Planuojate kreiptis į mus dėl vartojimo paskolos telefonu, automobilio finansavimo ar kitos finansavimo paslaugos, kai kreditingumas vertinamas nuotoliniu būdu? Tam turite pasirašyti dokumentą, skirtą Informavimui dėl asmens duomenų tvarkymo. Dokumentą galite mums pateikti elektroniniu būdu (patvirtinę savo asmens tapatybę internetinės bankininkystės sistemoje ar pasirašę kvalifikuotu mob. parašu "Mobile-ID" arba el. parašu "Smart-ID"). Be to, pasirašyti galite ir kurjerio pristatytą dokumentą. Tiesiog Jums reikėtų išsirinkti patogiausią būdą.

Paspaudus žemiau esančią nuorodą, Jus nukreipsime į sistemą, skirtą Informavimui dėl asmens duomenų tvarkymo. Šis procesas greitas ir paprastas – reikės tik įvesti reikiamus duomenis ir juos patvirtinti.

Tuomet su Jumis susisieks mūsų klientų aptarnavimo specialistas arba Jūs galite pats susisiekti su mumis tel. 1851 ir, esant teigiamam kreditingumo įvertinimui, pateiksime Jums skirtą finansavimo pasiūlymą. Kreditingumą įvertinti galėsime per 5 dienas nuo aukščiau minėto dokumento pateikimo. Praėjus ilgesniam laikui, procesą turėtumėte pakartoti iš naujo.

Informavimas dėl asmens duomenų tvarkymo – pateikti čia.

 

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button