GFB komanda 2021 10 13

GFB komandos moterų išsikelti didesni tikslai: tai mus suartina ir tampa varomąja jėga

GFB komandos moterys

Džiaugiamės prisidėję prie konferencijos „Moters vizija 2021“ - neabejojame, jog visos dalyvės pasisėmė motyvacijos, įkvėpimo ir geros nuotaikos. O kas motyvuoja GENERAL FINANCING BANKO komandoje dirbančias moteris? Kiekviena jų yra savita ir ypatinga, o jų išsikelti didesni tikslai tiek asmeniniame, tiek profesiniame kelyje - tik dar labiau suartina ir tai tampa varomąja jėga!

 

Agnė, Atitikties pareigūnė,
12 m. kartu su #GFB:

Mūsų pačių priimti sprendimai ir nusiteikimai dažniausiai formuoja gyvenimo kryptį. Aš noriu iš gyvenimo pasiimti kuo daugiau. Visada siekiu mokytis ir nuolat tobulėti. Einant atsakingas pareigas darbe, būnant vadove, kolege, žmona ir mama namuose – iššūkių netrūksta, tačiau visi mūsų gyvenimo vaidmenys mus kažko moko, leidžia mums realizuoti save ir augti, daro gyvenimą spalvingesniu.

Kasdien stengiuosi būti pavyzdys savo komandai, bet tuo pačiu aš gimiau ir visada liksiu moterimi – jautria, šilta ir mylinti. Ir tikriausiai būtent tai man padeda GENERAL FINANCING BANKE siekti tikslų, skleisti gerą energiją, suformuoti puikų ir atvirą ryšį su komandos nariais ir kolegomis, empatiškai žiūrėti į kitų problemas. Man svarbu tai, kad mano komandos nariai laisvai dalintųsi mintimis, įgyvendintų savo idėjas ir kartu siektume tiek savo asmeninių, tiek komandos didesnių tikslų.

 

Dalia, Finansų planavimo departamento direktorė,
14 m. kartu su #GFB:

Manau, kad visus žmogaus asmeninius ir profesinius tikslus vienija bendras siekis kasdien tapti vis geresne savo paties versija, tik tam reikia didelio šaukšto pastangų, žiupsnelio sėkmės ir saulėtos bei šiltos virtuvės, kuria man visada buvo ir bus GENERAL FINANCING BANKAS.

Čia kasdien mokausi ne tik profesinių paslapčių, bet ir komandinio darbo, stiprybės, pagarbos ir gerumo, leidžiančių augti, tobulėti ir kartu judėti priekį.

 

Indrė, Regiono pardavimo ir prekybos palaikymo vadovė,
3 m. kartu su #GFB:

Man gyvenime visur svarbu kokybė. Tai greičiausiai viena pamatinių asmeninių vertybių. Nemanau, kad gali pasiekti didesnių tikslų be jos.

GENERAL FINANCING BANKE tarp savo srities profesionalų - gera justi sinergiją šioje vietoje. Džiaugiuosi, kad sutampa esminės vertybės: kokybė, žmogiškumas bei atvirumas.

 

 

Susiję straipsniai

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button