Domiesi refinansavimu? Ką turėtum daryti?

Užsuk į klientų aptarnavimo skyrių ar susisiek tel. 1851. Įvertinęs kreditingumą, finansų ekspertas pateiks atsakymą, ar refinansuosime su kita bendrove sudarytą sutartį (-is). Turėsi nurodyti norimos refinansuoti sutarties numerį, bendrovės, kurioje sudaryta sutartis, pavadinimą ir tikslų įsipareigojimų likutį.

Susituokę asmenys vertinimą turi atlikti kartu su sutuoktiniu, kadangi atliekant vertinimą be sutuoktinio vertinama tik pusė asmens gaunamų pajamų. Vertinant abu sutuoktinius didėja skolinimosi galimybės.

Sudarydamas refinansavimo sutartį norėtum pasiskolinti papildomai?

Užsuk į klientų aptarnavimo skyrių ar susisiek tel. 1851. Įvertinsime kreditingumą ir pateiksime konkretų pasiūlymą.

goals

> 18 000

2020 m. įgyvendintų klientų

TIKSLŲ

experts

160

ekspertų

KOMANDA

customers

80%

patenkintų

KLIENTŲ

Gear2

15

metų

RINKOJE

Atsiliepimai

Mes laimingi, kai mūsų klientai patenkinti

Kristina
Esu nuolatinė GENERAL FINANCING BANKO klientė. Vartojimo paskolos klausimus spręsti buvo taip parasta, kad net negalvočiau apie kitą įmonę, kur galėčiau skolintis.
Valentina
Pas jus skolinamės jau daug metų ir labai geromis sąlygomis. Puikios konsultacijos, dėkui visam kolektyvui.
Jonas
Dėkoju GENERAL FINANCING BANKUI už supratingumą, malonų aptarnavimą, greitus sprendimus, labai naudingus patarimus ir nuolatinį dėmesį visą paskolos sutarties laikotarpį.
Eglė
Vertinu Jūsų profesionalumą, paskolos pritaikymą mano poreikiams ir visus suteiktus patarimus.
Darius
Jau esu turėjęs paskolą iš GENERAL FINANCING BANKO. Kai kilo poreikis, pirma ir vienintelė mintis buvo tik apie šią bendrovę.
Goda
Labai džiaugiuosi, jog teko su Jumis bendradarbiauti. Sėkmės dirbant su klientais ir siekiant užsibrėžtų tikslų!
Ernesta
Dėkoju už suteiktą galimybę!
Judita
Sveiki, norėjau pasakyti didelį ir nuoširdų AČIŪ jūsų nuostabiai konsultantei Agnei, kalbėjomės ne vieną dieną, po n kartų, visada išliko mandagi, maloni, padarė maximumą kas buvo jos jėgoms, pasiūlė viską, kad tik man būtų gerai, tapau jūsų kliente, labai džiaugiuosi, sveikinu, kad turit tokią profesionalę savo komandoje, sėkmės jai ir jūsų įmonei :)
Aleksand
Noriu padėkoti jums už pagalbą refinansuojant mano paskolas. Gavau palankesnes sąlygas negu kitur. Atskiras ačiū Romualdui, kuris man viską išaiškino ir realiai padėjo apsispręsti priimti sprendimą. Malonus, mandagus ir komunikabilus, savo srities specialistas. Dar kartą ačiū!
Paskola internetu
bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button