GFB komanda 2019 12 04

300 futbolo treniruočių vaikams iš socialiai rizikingų šeimų

Vaikai blogui

Gerus darbus norisi daryti kasdien, tačiau prieš šventes gerumas dvigubėja. Ir kai gerą darbą darai ne dėl pliusiuko, tuomet ir rezultatas stulbinantis – mūsų darbuotojų labdaros ir paramos fondui „Padėk gatvės vaikams“ surinkta suma leis vaikams iš socialiai rizikingų šeimų apmokėti daugiau nei 300 treniruočių arba nupirkti 20 sportinių aprangų komplektų, arba 50 kamuolių.

Labdaros ir paramos fondo „Padėk gatvės vaikams“ idėja mažinti socialinę atskirtį, vykdyti alkoholio ir narkotikų vartojimo, nusikalstamumo, asocialaus elgesio prevenciją vaikų ir jaunimo tarpe, įtraukiant vaikus iš nepilnų, daugiavaikių, socialiai pažeidžiamų šeimų ir globos namų į nemokamas futbolo treniruotes neliko nepastebėta. Pasitaręs, kaip galėtų prisidėti, GENERAL FINANCING BANKO kolektyvas kasmetinę pyragų dieną nutarė skirti šios iniciatyvos palaikymui.

„Ypatingo kolegų įkalbinėjimo nereikėjo. Užteko pristatyti idėją ir pakviesti visus kuriančius stebuklus virtuvėje kažką pagaminti PYRAGŲ POPIETEI, o mėgstančius atrasti naujus skonius tiesiog įvertinti kolegas ir prisidėti prie be galo gražios idėjos. Niekada dar neteko organizuoti panašių iniciatyvų, todėl tokio rezultato net negalėjau įsivaizduoti“, – sako Komunikacijos projektų vadovas Irmantas Kuzas.


PYRAGŲ POPIETĖS metu rinkti paramą labdaros ir paramos fondui „Padėk gatvės vaikams“ ypač palaikė ir bendrovė, kuri visą darbuotojų suaukotą sumą dar padvigubino.

„Mums buvo labai svarbi GENERAL FINANCING BANKO kolektyvo iniciatyva paremti fondo „Padėk gatvės vaikams“ veiklą. Kai remia įmonė, tai būna dažniausiai vieno ar kelių vadovų sprendimas arba marketinginis žingsnis, o kai paremti nusprendžia visas kolektyvas ir tai daro patys, kaip šiuo atveju, susikuria grįžtamasis ryšys, idėja tampa ne tik mūsų, bet daugelio žmonių dalimi, visas kolektyvas išgyvena ir pajunta problemą bei susivienija bendram tikslui. Tokiu atveju surinkta parama turi didžiulę vertę, daug didesnę negu jų piniginė išraiška, nes jie yra dedikuojami ne vieno, o daugelio, į problemą įsigilinusių, žmonių. Kolektyvas, o ne vienas asmuo tampa idėjos ambasadoriais įmonėje ir visuomenėje“, sako Algirdas Šumskis, „Padėk gatvės vaikams“ atstovas.

Pasak jo, GENERAL FINANCING BANKO kolektyvo surinkta suma ir dar įmonės pridėtos lėšos leis nupirkti 20 sportinių aprangų komplektų arba 50 kamuolių, arba apmokėti virš 300 treniruočių vaikams.

2019-ųjų pabaigojeGENERAL FINANCING BANKAS nusprendė atsigręžti į visuomenei aktualių socialinių problemų sprendimą ir anksčiau sporto projektams skirtą paramą panaudoti realiam pokyčiui visuomenėje sukurti.

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button