Kas yra kreditingumo vertinimas ir kaip jis atliekamas?

Kliento kreditingumo vertinimas –  procedūra, kurios metu yra patikrinama vartojimo paskolą planuojančio imti asmens galimybė vartojimo paskolą gauti ir ją grąžinti. Mūsų pažangi elektroninė verslo valdymo sistema leidžia per labai trumpą laiką išsamiai ir atsakingai įvertinti kliento kreditingumą.

Kliento galimybė gauti paskolą ir ją grąžinti vertinama naudojantis „Sodros”, Gyventojų registro, kredito biuro, skolininkų administravimo informacinių sistemų oficialiais duomenimis, atsižvelgiama į asmens gaunamas pajamas, gyvenamąją vietą, vaikų skaičių, turimus finansinius įsipareigojimus (kitas paskolas ir kt.), kredito istoriją (ar praeityje turėta paskolų, kaip sėkmingai vyko jų grąžinimas) ir kitas reikšmingas aplinkybes.

Pati kreditingumo vertinimo procedūra vyksta klientui atvykus į klientų aptarnavimo skyrių ar pas partnerį, susisiekus tel. 1851, pasinaudojus paslauga „Atvykstame pas jus“ ar atlikus vertinimą internetu.

Elektroninė verslo valdymo sistema kreditingumo vertinimą atlieka automatiškai, klientą aptarnaujantis darbuotojas arba klientas, jei vertinimas vyksta internetu, neturi jokios įtakos vertinimo rezultatams. Sistemai norinčiojo pasiskolinti galimybes įvertinus neigiamai (pvz., jei asmuo nedirba arba jo gaunamos pajamos yra per mažos), vartojimo paskola jam nesuteikiama arba paprašoma pateikti papildomus pajamas pagrindžiančius dokumentus.

Kada reikia sutuoktinio kreditingumo vertinimo?

Santuokos atveju, prieš sudarant sutartį, vertinami visi šeimos, t. y. tiek kliento, tiek jo sutuoktinio, turimi finansiniai įsipareigojimai. Pats klientas renkasi pajamų vertinimo būdą:

  • galime vertinti kliento ir jo sutuoktinio pajamas (tam reikės sutuoktinio pasirašyto Informavimo dokumento);
  • galime vertinti tik kliento pajamas (pasirinkus šį būdą, kliento pajamos vertinant dalijamos pusiau).
Noriu pasinaudoti Autolizingu. Ar galiu įsivertinti telefonu, kad neturėčiau vykti į skyrių?

Susisiek tel. 1851, pardavimo telefonu vadybininkas atliks kreditingumo vertinimą ir suteiks informaciją, ar gali išsirinktą transporto priemonę pirkti išsimokėtinai.

goals

25 000

2019 m. įgyvendintų

TIKSLŲ

experts

160

ekspertų

KOMANDA

customers

80%

patenkintų

KLIENTŲ

Gear2

14

metų

RINKOJE

Atsiliepimai

Mes laimingi, kai mūsų klientai patenkinti

Kristina
Esu nuolatinė „General Financing“ klientė. Vartojimo paskolos klausimus spręsti buvo taip parasta, kad net negalvočiau apie kitą įmonę, kur galėčiau skolintis.
Valentina
Pas jus skolinamės jau daug metų ir labai geromis sąlygomis. Puikios konsultacijos, dėkui visam kolektyvui.
Jonas
Dėkoju „General Financing“ už supratingumą, malonų aptarnavimą, greitus sprendimus, labai naudingus patarimus ir nuolatinį dėmesį visą paskolos sutarties laikotarpį.
Eglė
Vertinu „General Financing“ profesionalumą, paskolos pritaikymą mano poreikiams ir visus suteiktus patarimus.
Darius
Jau esu turėjęs paskolą iš „General Financing“. Kai kilo poreikis, pirma ir vienintelė mintis buvo tik apie šią bendrovę.
Goda
Labai džiaugiuosi, jog teko su Jumis bendradarbiauti. Sėkmės dirbant su klientais ir siekiant užsibrėžtų tikslų!
Ernesta
Dėkoju už suteiktą galimybę!
bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button