Naudinga žinoti 2023 11 08

Galimybė atidėti paskolos įmokos mokėjimą

imoku atidejimas v2

Jeigu turite grąžinti paskolą, žinokite, kad ištikus gyvenimiškiems sunkumams: nutrūkus santuokai, mirus sutuoktiniui arba netekus darbo, galite atidėti įmokų grąžinimą. Jūs turite galimybę keletą mėnesių paskolos įmokoms skirtą sumą panaudoti kitiems tikslams, o įmokas grąžinti vėliau. 

Ką daryti pasikeitus finansinei situacijai?  

Kalbėkimės. Bet kam gali nutikti netikėta situacija, kai pasikeičia finansinės galimybės padengti savo įsipareigojimus. Tuomet kyla klausimas, kaip elgtis, kai staiga netenki darbo, susergi ar ženkliai išauga turimi įsipareigojimai už būsto paskolą, komunalines išlaidas ir kt. 
 
Svarbiausia – nebėgti nuo problemos, o ją spręsti. Bankas yra pasirengęs tartis su Klientu, pakonsultuoti, padėti sunkiu laikotarpiu. Kredito įmokos atidėjimas ar mokėjimų išdėstymas galėtų laikinai padėti sunkioje situacijoje. 
 
Kada galima atidėti įmokos mokėjimą? 
 
Kai kurios aplinkybės yra apibrėžtos įstatyme, pvz.: skyrybos, sutuoktinio mirtis, darbo ar darbingumo netekimas, privalomoji karinė tarnyba. 
 
Suprantame, kad įstatymas visų gyvenimo atvejų apibrėžti negali, todėl GENERAL FINANCING BANKE esame linkę kalbėtis su Klientu dėl mokėjimų atidėjimo ir tada, kai yra kitų aplinkybių, kurioms atsiradus, kurį laiką negalite vykdyti turimų įsipareigojimų. 
 
Pateikus prašymą ir nurodžius svarbią priežastį, mokėjimas gali būti atidėtas iki 3 mėnesių, pvz., jei Jūsų turimos būsto paskolos palūkanos kituose bankuose išaugo tiek, kad Jūsų įsipareigojimai nuo sutarties su mumis sudarymo išaugo 20%, tad šiuo metu Jūs tiesiog negalite mokėti ir būsto paskolos įmokų, ir grąžinti paskolos mums.   

 
Ar mokėjimo atidėjimas turės įtakos kredito reitingui? 
 
Mokėjimo atidėjimas Jūsų kredito reitingui jokios įtakos neturės, jei laiku susitarsite dėl mokėjimo atidėjimo. Atidėti įmokas galite, jei nevėluojate jų atlikti daugiau kaip 30 dienų. Tokiu atveju Jūs turėsite sutartą laikotarpį, kurio metu galėsite „atsitiesti“ bei grįžti į ankstesnę savo mokumo būseną ir toliau vykdyti savo sutartinius įsipareigojimus laiku.  
 
GFB komanda yra pasiruošusi kalbėtis bei, įvertinus situaciją, pasiūlyti Klientui galimą įmokos atidėjimo ar mokėjimo išdėstymo būdą. Jei manote, jog dėl pasikeitusių aplinkybių negalėsite laiku sumokėti įmokos, nedelskite ir susisiekite su mumis tel. 1851.

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button