GFB komanda 2023 08 23

GENERAL FINANCING BANKO patirtis: auganti dokumentų pasirašymo elektroniniu būdu tendencija

epasirasymas 1 v4

Daugėjant skaitmeninių bankinių paslaugų poreikiui rinkoje, natūralu, kad iškilo didesnis poreikis kompleksinėms elektroninio parašo infrastruktūros paslaugoms. Jau kurį laiką bankas stebėjo augančią dokumentų pasirašymo elektroniniu būdu tendenciją – vis daugiau GENERAL FINANCING BANKO klientų naudoja kvalifikuotą el. parašą ir renkasi dokumentus pasirašyti nuotoliniu būdu.

Patiriami kaštai ir ilgesnis dokumentų pasirašymo laikas naudojantis kitomis pasirašymo priemonėmis paskatino ieškoti rinkoje esančių sprendimų, kurie galėtų efektyvinti dokumentų pasirašymo procesus ir tuo pačiu atitiktų visus keliamus saugumo standartus bei reikalavimus pagal Europos Sąjungos reglamentus.

Kaip ir daugeliui verslų, pandemija iškėlė nemažai iššūkių, kuomet per trumpą laiką reikėjo rasti greitus ir efektyvius sprendimus veiklos tęstinumui. Nors GENERAL FINANCING BANKAS el. pasirašymo sprendimų teikėjo žvalgėsi dar iki tol, atėjusi pandemija šį pasirinkimą paspartino.

Sprendimas

Dabar GENERAL FINANCING BANKAS „Dokobit“ naudoja vartojimo paskolų, terminuotojo indėlio, taupomosios sąskaitos ir kitų sutarčių pasirašymui su klientais, taip pat bendradarbiavimo sutarčių su partneriais ir tiekėjais, banko vidinių dokumentų pasirašymui nuotoliniu būdu.

Lyginant su kitais tuo metu rinkoje el. pasirašymo ir kvalifikuotų el. parašų galiojimo patvirtinimo paslaugą siūlančiais teikėjais, „Dokobit“ išsiskyrė plačia eID priemonių pasiūla klientui. Bankui buvo svarbu, kad tiek klientams, tiek darbuotojams naudotis sistema būtų paprasta, saugu, o komunikacija būtų aiški. GENERAL FINANCING BANKAS kaip pagrindinius privalumus akcentuoja ir greitį, efektyvumą bei laimingą klientą.

Naudotis „Dokobit“ el. parašų surinkimo sprendimais taip pat paskatino greitesnis dokumentų pasirašymo laikas, duomenų saugumo užtikrinimas, mažesni kaštai bei pandemijos sąlygomis besikeičiantys klientų įpročiai.Rezultatas

Galėdami savo klientams pasiūlyti dokumentus pasirašyti nuotoliniu būdu, GENERAL FINANCING BANKAS pabrėžia taupantis ne tik savo, bet ir jų laiką. Klientams nereikia niekur vykti, pakanka turėti vieną iš kvalifikuoto el. parašo priemonių.

Naudojantis „Dokobit“, jau pasirašoma apie 60 proc. visų GENERAL FINANCING BANKO sutarčių su klientais. Bankas ir toliau stebi tendencingai augantį klientų poreikį sudaryti ir pasirašyti sutartis nuotoliniu būdu.

GENERAL FINANCING BANKO atstovai sako, kad skaitmeniniai sprendimai taps dar labiau neatsiejama tiek banko veiklos, tiek klientų gyvenimo dalimi. Bankas ir toliau sieks eiti skaitmenizacijos ir inovacijų keliu, savo klientams siūlydami patogius, saugius ir laiką taupančius sprendimus.

„Nors iš pradžių sulaukėme skeptiško banko darbuotojų požiūrio, kilo nemažai klausimų, tačiau vos išbandžius portalą ir pamačius kaip viskas greitai ir patogiai vyksta – visos abejonės virto į didelį pasitenkinimą ir norą naudotis „Dokobit“. Darbuotojai patys pradėjo raginti automatizuoti dokumentų pasirašymą el. parašais“, - Laura Purė, Vyresnioji produktų vadybininkė.

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button