Imdamas vartojimo paskolą būsto remontui turėsiu pateikti pirkimo kvitus, sąskaitas ar pan.?

Papildomų dokumentų nereikės, prašysime tik nurodyti bendrą remonto darbų ar prekių kainą.

Išsirinkau medicinines paslaugas įstaigoje, kuri nėra bendrovės partnerė. Ar galiu paslaugas įsigyti pasinaudodamas MEDLIZINGU?

Paslauga galima pasinaudoti net ir medicinos įstaigose, kurios nėra bendrovės partnerės. Reikia žinoti pasirinktos paslaugos kainą, užsukti į artimiausią klientų aptarnavimo skyrių ar susisiekti tel. 1851. Pasirašius Informavimo dokumentą, atliksime kreditingumo vertinimą ir suteiksime informaciją, ar pasirinktą paslaugą gali įsigyti išsimokėtinai.

Jeigu mūsų pasiūlymas tiks, tereikės gauti išankstinio mokėjimo sąskaitą-faktūrą pasirinktai paslaugai apmokėti. Pateikus šią sąskaitą mūsų darbuotojui ir sudarius pirkimo išsimokėtinai sandorį, bendrovė medicinos įstaigai sumokės už gydymą.

Jei grąžinsiu vartojimo paskolą anksčiau laiko, ar palūkanos bus perskaičiuotos?

Grąžinant vartojimo paskolą anksčiau laiko, palūkanas ir kitus mokesčius perskaičiuojame kliento naudai. Norėtum paskolą grąžinti anksčiau laiko, susisiek tel. 1851 arba parašyk el. paštu [email protected]. Paskaičiuosime galutinę sumą, kurią turi grąžinti.

Kodėl negaliu gauti vartojimo paskolos?

Vartojimo paskola suteikiama nuolatines pajamas ar išmokas gaunantiems asmenims. Kliento kreditingumą automatiškai įvertina informacinė sistema ir nurodo priežastį, dėl kurios vartojimo paskola negali būti suteikta. Priežastys gali būti įvairios: nepakankamos pajamos, įsiskolinimas kitoms įstaigoms, per trumpas darbo stažas paskutinėje darbovietėje, bloga asmens kredito istorija ar kitos priežastys.

Kokią informaciją gausiu imdamas vartojimo paskolą?

Planuojant imti vartojimo paskolą, suteikiame šią informaciją:

  • apie tai, ar bus suteikta norimo dydžio vartojimo paskola;
  • vertinimo sistemai neleidžiant suteikti vartojimo paskolos, paprašoma pateikti pageidaujamai skolintis sumai reikiamas pajamas pagrindžiančius dokumentus;
  • suteikiamos vartojimo paskolos metinę palūkanų normą, bendrą vartojimo paskolos sumą, jos grąžinimo ir kiekvienos įmokos mokėjimo terminus, delspinigių dydį, galimus sutarties nutraukimo būdus ir procedūras;
  • apie galimybę vartojimo paskolą grąžinti anksčiau laiko ir tokiu atveju perskaičiuojamas palūkanas ir kitus mokesčius, t. y. klientas sumoka mažiau nei turėtų, jei vartojimo paskolą grąžintų per visą sutartyje numatytą laiką. Prieš grąžindamas vartojimo paskolą anksčiau laiko klientas turėtų susisiekti tel. 1851 ir sužinoti, kokią sumą tiksliai jis turi grąžinti.
Kokių dokumentų reikės, jei kreipsiuosi dėl vartojimo paskolos ar pirkimo išsimokėtinai paslaugų?

Asmuo turi pateikti galiojantį asmens tapatybės dokumentą:

  • Lietuvos Respublikos piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę;

Asmens tapatybės dokumentai yra naudojami asmens tapatybei nustatyti bei atliekant kliento kreditingumo vertinimą, be kurio vartojimo paskola nėra suteikiama.

Prireikus, galime paprašyti pateikti papildomų dokumentų.

Kokią pinigų sumą galiu pasiskolinti?

