Sumažink paskolų įmokas!

Refinansuok net iki 10 metų laikotarpiui!
Noriu

Refinansavimas

Turi planų? Bet vos pagalvojęs apie kažką naujo veji mintis į šalį, nes visus Tavo siekius stabdo jau turima viena ar kelios paskolos? Tai, kad jau turi sudaręs kelias paskolos sutartis pas tą patį paskolos tiekėją ar net ir pas skirtingus paskolų teikėjus bei moki žvėriškas palūkanas, dar nereiškia, kad turi atsisakyti visų savo siekių. Perkeldamas savo paskolas į GENERAL FINANCING BANKĄ mokėsi tik vieną mėnesinę įmoką tik vienam paskolos teikėjui ir galimai sumažinsi jos dydį bei sutaupysi laiko. 

Gauk asmeninį pasiūlymą!

Sutinku gauti GENERAL FINANCING BANKO pasiūlymus ir pasidalinti savo nuomone dėl paslaugų kokybės.
Sutinku, kad UAB GF BANKAS tiesioginės rinkodaros tikslais tvarkytų anketoje nurodytus duomenis pateikdamas man paslaugų pasiūlymus ar teiraudamasi nuomonės dėl paslaugų kokybės telefonu, el. paštu, savitarnos zonoje bei mobiliojoje programėlėje. Turite teisę bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą paspaudę atsisakymo nuorodą gautame el. laiške ar žinutėje, paskambinę mums telefonu 1851, parašę el. paštu [email protected], taip pat galite keisti sutikimo nustatymus savitarnos zonoje www.manogf.lt ar mobiliojoje programėlėje. Nepažymėjus sutikimo, susisieksime su jumis tik vieną kartą, kad galėtume pateikti jums aktualų pasiūlymą. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą ir savo teisių įgyvendinimą www.gf.lt/privatumo-politika/.
Sutinku, kad UAB GF BANKAS tiesioginės rinkodaros tikslais tvarkytų anketoje nurodytus duomenis pateikdamas man paslaugų pasiūlymus ar teiraudamasi nuomonės dėl paslaugų kokybės telefonu, el. paštu, savitarnos zonoje bei mobiliojoje programėlėje. Turite teisę bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą paspaudę atsisakymo nuorodą gautame el. laiške ar žinutėje, paskambinę mums telefonu 1851, parašę el. paštu [email protected], taip pat galite keisti sutikimo nustatymus savitarnos zonoje www.manogf.lt ar mobiliojoje programėlėje. Nepažymėjus sutikimo, susisieksime su jumis tik vieną kartą, kad galėtume pateikti jums aktualų pasiūlymą. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą ir savo teisių įgyvendinimą www.gf.lt/privatumo-politika/.
Susipažinau su Privatumo politika.
Žinutė sėkmingai išsiųsta

Refinansavimo GFB privalumai ir galimybės:

  • pasiskolinti papildomai!

  • sujungti kelias turimas paskolų sutartis ir mokėti tik vieną įmoką per mėnesį! 

  • pasirinkti patogią mokėjimo datą;

  • sumažinti įmokos dydį;

  • pasirinkti tinkamiausią sutarties trukmę;

  • pasirinkti tinkamą draudimą Tavo finansiniam saugumui.

GFB klientai vertina ir naudojasi Paskolos gavėjų sveikatos ir gyvybės draudimu, kuris apsaugo Tave ir Tavo šeimą nuo finansinių sunkumų ištikus nelaimei (apie šį draudimą plačiau čia >>).

Naujausias draudimas, kurį siūlome savo klientams, padengia paskolos įmokas nesavanoriško darbo netekimo atveju (apie paskolos įmokų draudimą daugiau informacijos čia >>).

 

Suteik sau daugiau finansinės laisvės perkeldamas visas savo turimas paskolas į GENERAL FINANCING BANKĄ

 

Perkėlęs savo turimą paskolą ar paskolas pas mus, galėsi sumažinti mėnesio įmokos dydį, pasirinkti patogiausią įmokos mokėjimo dieną, savo pirmąją įmoką atidėti net iki 3 mėnesių ir pasiskolinti papildomai.

Geros sąlygos refinansuojant paskolas nuo 10 000 Eur - metinė palūkanų norma tik 9,9%!

Šis pavyzdys yra tik informacinio pobūdžio. Pavyzdžiui, refinansuojant 10000,00 Eur sumą ir sutartį sudarant 60 mėn. metinė palūkanų norma - 9,90 %, sandorio sudarymo mokestis - 0,00 %, mėnesinis tvarkymo mokestis - 0,15 % nuo visos kredito sumos, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma - 13,66 %, mėnesio įmoka - 226,98 Eur (paskutinė įmoka - 226,90 Eur), bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma - 13618,72 Eur. Skolinantis kitokią nei 10000,00 Eur sumą, pasirinkus kitokį nei 60 mėn. sutarties terminą ar pridėjus draudimą - nurodyti dydžiai gali skirtis.

Refinansuojant sumą nuo 15 000 Eur - netaikomas sutarties tvarkymo mokestis!

