GFB komanda 2021 11 17

Trečiąjį metų ketvirtį GENERAL FINANCING BANKAS toliau augino paskolų ir indėlių portfelius: pastarąjį 92 proc.

green chameleon s9CC2SKySJM unsplash v2

Į antruosius bankinės veiklos metus įžengęs GENERAL FINANCING BANKAS per tris šių metų ketvirčius sėkmingai didino savo terminuotųjų indėlių ir paskolų portfelius. Šiemet rugsėjo pabaigoje gyventojai banke laikė beveik dvigubai (92 proc.) daugiau indėlių nei tuo pačiu laikotarpiu pernai – iš viso daugiau kaip 64,3 mln. eurų. Gyventojams suteiktų paskolų portfelis augo 23 proc. ir viršijo 87,6 mln. eurų. Toks augimas leido bankui uždirbti 1,98 mln. eurų pelno prieš mokesčius.

Per devynis šių metų mėnesius banko grynosios palūkanų pajamos išaugo 11 proc. ir pasiekė beveik 8,8 mln. eurų. Tuo metu banko sąnaudos sumažėjo 6 proc.

GENERAL FINANCING BANKO Generalinio direktoriaus pavaduotojo Justino Muleikos teigimu, gerų veiklos rodiklių pasiekti padėjo po pandemijos atsigavusi ir stabilų augimą demonstravusi šalies ekonomika. Savo ruožtu bankas palankią makroekonominę situaciją išnaudojo aktyviai tobulindamas klientų aptarnavimo tinklą ir toliau siūlydamas patrauklias paskolų bei indėlių palūkanų sąlygas ir taip pritraukdamas naujų klientų.

„Lietuvos gyventojai vis dažniau renkasi mūsų banką norėdami įdarbinti savo laisvas lėšas per terminuotus indėlius ar prireikus pasiskolinti. Tai yra nuoseklaus darbo ir klientų patirties gerinimo rezultatas – klientams sudarėme lanksčias galimybes pasinaudoti mūsų paslaugomis jiems patogiausiu būdu: banko skyriuose, paskambinus telefonu 1851, internetu ar šiuos būdus kombinuojant, pavyzdžiui, sutartį sudarant telefonu, o ją pasirašant klientų aptarnavimo skyriuje. Be to, siekdami klientams suteikti kuo didesnę vertę toliau plečiame ir tobuliname savo paslaugų spektrą – pavyzdžiui, šiemet pristatėme galimybę mūsų aptarnavimo tinkle apdrausti namų turtą“, – sako J. Muleika.

Anot J. Muleikos, bankas metus planuoja užbaigti toliau tvariai augdamas. Tam pagrindu išliks orientacija į klientų poreikius, juos atitinkančių sprendimų plėtojimas, dėmesys aptarnavimo kokybei. Banko atstovo teigimu, GENERAL FINANCING BANKAS ir toliau sieks būti stabiliu ir patikimu finansiniu partneriu savo klientams bei pritraukti naujus jų segmentus.

Susiję straipsniai

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button