Didžiausia suma, kurią galėsi pasiskolinti, yra 25 000 Eur. Tačiau konkrečią įmanomą pasiskolinti sumą, galėsime pasakyti tik įvertinę kreditingumą. Įvertinimą gali atlikti užsukęs į klientų aptarnavimo skyrių, susisiekęs tel. 1851 ar apsilankęs pas vieną iš mūsų partnerių.

Santuokos atveju vertinami vartojimo paskolą imančio ir jo sutuoktinio turimi finansiniai įsipareigojimai. Jei vertinami abiejų santuokinių finansiniai įsipareigojimai, tuomet abiem asmenims reikia pasirašyti informavimo dokumentą dėl asmens duomenų tvarkymo. Atkreiptinas dėmesys, kad santuokos atveju galima įvertinti ir vieno asmens finansinius įsipareigojimus, tačiau pajamos vertinimo metu dalijamos pusiau.

Ar galiu atsiskaityti už reabilitacijos paslaugas sanatorijoje, pasinaudodamas Medlizingu?

Medlizingas leidžia atsiskaityti už reabilitacijos paslaugas sanatorijoje. Jei pasirinkta sveikatinimo įstaiga nėra mūsų partnerė, tereikia sužinoti pasirinktų paslaugų kainą ir kreiptis į klientų aptarnavimo skyrių ar susisiekti tel. 1851, atliksime kreditingumo vertinimą. Jei įvertinimas bus teigiamas, sudarysime sutartį ir apmokėsime už sanatorijos paslaugas pagal išankstinio mokėjimo sąskaitą.

goals

> 17 800

2022 m. įgyvendintų klientų

TIKSLŲ

experts

150

ekspertų

KOMANDA

customers

80%

patenkintų

KLIENTŲ

Gear2

17

metų

RINKOJE

Atsiliepimai

Mes laimingi, kai mūsų klientai patenkinti

Elena
Nuoširdus ačiū už malonų bendravimą, išsamų paaiškinimą ir supratingumą su pagyvenusiais asmenimis, ne kiekvienas tai supranta, dar kartelį ačiū, linkiu Jums sėkmės!
Bronislavas
Dėkoju konsultantei Boženai už kvalifikuotas kosultacijas, dėmesį klientui ir malonų bendravimą.
Kristina
Esu nuolatinė GENERAL FINANCING BANKO klientė. Vartojimo paskolos klausimus spręsti buvo taip parasta, kad net negalvočiau apie kitą įmonę, kur galėčiau skolintis.
Valentina
Pas jus skolinamės jau daug metų ir labai geromis sąlygomis. Puikios konsultacijos, dėkui visam kolektyvui.
Jonas
Dėkoju GENERAL FINANCING BANKUI už supratingumą, malonų aptarnavimą, greitus sprendimus, labai naudingus patarimus ir nuolatinį dėmesį visą paskolos sutarties laikotarpį.
Eglė
Vertinu Jūsų profesionalumą, paskolos pritaikymą mano poreikiams ir visus suteiktus patarimus.
Darius
Jau esu turėjęs paskolą iš GENERAL FINANCING BANKO. Kai kilo poreikis, pirma ir vienintelė mintis buvo tik apie šią bendrovę.
Goda
Labai džiaugiuosi, jog teko su Jumis bendradarbiauti. Sėkmės dirbant su klientais ir siekiant užsibrėžtų tikslų!
Ernesta
Dėkoju už suteiktą galimybę!
Judita
Sveiki, norėjau pasakyti didelį ir nuoširdų AČIŪ jūsų nuostabiai konsultantei Agnei, kalbėjomės ne vieną dieną, po n kartų, visada išliko mandagi, maloni, padarė maximumą kas buvo jos jėgoms, pasiūlė viską, kad tik man būtų gerai, tapau jūsų kliente, labai džiaugiuosi, sveikinu, kad turit tokią profesionalę savo komandoje, sėkmės jai ir jūsų įmonei :)
Aleksand
Noriu padėkoti jums už pagalbą refinansuojant mano paskolas. Gavau palankesnes sąlygas negu kitur. Atskiras ačiū Romualdui, kuris man viską išaiškino ir realiai padėjo apsispręsti priimti sprendimą. Malonus, mandagus ir komunikabilus, savo srities specialistas. Dar kartą ačiū!
bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button