiai konsultantei Agnei, kalbėjomės ne vieną dieną, po n kartų, visada išliko mandagi, maloni, padarė maximumą kas buvo jos jėgoms, pasiūlė viską, kad tik man būtų gerai, tapau jūsų kliente, labai džiaugiuosi, sveikinu, kad turit tokią profesionalę savo komandoje, sėkmės jai ir jūsų įmonei :)
Aleksand
Noriu padėkoti jums už pagalbą refinansuojant mano paskolas. Gavau palankesnes sąlygas negu kitur. Atskiras ačiū Romualdui, kuris man viską išaiškino ir realiai padėjo apsispręsti priimti sprendimą. Malonus, mandagus ir komunikabilus, savo srities specialistas. Dar kartą ačiū!
bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button