GFB komanda 2022 05 13

GENERAL FINANCING BANKAS gimtadienio proga paruošė išskirtines reklamas: vietoj aktorių – banko darbuotojai

GFB reklama 3

Gegužės 18-tą dieną minėsiantis antrąjį specializuoto banko gimtadienį, GENERAL FINANCING BANKAS proginius reklamos vaizdo klipus nufilmavo su savo darbuotojais. Sumanymas profesionalius aktorius pakeisti kolegomis ne tik suteikė siužetui autentiškumo. Vaizdo klipų filmavimas ir eterio startas tapo puikia proga suburti komandą.

„Planuodami dvejų metų komunikacijos kampaniją pagalvojome, kad niekas negalės geriau pristatyti gimtadienio pasiūlymų nei tie žmonės, kurie juos sukūrė. Papildomu argumentu tapo ir tai, kad pastaruoju metu stebime reklamų supanašėjimą. Tikėjome, kad autentiškas turinys ir nesuvaidintos emocijos išsiskirs rinkoje“, – pasakoja Ugnė Radikienė, GENERAL FINANCING BANKO Rinkodaros departamento vadovė.

Žiūrovams – išskirtinis reklamos tonas, darbuotojams – nauja patirtis

Neseniai televizijos eteryje pasirodžiusiuose vaizdo klipuose rodomi išskirtinius pasiūlymus savo klientams sukūrę ir gimtadienį švenčiantys darbuotojai. „Džiaugiuosi, kad norinčių filmuotis kolegų sulaukėme iš įvairių skyrių. Reklamoje galite pamatyti Pardavimų, IT, Rinkodaros, Apskaitos ir mokesčių departamentų darbuotojus ir net banko valdybos narius. Reklamą filmavome banko biure, tad ir visi kiti norintys pamatyti užkulisius, galėjo pasmalsauti“, – sako U. Radikienė.

Banko atstovės teigimu, ne tik reklamų filmavimo darbai aikštelėje suvienijo ir įkvėpė kolegas – ne mažiau teigiamų emocijų atnešė ir bendras būsimo rezultato laukimas. Toks projektas komandai buvo smagus nuo pat pasiruošimo etapo: atranka, bandymai – visa tai darbuotojams buvo nauja patirtis. Įtraukti (ir ne tik) darbuotojai didžiuojasi ir džiaugiasi tokia proga, natūraliai dalinasi rezultatu ir įspūdžiais, tad kaip šalutinis efektas atsiranda ir darbdavio įvaizdžio komunikacija.

„Galutinių vaizdo įrašų versijų laukėme kolektyviai, o sulaukę pristatymo, visi išgyvenome daug teigiamų emocijų. Pastaruoju metu keliame sau tikslą įtraukti darbuotojus į organizacijos kultūros komunikavimą išorėje. Viduje jau seniai esame nusimetę tradicines ar net klišinėmis tapusias bankines uniformas, o mūsų darbuotojai tai puikiai atvaizdavo ir reklaminiuose vaizdo klipuose“, – įsitikinusi U. Radikienė.

Papildomos iniciatyvos – reikšminga vidinės kultūros dalis

Pastaruosius dvejus metus dirbę nuotoliu, banko darbuotojai grįžta į biurą ir džiaugiasi galimybėmis su kolegomis bendrauti neformaliai. Virtualius susitikimus vėl keičia daugumos pamėgti bendri pusryčiai, o geopolitinės aplinkybės formuoja ir naujus darbuotojų poreikius.

„Vidinė komunikacija apima ne tik organizacijos skelbiamas naujienas, bet ir daug gyvenimiškų aplinkybių. Kolegos savanoriškai prisideda prie vidinės kultūros puoselėjimo, įsitraukia ir pasidalina savo istorijomis. Tai leidžia mums pastebėti ir atliepti jų poreikius. Tarkime, prasidėjus karui Ukrainoje, išgirdę kolegų klausimus ir kylantį nerimą, nusprendėme atnaujinti darbuotojų žinias apie civilinę saugą. Sulaukėme didžiulio susidomėjimo mokymais ir teigiamo grįžtamojo ryšio, kad tai buvo savalaikis ir darbuotojų poreikius atliepęs sprendimas“, – patirtimi dalijasi banko atstovė.

Pastaruoju metu, jos manymu, bendrystės jausmą augino ir banko skirta parama organizacijoms VšĮ „Mėlyna ir geltona“ bei Raudonajam kryžiui, kuri daliai darbuotojų padėjo pajusti dar stipresnį ryšį su kolegomis bei paskatino imtis asmeninių iniciatyvų. Be to, GENERAL FINANCING BANKAS savo darbuotojams suteikia ir apmokamą dieną savanorystei pasirinktoje organizacijoje, tad kolegos gali teikti pagalbą ten, kur, jų manymu, ji reikalingiausia.

„Mūsų vidinės komunikacijos ir kultūros kūrimo pradžia buvo sudėtingesnė, teko įdėti pastangų ir darbo pristatant būsimas įvairių iniciatyvų vertes. Vis dėlto, dabar džiaugiamės, jog tas įdirbis nenuėjo veltui: kasdien stiprėjame ir džiaugiamės komanda.“

Pamatyti naujausias GENERAL FINANCING BANKO reklamas galima čia ir čia. 

Susiję straipsniai

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button