Imdamas vartojimo paskolą būsto remontui turėsiu pateikti pirkimo kvitus, sąskaitas ar pan.?

Papildomų dokumentų nereikės, prašysime tik nurodyti bendrą remonto darbų ar prekių kainą.

Išsirinkau medicinines paslaugas įstaigoje, kuri nėra bendrovės partnerė. Ar galiu paslaugas įsigyti pasinaudodamas MEDLIZINGU?

Paslauga galima pasinaudoti net ir medicinos įstaigose, kurios nėra bendrovės partnerės. Reikia žinoti pasirinktos paslaugos kainą, užsukti į artimiausią klientų aptarnavimo skyrių ar susisiekti tel. 1851. Pasirašius Informavimo dokumentą, atliksime kreditingumo vertinimą ir suteiksime informaciją, ar pasirinktą paslaugą gali įsigyti išsimokėtinai.

Jeigu mūsų pasiūlymas tiks, tereikės gauti išankstinio mokėjimo sąskaitą-faktūrą pasirinktai paslaugai apmokėti. Pateikus šią sąskaitą mūsų darbuotojui ir sudarius pirkimo išsimokėtinai sandorį, bendrovė medicinos įstaigai sumokės už gydymą.

Jei grąžinsiu vartojimo paskolą anksčiau laiko, ar palūkanos bus perskaičiuotos?

Grąžinant vartojimo paskolą anksčiau laiko, palūkanas ir kitus mokesčius perskaičiuojame kliento naudai. Norėtum paskolą grąžinti anksčiau laiko, susisiek tel. 1851 arba parašyk el. paštu sveiki@gf.lt. Paskaičiuosime galutinę sumą, kurią turi grąžinti.

Kodėl negaliu gauti vartojimo paskolos?

Vartojimo paskola suteikiama nuolatines pajamas ar išmokas gaunantiems asmenims. Kliento kreditingumą automatiškai įvertina informacinė sistema ir nurodo priežastį, dėl kurios vartojimo paskola negali būti suteikta. Priežastys gali būti įvairios: nepakankamos pajamos, įsiskolinimas kitoms įstaigoms, per trumpas darbo stažas paskutinėje darbovietėje, bloga asmens kredito istorija ar kitos priežastys.

Kokią informaciją gausiu imdamas vartojimo paskolą?

Planuojant imti vartojimo paskolą, suteikiame šią informaciją:

  • apie tai, ar bus suteikta norimo dydžio vartojimo paskola;
  • vertinimo sistemai neleidžiant suteikti vartojimo paskolos, paprašoma pateikti pageidaujamai skolintis sumai reikiamas pajamas pagrindžiančius dokumentus;
  • suteikiamos vartojimo paskolos metinę palūkanų normą, bendrą vartojimo paskolos sumą, jos grąžinimo ir kiekvienos įmokos mokėjimo terminus, delspinigių dydį, galimus sutarties nutraukimo būdus ir procedūras;
  • apie galimybę vartojimo paskolą grąžinti anksčiau laiko ir tokiu atveju perskaičiuojamas palūkanas ir kitus mokesčius, t. y. klientas sumoka mažiau nei turėtų, jei vartojimo paskolą grąžintų per visą sutartyje numatytą laiką. Prieš grąžindamas vartojimo paskolą anksčiau laiko klientas turėtų susisiekti tel. 1851 ir sužinoti, kokią sumą tiksliai jis turi grąžinti.
Kokių dokumentų reikės, jei kreipsiuosi dėl vartojimo paskolos ar pirkimo išsimokėtinai paslaugų?

Asmuo turi pateikti galiojantį asmens tapatybės dokumentą:

  • Lietuvos Respublikos piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę;
  • Leidimą nuolat gyventi Lietuvoje (ne LR piliečiams);
  • Leidimo laikinai gyventi Lietuvoje kortelę (ne LR piliečiams).

Atkreiptinas dėmesys, kad asmenys, turintys laikiną leidimą gyventi Lietuvos Respublikoje gali būti vertinami tik kartu su sutuoktiniu, kuris yra LR pilietis ar turi leidimą nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje. Asmuo privalo pateikti leidimo laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje kortelę, kurioje yra nurodyta tiksli kortelės galiojimo pabaigos data.

Asmens tapatybės dokumentai yra naudojami asmens tapatybei nustatyti bei atliekant kliento kreditingumo vertinimą, be kurio vartojimo paskola nėra suteikiama.

Prireikus, galime paprašyti pateikti papildomų dokumentų.

Kokią pinigų sumą galiu pasiskolinti?

Didžiausia suma, kurią galėsi pasiskolinti, yra 25 000 Eur. Tačiau konkrečią įmanomą pasiskolinti sumą, galėsime pasakyti tik įvertinę kreditingumą. Įvertinimą gali atlikti užsukęs į klientų aptarnavimo skyrių, susisiekęs tel. 1851, užsisakęs paslaugą „Atvykstame pas jus“ ar apsilankęs pas vieną iš mūsų partnerių.

Santuokos atveju vertinami vartojimo paskolą imančio ir jo sutuoktinio turimi finansiniai įsipareigojimai. Jei vertinami abiejų santuokinių finansiniai įsipareigojimai, tuomet abiem asmenims reikia pasirašyti informavimo dokumentą dėl asmens duomenų tvarkymo. Atkreiptinas dėmesys, kad santuokos atveju galima įvertinti ir vieno asmens finansinius įsipareigojimus, tačiau pajamos vertinimo metu dalijamos pusiau.

Ar galiu atsiskaityti už reabilitacijos paslaugas sanatorijoje, pasinaudodamas Medlizingu?

Medlizingas leidžia atsiskaityti už reabilitacijos paslaugas sanatorijoje. Jei pasirinkta sveikatinimo įstaiga nėra mūsų partnerė, tereikia sužinoti pasirinktų paslaugų kainą ir kreiptis į klientų aptarnavimo skyrių ar susisiekti tel. 1851, atliksime kreditingumo vertinimą. Jei įvertinimas bus teigiamas, sudarysime sutartį ir apmokėsime už sanatorijos paslaugas pagal išankstinio mokėjimo sąskaitą.

goals

25 000

2019 m. įgyvendintų

TIKSLŲ

experts

160

ekspertų

KOMANDA

customers

80%

patenkintų

KLIENTŲ

Gear2

14

metų

RINKOJE

Atsiliepimai

Mes laimingi, kai mūsų klientai patenkinti

Kristina
Esu nuolatinė „General Financing“ klientė. Vartojimo paskolos klausimus spręsti buvo taip parasta, kad net negalvočiau apie kitą įmonę, kur galėčiau skolintis.
Valentina
Pas jus skolinamės jau daug metų ir labai geromis sąlygomis. Puikios konsultacijos, dėkui visam kolektyvui.
Jonas
Dėkoju „General Financing“ už supratingumą, malonų aptarnavimą, greitus sprendimus, labai naudingus patarimus ir nuolatinį dėmesį visą paskolos sutarties laikotarpį.
Eglė
Vertinu „General Financing“ profesionalumą, paskolos pritaikymą mano poreikiams ir visus suteiktus patarimus.
Darius
Jau esu turėjęs paskolą iš „General Financing“. Kai kilo poreikis, pirma ir vienintelė mintis buvo tik apie šią bendrovę.
Goda
Labai džiaugiuosi, jog teko su Jumis bendradarbiauti. Sėkmės dirbant su klientais ir siekiant užsibrėžtų tikslų!
Ernesta
Dėkoju už suteiktą galimybę!
bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button