GFB komanda 2020 12 30

GENERAL FINANCING BANKUI – 15 METŲ: nėra nieko neįmanomo, jei iš tiesų nori tai įgyvendinti

15 metu GFB v2

Šiemet GENERAL FINANCING BANKUI – jau 15 metų. Veiklą pradėję kaip lietuviškas finansų sektoriaus startuolis, augome, keitėmės, o šiais metais tapome specializuotu banku bei pradėjome teikti terminuotų indėlių paslaugą. Nuo 2013 m. GENERAL FINANCING BANKAS priklauso Švedijos finansų grupės patronuojančiai bendrovei „Marginalen AB“, o šiuo metu komandoje dirba daugiau nei 160 profesionalų.

Praėjusius metus apžvelgia GENERAL FINANCING BANKO Generalinis direktorius Noelis Crameris: “Apmąstydamas kiek pasiekėme per šiuos metus, tvirtai galiu pasakyti, jog nėra nieko neįmanomo, jei iš tiesų nori tai įgyvendinti.

Prisimenu mūsų komandos 2019 m. šventinį žiemos renginį, kuriame kalbėjome apie savo svajonę tapti banku. Šią svajonę prilyginome norui pasiekti mėnulį ir net paminėjome 1962 m. JAV prezidento John F. Kennedy pranešimą: „mes nusprendžiame steigti banką ne todėl, kad tai lengva, bet todėl, kad tai sunku; nes šis tikslas padės įvertinti mūsų jėgas ir įgūdžius, nes tai yra iššūkis, kurį esame pasirengę priimti ir kurio nenorime atidėti. Mes norime įsteigti banką ne šiandienai, o savo ateičiai“. Mes kalbėjome apie savo vėliavos iškėlimą mėnulyje ir tai padarėme: GENERAL FINANCING tapo GENERAL FINANCING BANKU.

Pirmieji naujojo GENERAL FINANCING BANKO rezultatai yra puikūs. Pandemijos akivaizdoje pradėjome banko veiklą numatytu laiku ir biudžetu. Neabejotinai, GENERAL FINANCING BANKO sėkmė yra komandinė dvasia bei stiprus noras pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Mes sukūrėme tvirtą pagrindą tolimesniam augimui ir 2021 m. keliame ambicingus tikslus ir ruošiamės pristatyti vartotojų poreikius atitinkančius produktus ir paslaugas.“

#DidesniemsTikslams

Susiję straipsniai

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button