Naudinga žinoti 2020 05 19

„General Financing“ tapo GENERAL FINANCING BANKU

Tapome banku

Gegužės 18-ąją finansų bendrovė „General Financing“ tapo banku ir nuo šiol savo klientams suteiks ne tik galimybę skolintis, tačiau ir taupyti – terminuotųjų indėlių forma.

Prieš 14 metų veiklą pradėjęs kaip lietuviškas aukštos kokybės finansinių paslaugų – vartojimo paskVartojimo paskolaolų – startuolis GENERAL FINANCING BANKAS be jau populiarių vartojimo, AUTOLIZINGO, MEDLIZINGO paskolų, paskolų būsto remontui, refinansavimo paslaugos esamiems ir būsimiems klientams pasiūlys kaupti indėlius su patrauklia palūkanų norma.

„Pradėję bankinę veiklą kaip GENERAL FINANCING BANKAS klientams pasiūlysime jau ne tik platų vartojimo paskolų paketą, tačiau ir galimybę taupyti ypač palankiomis sąlygomis – terminuotuosius indėlius. Kai didieji šalies bankai tolsta nuo gyventojų, mes savo klientams pasiūlysime ypač platų skyrių tinklą. Skolinimosi ir taupymo klausimus gyventojai galės spręsti patogiai, itin nenutoldami nuo namų, o netrukus ir elektroninėje erdvėje“, – naują banką pristato jo generalinis direktorius Noelis Crameris. 

Siekdamas, kuo didesnės pridėtinės vertės klientams, stebėdami informacinių technologijų transformaciją ir visuomenės mobilumą, GENERAL FINANCING BANKAS savo siūlomus produktus ir paslaugas kuo labiau pritaiko klientų poreikiams – klientai savo klausimus gali spręsti ir internetu bei telefonu.

Mažinant klientų priklausomybę ir sudarant kuo didesnę galimybę savo finansinius klausimus spręsti savarankiškai, naujausi skaitmeniniai sprendimai neabejotinai išliks pirmuoju prioritetu.

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button