Mūsų istorija

 

2005-aisiais veiklą pradėję kaip lietuviškas finansų sektoriaus startuolis nuo pirmųjų „General Financing“ veiklos dienų kėlėme sau ambicingus tikslus ir siekėme būti rinkos lyderiais, nešančiais naujoves ir pokyčius, siūlančiais geriausius, patogiausius ir labiausiai klientų poreikiams  pritaikytus produktus ir paslaugas. 

2020-aisiais  savo istorijoje atvertėme dar vieną puslapį – tapome GENERAL FINANCING BANKU. Esami ir būsimi klientai gali nuo šiol gali naudotis ne tik vartojimo paskolomis, paskolomis būsto remontui, AUTOLIZINGU, MEDLIZINGU, refinansavimo paslauga, bet ir taupyti savo sukauptas lėšas – terminuotųjų indėlių forma.

Nesistengiame susitapatinti su kitais finansinio sektoriaus žaidėjais. Nenorime būti dar vienu tradiciniu banku, neturime bankinio mentaliteto ir jo net nesiekiame.  Esame už greitus ir paprastus sprendimus bei drąsą keisti ir keistis. O tam mums reikia iniciatyvių darbuotojų, nebijančių atsakomybę perimti į savo rankas, dirbti šaunioje komandoje, kad taptume Klientų vertinamu finansų patarėju.

Tiki, kad nėra nieko neįmanoma, reikia tik naujų ir netikėtų sprendimų? Susitikime kavos, nes visi geri dalykai prasideda nuo pokalbio! GENERAL FINANCING BANKO komanda laukia kolegų su FRESH požiūriu, mąstymu ir idėjomis.

Parašyk mums atranka@gfbankas.lt


MUS VIENIJANČIOS VERTYBĖS

 

ORIENTACIJA Į KLIENTĄ - suprantame klientų poreikius, todėl kiekviena situacija mums unikalus ir išskirtinis atvejis, kuriam taikome individualų ir kaskart naują sprendimą.


 ATSAKINGUMAS - nebijome iššūkių ir atsakomybės, susidūrę su sudėtinomis situacijomis ryžtingai ir nuosekliai siekiame savo tikslo, nenuleidžiame rankų, jei net atrodo, kad sprendimo jau nerasime, ryžtingai einame link užsibrėžto tikslo ir jei planas A neveikia, imamės plano B.


 PARTNERYSTĖ - kuriame ilgalaikius santykius, esame šaunūs vienas kitą palaikantys kolegos, todėl prireikus patarimo, nuomonės ar konkrečios pagalbos tam tikru klausimu drąsiai sakome, nes vienas kitam rūpime ir vienas kitu rūpinamės.

 

 PROFESIONALUMAS - esame geriausi savo srities profesionalai, turintys laisvę saviraiškai, naujoms idėjoms atvirą aplinką ir palaikymą įgyvendinti naujus ir netradicinius veiklos sprendimus.

 

 VIENYBĖ - bendro tikslo siekiame visi drauge. Mums nėra „tavo darbas“ ar „mano darbas“. Jeigu matome, kad savo idėjomis ar žiniomis galime padėti, prisidedame nelaukdami, kol sulauksime pagalbos prašymo.

 

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button