GFB komanda 2021 01 29

GENERAL FINANCING BANKAS – 2020 metų TOP Darbdavys

D92A9249 e

2020 metų CV-Online TOP DARBDAVIŲ sąraše yra ir GENERAL FINANCING BANKAS!  

Ar ieškosite ir kokių sričių darbuotojų šiais metais? Kokius jiems keliate reikalavimus?

Mūsų komandoje specialistai dirba įvairiose srityse: klientų ir verslo partnerių aptarnavimo, pardavimo telefonu, marketingo, teisės ir atitikties srityse, projektų valdymo, vidaus audito, IT srities veikloje.

Visuomet yra aktualios klientų aptarnavimo ir pardavimų telefonu specialistų pozicijos, dažniausias poreikis yra būtent čia.

Šiuo metu jaučiame IT srities darbuotojų poreikį: sistemų architektų, IT sistemų analitikų, programuotojų. Mums svarbu, kad būsimi darbuotojai norėtų augti ir keistis kartu su organizacija. Laukiame į rezultatą orientuotų kolegų, bendradarbiaujančių ir norinčių atsakomybę perimti į savo rankas.

Šiais metais neplanuojame kitų naujų pozicijų, jų poreikis buvo 2019/2020 metais, kuomet „General Financing“ tapo „GENERAL FINANCING BANKU“. Tuomet atsirado tokios pozicijos kaip finansų analitikas (-ė) bei iždo departamento veikla.

Kokiuose miestuose siūlote darbą? Ar suteikiate darbo iš namų galimybę?

Mūsų pagrindinė darbo vieta ir centrinis biuras yra Vilniuje, tačiau turime darbuotojų ir kituose Lietuvos miestuose. Beveik visiems darbuotojams suteikiame galimybę dirbti iš namų.

Kviečiame specialistus prisijungti iš įvairių Lietuvos miestų, kadangi mūsų klientų aptarnavimo skyriai yra Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Mažeikiuose, Alytuje, Utenoje, Ukmergėje, Panevėžyje.

2020 metais pardavimo telefonu komandai nuotoliniam darbui iš namų naujų kolegų ieškojome visoje Lietuvoje ir metų pabaigoje prie mūsų prisijungė kolegos iš Biržų raj. ir Panevėžio. Tačiau didžiausias darbuotojų poreikis išlieka Vilniuje.

Ar priimate praktikantus? Ar praktikantai turi galimybių tapti jūsų įmonės pastoviu / ilgalaikiu darbuotoju?

Šiais metais neturėjome praktikantų, bet ankstesniais metais atlikti praktiką prisijungę studentai sėkmingai tęsia darbus, pavyzdžiui, kaip praktikantas prie įmonės prisijungęs Tomašas dabar sprendžia sudėtingiausias IT architektūrines problemas, o buvęs praktikantas Paulius, itin daug dėmesio skyręs IT žinioms gilinti ir padedamas kolegų, dabar programuoja dviem programavimo kalbomis.

Studentams pradžia GENERAL FINANCING BANKE yra galima tokiose pozicijose, kaip klientų aptarnavimo specialistas (-ė), pardavimų telefonu vadybininkas (-ė). Kartais pagalbos prireikia ir kitiems departamentams – marketingo, teisės, kredito rizikos valdymo ir kitose srityse. Turime sėkmingų karjeros istorijų, pavyzdžiui, Laura, pradėjusi savo karjerą nuo klientų aptarnavimo specialistės pozicijos, šiuo metu užima Naujų produktų ir inovacijų departamento direktorės poziciją.

Taip pat bendradarbiaujame su mokymo įstaigomis ir dalyvaujame karjeros dienose, kuriose pristatome save ir atsakome į studentams rūpimus klausimus, dalinamės aktualia informacija apie laisvas darbo pozicijas ir praktikos vietas.

Apie naujų darbuotojų įvedimo procesą

Darbuotojo įvedimo procesas yra labai svarbus, todėl jam skiriame tikrai didelį dėmesį ir įtraukiame kitus organizacijos darbuotojus. Visiems naujiems bendradarbiams sudarome individualią pirmos savaitės dienotvarkę, suorganizuojame įvadinius susitikimus su departamentų kolegomis. Jų metu nauji darbuotojai turi galimybę susipažinti bei iš pirmų lūpų išgirsti kiekvieno departamento pasakojimą apie jų veiklą, atsakomybes, užduotis organizacijoje. Susitikimų metu nauji kolegos įgauna žinių apie organizaciją, yra supažindinami su pagrindiniais procesais, todėl lengviau įsitraukia į banko veiklą ir supranta kas už ką atsakingas ir į ką kreiptis prireikus pagalbos. Naujokai pabrėžia, kad jiems svarbus įvedimas į darbą, rodomas dėmesys, kolegų supratingumas.

Kas Jums, kaip darbdaviui, svarbu renkantis sau tinkamą darbuotoją?