Šis pavyzdys yra tik informacinio pobūdžio. Pavyzdžiui, skolinantis 15000,00 Eur sumą ir sutartį sudarant 68 mėn. metinė palūkanų norma - 9,90 %, sandorio sudarymo mokestis - 0,00 %, mėnesinis tvarkymo mokestis - 0,00 % nuo visos kredito sumos, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma - 10,35 %, mėnesio įmoka - 289,11 Eur (paskutinė įmoka - 288,68 Eur), bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma - 19659,05 Eur. Skolinantis kitokią nei 15000,00 Eur sumą, pasirinkus kitokį nei 68 mėn. sutarties terminą ar pridėjus draudimą - nurodyti dydžiai gali skirtis.

 

Kodėl verta refinansuoti savo turimas paskolas?

 

PATOGU

Tik viena refinansavimo sutartis vietoj kelių skirtingų, viena įmoka per mėnesį ir jokių skirtingų mokėjimo dienų.

PAPRASTA

Visus refinansavimo sutarties dokumentus sutvarkysime mes, o vertinimas užtruks vos keletą minučių.

VALDAI SITUACIJĄ

Refinansuojant turimas paskolų sutartis, iš naujo nustatomos įsipareigojimų sąlygos: gali būti sumažinamas mėnesio įmokos dydis, pratęsiamas paskolos grąžinimo laikas, pasirenkama patogi mokėjimo diena ir pirmoji įmoka atidedama iki trijų mėnesių.

VIENAS MOKĖJIMAS 

Refinansuojant kelias sutartis, atliekamas tik vienas mokėjimas.

GALI PASISKOLINTI PAPILDOMAI 

Refinansuojant keletą paskolų, sumažėjęs mėnesio įmokos dydis leidžia turėti daugiau finansinės laisvės ir esant poreikiui papildomai pasiskolinti.

PATIKIMA IR PATIKRINTA

Banko refinansavimo paslauga jau pasinaudojo keli tūkstančiai klientų.

Untitled design 27

Draudimas nesavanoriško darbo netekimo atveju! 


Nuo šiol su kiekviena paskola galite įsigyti ir draudimą, kuris padengs Jūsų paskolos įmokas tuo atveju, jei netektumėte darbo. Šis draudimas – būdas pasirūpinti savo ir šeimos finansiniu saugumu. 

 

goals

> 17 800

2022 m. įgyvendintų klientų

TIKSLŲ

experts

150

ekspertų

KOMANDA

customers

80%

patenkintų

KLIENTŲ

Gear2

17

metų

RINKOJE

Atsiliepimai

Mes laimingi, kai mūsų klientai patenkinti

Elena
Nuoširdus ačiū už malonų bendravimą, išsamų paaiškinimą ir supratingumą su pagyvenusiais asmenimis, ne kiekvienas tai supranta, dar kartelį ačiū, linkiu Jums sėkmės!
Bronislavas
Dėkoju konsultantei Boženai už kvalifikuotas kosultacijas, dėmesį klientui ir malonų bendravimą.
Kristina
Esu nuolatinė GENERAL FINANCING BANKO klientė. Vartojimo paskolos klausimus spręsti buvo taip parasta, kad net negalvočiau apie kitą įmonę, kur galėčiau skolintis.
Valentina
Pas jus skolinamės jau daug metų ir labai geromis sąlygomis. Puikios konsultacijos, dėkui visam kolektyvui.
Jonas
Dėkoju GENERAL FINANCING BANKUI už supratingumą, malonų aptarnavimą, greitus sprendimus, labai naudingus patarimus ir nuolatinį dėmesį visą paskolos sutarties laikotarpį.
Eglė
Vertinu Jūsų profesionalumą, paskolos pritaikymą mano poreikiams ir visus suteiktus patarimus.
Darius
Jau esu turėjęs paskolą iš GENERAL FINANCING BANKO. Kai kilo poreikis, pirma ir vienintelė mintis buvo tik apie šią bendrovę.
Goda
Labai džiaugiuosi, jog teko su Jumis bendradarbiauti. Sėkmės dirbant su klientais ir siekiant užsibrėžtų tikslų!
Ernesta
Dėkoju už suteiktą galimybę!
Judita
Sveiki, norėjau pasakyti didelį ir nuoširdų AČIŪ jūsų nuostabiai konsultantei Agnei, kalbėjomės ne vieną dieną, po n kartų, visada išliko mandagi, maloni, padarė maximumą kas buvo jos jėgoms, pasiūlė viską, kad tik man būtų gerai, tapau jūsų kliente, labai džiaugiuosi, sveikinu, kad turit tokią profesionalę savo komandoje, sėkmės jai ir jūsų įmonei :)
Aleksand
Noriu padėkoti jums už pagalbą refinansuojant mano paskolas. Gavau palankesnes sąlygas negu kitur. Atskiras ačiū Romualdui, kuris man viską išaiškino ir realiai padėjo apsispręsti priimti sprendimą. Malonus, mandagus ir komunikabilus, savo srities specialistas. Dar kartą ačiū!
bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button