Kur galiu sumokėti vartojimo paskolos įmokas?

Sumokėti įmoką patogiai ir greitai gali: 

  • Savitarnos svetainėje „Mano GFB“. Čia įmoką sumokėti gali patogiai, greitai ir neišeidamas iš namų. Mokant įmokas per manogf.lt, GENERAL FINANCING BANKAS netaiko aptarnavimo mokesčio. 
  • Pavedimu ar grynaisiais savo banko skyriuose arba pavedimu elektroninės bankininkystės sistemose ar pagal Banko pateiktas elektronines sąskaitas (e.sąskaitų pateikimo arba automatinio mokėjimo paslaugas galite užsakyti savo banke).
  • Grynaisiais „Perlas“ terminaluose, AB "Lietuvos paštas" skyriuose, Maxima parduotuvėse, „Narvesen“parduotuvėse, pateikdami viršutiniame sutarties lapo kampe atspausdintą brūkšninį kodą.

Mokant įmoką per elektroninę bankininkystę, įmoka gali būti įskaitoma ne mokėjimo, bet pinigų gavimo dieną. Tikslesnės informacijos teiraukis savo banke. 

Mokant pavedimu būtina pažymėti, jog sutinki perduoti asmens kodą. Kitu atveju įmoka gali pasimesti ar būti priskirta kitam asmeniui. 

 

Įmokos pavadinimas: UAB GF bankas 

Įmokos kodas: 123123 

Mokėtojo kodas: turimos sutarties nr. 

 

„Swedbank”, AB*: LT22 7300 0100 9520 3123 

„SEB bankas”, AB: LT13 7044 0600 0529 4027 

„Luminor Bank”, AS Lietuvos skyrius: LT13 2140 0300 0121 3368 

 

* AB „Swedbank“ įmokos priimamos tik eurais ir tik iš bankų, kurie yra registruoti arba turi įsteigę filialus Lietuvoje.

Ar galiu savo įmokų mokėjimo balansą matyti internetu?

Savo įmokų balansą gali matyti: 

  • Prisijungęs prie savitarnos svetainės „Mano GFB“. Čia taip pat galėsi matyti visą savo mokėjimų balansą, įmokų grafiką, rasi kitos naudingos informacijos. 
goals

> 17 800

2022 m. įgyvendintų klientų

TIKSLŲ

experts

150

ekspertų

KOMANDA

customers

80%

patenkintų

KLIENTŲ

Gear2

17

metų

RINKOJE

Atsiliepimai

Mes laimingi, kai mūsų klientai patenkinti

Elena
Nuoširdus ačiū už malonų bendravimą, išsamų paaiškinimą ir supratingumą su pagyvenusiais asmenimis, ne kiekvienas tai supranta, dar kartelį ačiū, linkiu Jums sėkmės!
Bronislavas
Dėkoju konsultantei Boženai už kvalifikuotas kosultacijas, dėmesį klientui ir malonų bendravimą.
Kristina
Esu nuolatinė GENERAL FINANCING BANKO klientė. Vartojimo paskolos klausimus spręsti buvo taip parasta, kad net negalvočiau apie kitą įmonę, kur galėčiau skolintis.
Valentina
Pas jus skolinamės jau daug metų ir labai geromis sąlygomis. Puikios konsultacijos, dėkui visam kolektyvui.
Jonas
Dėkoju GENERAL FINANCING BANKUI už supratingumą, malonų aptarnavimą, greitus sprendimus, labai naudingus patarimus ir nuolatinį dėmesį visą paskolos sutarties laikotarpį.
Eglė
Vertinu Jūsų profesionalumą, paskolos pritaikymą mano poreikiams ir visus suteiktus patarimus.
Darius
Jau esu turėjęs paskolą iš GENERAL FINANCING BANKO. Kai kilo poreikis, pirma ir vienintelė mintis buvo tik apie šią bendrovę.
Goda
Labai džiaugiuosi, jog teko su Jumis bendradarbiauti. Sėkmės dirbant su klientais ir siekiant užsibrėžtų tikslų!
Ernesta
Dėkoju už suteiktą galimybę!
Judita
Sveiki, norėjau pasakyti didelį ir nuoširdų AČIŪ jūsų nuostabiai konsultantei Agnei, kalbėjomės ne vieną dieną, po n kartų, visada išliko mandagi, maloni, padarė maximumą kas buvo jos jėgoms, pasiūlė viską, kad tik man būtų gerai, tapau jūsų kliente, labai džiaugiuosi, sveikinu, kad turit tokią profesionalę savo komandoje, sėkmės jai ir jūsų įmonei :)
Aleksand
Noriu padėkoti jums už pagalbą refinansuojant mano paskolas. Gavau palankesnes sąlygas negu kitur. Atskiras ačiū Romualdui, kuris man viską išaiškino ir realiai padėjo apsispręsti priimti sprendimą. Malonus, mandagus ir komunikabilus, savo srities specialistas. Dar kartą ačiū!
bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button