Kaip pirmą kartą prisijungti prie Klientų savitarnos Mano GFB?

Sudarius finansinių paslaugų sutartį, kiekvienam GENERAL FINANCING BANKO Klientui yra sukuriama asmeninė paskyra Klientų savitarnoje Mano GFB.
Prie jos prisijungti galima naudojantis:

  • kvalifikuotu el. parašu "Smart-ID";
  • mob. parašu "Mobile-ID";
  • susikurtu slaptažodžiu: Kliento nurodytu el. pašto adresu ir (arba) mobiliojo telefono numeriu automatiškai išsiunčiamas pranešimas, kuriame pateikiamas vartotojo vardas. Prisijungęs prie https://www.manogf.lt/ Klientas turi pasirinkti „Su slaptažodžiu“ ir paspausti ant nuorodos „Jungiatės pirmą kartą arba pamiršote slaptažodį?“. Čia, suvedęs gautą prisijungimo vardą, Klientas gali susikurti slaptažodį. Jį turi sudaryti mažiausiai 8 simboliai (lotyniškos raidės ir bent vienas skaitmuo bei specialusis simbolis (pavyzdžiui, &, *, %, $).
Pamiršai prisijungimo prie savitarnos duomenis ar užsiblokavai?

Susisiek tel. 1851 ar užsuk į Klientų aptarnavimo skyrių su asmens tapatybės dokumentu ir prisijungimo duomenis priminsime ar atblokuosime.

goals

> 17 800

2022 m. įgyvendintų klientų

TIKSLŲ

experts

150

ekspertų

KOMANDA

customers

80%

patenkintų

KLIENTŲ

Gear2

17

metų

RINKOJE

Atsiliepimai

Mes laimingi, kai mūsų klientai patenkinti

Elena
Nuoširdus ačiū už malonų bendravimą, išsamų paaiškinimą ir supratingumą su pagyvenusiais asmenimis, ne kiekvienas tai supranta, dar kartelį ačiū, linkiu Jums sėkmės!
Bronislavas
Dėkoju konsultantei Boženai už kvalifikuotas kosultacijas, dėmesį klientui ir malonų bendravimą.
Kristina
Esu nuolatinė GENERAL FINANCING BANKO klientė. Vartojimo paskolos klausimus spręsti buvo taip parasta, kad net negalvočiau apie kitą įmonę, kur galėčiau skolintis.
Valentina
Pas jus skolinamės jau daug metų ir labai geromis sąlygomis. Puikios konsultacijos, dėkui visam kolektyvui.
Jonas
Dėkoju GENERAL FINANCING BANKUI už supratingumą, malonų aptarnavimą, greitus sprendimus, labai naudingus patarimus ir nuolatinį dėmesį visą paskolos sutarties laikotarpį.
Eglė
Vertinu Jūsų profesionalumą, paskolos pritaikymą mano poreikiams ir visus suteiktus patarimus.
Darius
Jau esu turėjęs paskolą iš GENERAL FINANCING BANKO. Kai kilo poreikis, pirma ir vienintelė mintis buvo tik apie šią bendrovę.
Goda
Labai džiaugiuosi, jog teko su Jumis bendradarbiauti. Sėkmės dirbant su klientais ir siekiant užsibrėžtų tikslų!
Ernesta
Dėkoju už suteiktą galimybę!
Judita
Sveiki, norėjau pasakyti didelį ir nuoširdų AČIŪ jūsų nuostabiai konsultantei Agnei, kalbėjomės ne vieną dieną, po n kartų, visada išliko mandagi, maloni, padarė maximumą kas buvo jos jėgoms, pasiūlė viską, kad tik man būtų gerai, tapau jūsų kliente, labai džiaugiuosi, sveikinu, kad turit tokią profesionalę savo komandoje, sėkmės jai ir jūsų įmonei :)
Aleksand
Noriu padėkoti jums už pagalbą refinansuojant mano paskolas. Gavau palankesnes sąlygas negu kitur. Atskiras ačiū Romualdui, kuris man viską išaiškino ir realiai padėjo apsispręsti priimti sprendimą. Malonus, mandagus ir komunikabilus, savo srities specialistas. Dar kartą ačiū!
bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button