GFB komanda 2020 07 30

ZITA: Svarbiausia turėti gerą komandą ir man pasisekė

pexels belle co 1000445 v2

Skolų išieškojimo skyriaus vadove GENERAL FINANCING BANKE jau 12 metų dirbanti Zita sako, kad jai be galo pasisekė su komanda, nes dirbant su skolų išieškojimu reikia gerų derybinių įgūdžių, gebėjimo valdyti konfliktines savybes, teisinių žinių, kai skolos išieškojimas perduodamas teismui, bei daug kantrybės.

Prieš 12 metų prie banko prisijungusi Zita sako, jog atrodo, kad dar vakar dalyvavo darbo pokalbyje į skolų valdymo eksperto poziciją. Pradėjusi dirbti skolų valdymo ekspertės pozicijoje, kolegė greitai tapo Skolų išieškojimo skyriaus vadove.

Zita sako, kad, dirbant su skolomis, sunkiausia padėti klientui suprasti, kad norime padėti jo situacijoje, o ne  ją dar labiau pasunkinti. Kiekvienam klientui ieškome tik jam pritaikytų unikalių pasiūlymų, kurie leistų bendradarbiaujant situaciją išspręsti.

„Yra buvusi ne viena kuriozinė situacija, kai skolininkas ateina su beisbolo lazda manydamas, kad grasindamas suluošinimu, taip mus paveiks, ar kai klientas tiesiog ateina į skyrių su maišeliu grynųjų, ar teisinasi, kad šiandien negali sumokėti skolos, nes lauke rūkas“, – prisimena kolegė.

Zita sako, kad, esant nepalankiai situacijai, žmogus turi savybę bėgti nuo problemos sprendimo ir „slėpti galvą kaip strutis“, tačiau pamirštama esmių esmė, kad nesprendžiama situacija tik didėja, skola auga ir vėliau ją panaikinti gali tapti tikrai sunku. Taip problemų ratas tik užsisuka.„Surandame ir besislapstančius skolininkus. Net tuos, kurių nepavyksta rasti policijai. Bendradarbiaujame su skolų išieškojimo įmonėmis Didžiojoje Britanijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje ir kt., taigi nuo problemos pabėgus į kitą šalį, skola niekur nedings. Realybė yra tokia ir ją puikiai apibudina posakis „ skola – ne žaizda, neužgyja“, – sako Skolų išieškojimo skyriaus vadovė.

Ji bet kuriam besiskolinančiajam pataria planuoti savo finansus, o nutikus kažkokiai situacija, kad negali mokėti, ne kažkur slėptis, o susisiekti ir tartis, nes banko tikslas – turėti klientą, kuris bendradarbiaudamas su mumis išspręs savo finansinius sunkumus ir turėdamas puikią kredito istoriją,vėl pas mus sugrįš.

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button