GFB komanda 2021 01 15

Motyvacinė sistema, kuriama visų įmonės darbuotojų

karla car 58AiTToabyE unsplash v2

2017 m. GENERAL FINANCING BANKE buvo išrinkta pirmoji, o 2020 m. pabaigoje – jau antroji nepriklausoma Darbo taryba, kuri rūpinasi įmonės darbuotojams aktualiais sprendimais. Tai penkių žmonių komanda, kurią visuotiniu slaptu balsavimu išrenka banko darbuotojai, o atliktų darbų spektras gali būti labai platus – nuo priimto nutarimo dėl papildomų poilsio dienų už kraujo donorystę iki nuotolinio darbo ne karantino metu.   

Tai puikus būdas palaikyti glaudesnį ryšį su kitais darbuotojais, kadangi Darbo tarybos komanda aktyviai svarsto pasiūlymus dėl ekonominių, socialinių ir darbo klausimų, kuriuos gali teikti bet kuris įmonės darbuotojas. Išrinkta nauja GFB Darbo taryba – entuziazmo ir pozityvios energijos kupini Otavija, Jolita, Evelina, Vytautė ir Osvaldas.

 „Džiaugiuosi, kad kiekvienas iš mūsų gali prisidėti prie banko sėkmės savo idėjomis ir pasiūlymais. Tikiu, kad kartu su šia puikia Darbo tarybos komanda nuveiksime nemažai darbų ne dėl savęs, o dėl visų GENERAL FINANCING BANKO darbuotojų“, – šypsosi Testuotoja Otavija.

„Darbo taryba remiasi socialinės atsakomybės principais ir atsižvelgia į visų darbuotojų teises ir interesus“, – jai antrina Operacijų specialistė Jolita.

Pasiteiravus, kodėl prisijungė prie Darbo tarybos, Klientų aptarnavimo specialistė Evelina pasidalina: “Visuomet buvau aktyvi ir entuziastingai imdavausi naujų veiklų, todėl ši galimybė man buvo naujas, įdomus iššūkis.” Kalbėdama apie siektinus tikslus, ji pabrėžia, jog „svarbu užtikrinti tokią darbo aplinką, kurioje kiekvieno darbuotojo balsas yra svarbus, kad jie jaustų palaikymą ir žinotų, jog galima siūlyti savo idėjas ir įžvalgas, kaip padidinti darbo našumą ir darbuotojų motyvaciją dirbti.”

Verslo ir finansų analitikė Vytautė prie Darbo tarybos prisijungė dėl to, jog būdama jos dalimi gali padėti įgyvendinti pokyčius, svarbius darbuotojams. Esu dėkinga už išreikštą pasitikėjimą balsuojant ir tikiuosi sulaukti įvairiausių kolegų pasiūlymų bei klausimų“, – sako ji.

Darbo taryba atstovauja darbuotojų idėjas ir iniciatyvas bei jų nuomonę dėl įvairių sprendimų, gerinančių darbo sąlygas. Visi priimti sprendimai yra darbuotojų, Darbo tarybos ir įmonės vadovybės bendradarbiavimo rezultatas, pavyzdžiui, sveiki užkandžiai ir kavos aparatai visuose skyriuose bei nedarbingumo dienos dėl laikino sveikatos sutrikimo, kuomet darbuotojas, pasijutęs prastai, bet nenorėdamas kreiptis į gydytoją dėl nedarbingumo pažymėjimo, gali likti namuose. Naujosios Darbo tarybos nariai energingai sutinka šias pareigas ir skatina visus bendradarbius siūlyti savo idėjas ir kelti rūpimus klausimus.

Susiję straipsniai

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button