Mūsų darbo pokalbis – ne darbdavio prisistatymas, o natūralus ir šiltas bendravimas, kuris svarbus ne tik mums, bet ir pas mus atėjusiam žmogui. Renkamės ne vien mes – potencialus darbuotojas ir darbdavys renkasi vienas kitą. Nuoširdus ir paprastas bendravimas pokalbio metu yra labai svarbu, tuo vadovaujamės rinkdamiesi naują komandos narį. Pasitaiko atvejų, kai kandidatui stinga patirties vienoje ar kitoje srityje, tačiau jei jo siekiai, ambicijos sutampa su mūsų – stengiamės pasiūlyti jam tinkamą poziciją.

Renkantis būsimą darbuotoją atsižvelgiame į daugelį aspektų – į kandidato reikiamą kvalifikaciją, kaip jis supranta keliamus tikslus, kokios užduotys jam yra įdomios ir kas mažiau įdomu, kokio darbo jis ieško, koks jo požiūris į organizacijos kultūrą, norą mokytis naujų dalykų bei kokius turi individualius lūkesčius. 

Kodėl ieškantys darbo turėtų pasirinkti būtent Jūsų įmonę? Kuo didžiuojatės?

Vienas iš procesų, kuriuo didžiuojamės ir kurį įvertina pradėję dirbti kandidatai – tai atrankos procesas. Pokalbio etapas yra labai svarbus kandidatų patirties formavimo atžvilgiu, nes jis yra tas lemiamas momentas, kai kandidatas priima sprendimą dėl organizacijos ir jos pasiūlymo. Kandidatai, vėliau tapę darbuotojais, mūsų vidinėse apklausose pažymi, kad klausimai, kuriuos išgirsta atrankoje, būna skirti įvertinti kandidato kompetencijas, žinias.

Jiems patinka, kad jau pirminiame etape darbo pokalbyje dalyvauja būsimo darbuotojo tiesioginis vadovas. Tai leidžia kandidatui sužinoti esmines užduotis ir atsakomybes, išgirsti vadovo lūkesčius. GENERAL FINANCING BANKO atrankos procese kandidato tiesioginis vadovas turi tikrai lemiamą vaidmenį ir kontaktą su kandidatu jau nuo pat atrankos proceso pradžios.

Savo darbuotojams siūlome motyvacinę sistemą, kurią kuria patys darbuotojai. Turime jau antrąją išrinktą darbuotojų Darbo tarybą, kuri rūpinasi įmonės darbuotojams aktualiais sprendimais. Tai penkių žmonių komanda, kurią visuotiniu slaptu balsavimu išrenka banko darbuotojai, o atliktų darbų spektras gali būti labai platus – nuo priimto nutarimo dėl papildomų poilsio dienų už kraujo donorystę iki nuotolinio darbo ne karantino metu. 

Taip pat darbuotojai gali pasinaudoti papildomomis apmokamomis poilsio dienomis už darbo stažą, gimtadienio proga, aukštojo ar aukštesniojo mokslo baigimo proga, suteikiame daugiau kasmetinių atostogų dienų. Darbuotojus esame apdraudę nelaimingų atsitikimų ir gyvybės draudimu bei papildomu sveikatos draudimu. Kartu laiką praleidžiame ir kasmetiniuose vasaros ir žiemos renginiuose.

Jau 15 metų kartu:

  • 2005 m. pradėjome veiklą kaip lietuviškas finansinis startuolis.
  • 2008 m. tapome Prancūzijos banko „Societe Generale“ grupės dalimi, o nuo 2013 m. priklausome Švedijos finansų grupės bendrovei „Marginalen AB“.
  • 2020 m. gegužės 18 d. tapome Lietuvos bankinio sektoriaus dalimi – GENERAL FINANCING BANKU.

Banko paskolų portfelis šiuo metu siekia 71,4 mln. eurų. Lietuvoje turime 17 klientų aptarnavimo skyrių, o mūsų paslaugomis 2020 m. pasinaudojo virš 16 000 klientų.

Mūsų paslaugos: vartojimo paskolos, įskaitant refinansavimas, AUTOLIZINGAS, MEDLIZINGAS bei terminuotieji indėliai.

Siekdami prisidėti prie socialiai jautrių klausimų visuomenėje sprendimo, remiame labdaros bei paramos fondus: „Rimanto Kaukėno paramos grupė“, „SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija“ bei „Padėk gatvės vaikams“.

Nesistengiame susitapatinti su kitais finansinio sektoriaus žaidėjais. Nenorime būti dar vienu tradiciniu banku, neturime bankinio mentaliteto ir jo net nesiekiame. Esame už greitus ir paprastus sprendimus bei drąsą keisti ir keistis. O tam, kad taptume klientų vertinamu finansų patarėju, mums reikia iniciatyvių darbuotojų, nebijančių atsakomybę perimti į savo rankas, dirbti šaunioje komandoje. Šiandien GENERAL FINANCING BANKE dirba daugiau kaip 160 darbuotojų, dalis jų kartu su mumis yra nuo pat įmonės įkūrimo. Kolegų įsitraukimas ir atsidavimas, nuolatinis siekis tobulėti, patirtis, sukaupta įgyvendinant įvairaus pobūdžio užduotis ir projektus, užtikrins Tavo sėkmę, prisijungus prie mūsų komandos.

Susiję straipsniai

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button