GFB komanda 2023 06 13

GENERAL FINANCING BANKO vadovybės pokyčiai

Justinas Muleika General Financing bankas v4

GENERAL FINANCING BANKAS (GFB) paskelbė apie pasikeitimus vadovų grandyje – Justinas Muleika vykdomojo direktoriaus pareigose keičia Noelį Cramerį (Noel Cramer). Buvęs vadovas N. Crameris toliau eis GFB valdybos pirmininko pareigas. Pasak atstovų, 14 metų J. Muleikos patirtis dirbant banke prisidės prie ilgalaikės įmonės augimo strategijos.

Vadovaujant Noeliui Crameriui, GFB sėkmingai tapo specializuotu, savarankiškai finansuojamu, stabiliu ir į tvarų augimą orientuotu banku. Nuo tapimo banku 2020 m. gegužę GFB pasiekė svarbių laimėjimų, vienas jų – „Verslo žinios“ banką nominavo Lietuvos finansų sektoriaus lyderiu. GFB taip pat vykdo socialines iniciatyvas ir bendradarbiauja su tokiomis organizacijomis kaip „Rimanto Kaukėno fondas“, „SOS vaikų kaimai“, „Padėk gatvės vaikams“, „WoW university“.

„Kai pradėjau vadovauti GFB, nuo pat pirmos dienos mane sužavėjo komandos ryžtas, motyvacija ir atsidavimas. Kiekvienas, kai reikėjo, darė daugiau, visi dirbo dėl tos didelės svajonės – sukurti naują banką. Išmokau, jog gali paprašyti kolegų imtis papildomų pastangų, jei aiškiai paaiškini, dėl kokios priežasties ir kokio tikslo siekiame“, – veiklos ypatumus prisimena N. Crameris.

Buvęs vadovas, ne vienerius metus petys į petį dirbęs kartu su J. Muleika, šiam negaili pagyrų. „Justinas yra tinkamiausias žmogus vadovauti GFB tolesnei jos raidai. Jis turi daug patirties, o mūsų darbuotojai juo žavisi kaip stabilumo ir sėkmingos trajektorijos garantu. Jis pasižymi visomis natūralaus lyderio savybėmis, ir aš juo visiškai pasitikiu“, – priduria N. Crameris.

Į naująsias generalinio direktoriaus pareigas Justinas Muleika atsineša didelę patirtį, nes GFB dirbo 14 metų – vadovavo kreditų, rizikos valdymo ir pardavimų departamentams, pastaruosius 2 metus dirbo generalinio direktoriaus pavaduotoju, o daugiau nei 10 metų dirbo banko valdyboje. Turėdamas ne vieną mokslinį laipsnį ir daugybę sertifikatų, jis yra gerai pasirengęs vadovauti tolesnei banko raidai.

„Vadovo pasikeitimas nekeis GENERAL FINANCING BANKO strateginės krypties, tęsime Noelio pradėtus darbus, daugiausia dėmesio skirdami naujų skolinimosi ir taupymo produktų diegimui, kartu išlaikant banko įsipareigojimą laikytis aukštų klientų aptarnavimo standartų, užtikrinant greitą komunikaciją ir lengvą GFB pasiekiamumą“, – sako naujasis banko vadovas J. Muleika.

Būdamas GFB valdybos pirmininkas, N. Crameris ir toliau daugiausia dėmesio skirs banko strategijai, kapitalo ir likvidumo stabilumui bei valdymui. Jis taip pat žada savo patirtimi dalintis su J. Muleika ir likusia GFB komanda. „Aš ir toliau būsiu šalia, prireikus – tikrai patarsiu ir padėsiu. Tačiau, kaip sakiau savo kolegoms, nenoriu nuolat žiūrėti jums per petį“, – sako buvęs GFB vadovas.

Banko atstovų teigimu, šie vadovybės pokyčiai dar labiau sustiprins jos pozicijas rinkoje ir įtvirtins įsipareigojimą teikti patogias ir lengvai prieinamas finansines paslaugas. Bankas ir toliau siekia augimo, stabilumo ir būti pirmuoju pasirinkimu klientams, ieškantiems patikimo finansinio partnerio.

Bankas teikia šias paslaugas: vartojimo paskolos, refinansavimas, autolizingas, medlizingas, pirkimas išsimokėtinai, terminuotieji indėliai, taupomoji sąskaita.

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button