GFB komanda 2022 05 18

Jau 2 metus esame bankas!

Untitled design

Prieš dvejus metus pristatėme naują specializuotą banką Lietuvoje – GENERAL FINANCING BANKĄ. Galime didžiuotis daugybe pasiekimų, tad švenčiant šią 2 metų sukaktį, yra puikus metas juos apžvelgti.

Prieš pradėdami bankinę veiklą, pertvarkėme organizacinę struktūrą, veiklos procesus, įsidiegėme reikiamas kontroles, kad nepriekaištingai atitiktume bankų veiklos licencijavimo reikalavimus ir savo klientams užtikrintume patikimą paslaugų teikimą.

Dėmesys Kliento poreikiams ir aptarnavimo kokybei visada buvo ir išliks GFB veiklos pagrindu. Mūsų kasdienis siekis yra pranokti savo Kliento lūkesčius, kai jie kreipiasi į GENERAL FINANCING BANKĄ dėl paskolos, terminuotųjų indėlių ar tiesiog patarimo. Nuolat kuriame ir pateikiame specialius pasiūlymus vartojimo paskoloms ir terminuotiesiems indėliams, taip pat siūlome papildomas vertingas paslaugas, pavyzdžiui, paskolos įmokų draudimą netekus darbo. Mes siekiame užtikrinti puikią klientų patirtį bet kuriuo jų pasirinktu kanalu: internetu, banko skyriuose ar telefonu.

Dėl to ir GENERAL FINANCING BANKO klientų bazė sparčiai auga: per metus mūsų paskolų portfelis išaugo daugiau nei 35 %. Atidarėme daugiau nei 6300 terminuotųjų indėlių sąskaitų. Labai didžiuojamės, kad daugiau nei 50 % mūsų klientų, turinčių paskolas,  ir daugiau kaip 70 % mūsų klientų, banke laikančių indėlius, pakartotinai pasinaudoja mūsų paslaugomis.

Nors šie skaičiai neabejotinai parodo, kad esami ir nauji klientai yra patenkinti mūsų paslaugomis, mes neketiname ties tuo ir sustoti. Pvz., pastaraisiais mėnesiais pasiūlėme 10 metų paskolos terminą, taip pat rinkai pristatėme naują paslaugą – tausią paskolą, sukurtą padėti tiems mūsų klientams, kuriems svarbūs ekologiški, tvarūs sprendimai.

Tapę Banku, iš esmės pakeitėme rinkodaros ir komunikacijos biudžeto paskirstymą. Norime padėti tiems, kuriems mūsų visuomenėje to labiausiai reikia. Remdamiesi savo darbuotojų apklausa, didžiausią dėmesį nusprendėme skirti vaikams, sergantiesiems sunkiomis ligomis, gyvenantiems socialinės rizikos šeimose bei tiems, kuriems reikalinga speciali priežiūra. Apklausos rezultatai virto pagrindu ilgalaikiam bendradarbiavimui su labdaros ir paramos fondais „Rimanto Kaukėno paramos grupė“, „SOS vaikų kaimai Lietuvoje“, „Padėk gatvės vaikams“. Nuo bendradarbiavimo su šiais fondais pradžios, padėjome ne vienai šeimai. Taip pat jaučiame moralinę pareigą padėti Ukrainos šeimoms ir pabėgėliams, skirdami paramą jiems padedančioms organizacijoms.

Galėčiau ir toliau vardinti įvairius GENERAL FINANCING BANKO pasiekimus, tačiau svarbu paminėti, jog esminis visų laimėjimų variklis yra GFB komanda. Būtent mūsų kolegos padeda GFB klientams kiekviename žingsnyje, būtent jie analizuoja ir pateikia idėjas paslaugų ir aptarnavimo tobulinimui, būtent ši komanda kuria unikalią GENERAL FINANCING BANKO atmosferą.

Neseniai atliktas darbuotojų pasitenkinimo tyrimas parodė, kad GFB darbuotojai didžiuojasi čia dirbdami (vertinimas 4,43 balo 5 balų skalėje). Čia jie jaučiasi gerbiami, išgirsti, jaučia, kad jų darbas yra svarbus. Manau, tai yra pagrindinės priežastys, kodėl 88 % darbuotojų (4,38 balo 5 balų skalėje) rekomenduotų GFB kaip darbdavį. Labai džiaugiuosi matydamas šiuos rezultatus. Tai parodo, kad einame teisingu keliu kurdami GENERAL FINANCING BANKĄ kaip geriausią darbdavį, siūlantį puikią darbo patirtį ir aplinką.

Pandemijos metu GENERAL FINANCING BANKAS buvo tikriausiai viena pirmųjų organizacijų, savo darbuotojams pasiūliusių nuotolinio darbo galimybes. Pasiekti rezultatai tik patvirtina, kad toks sprendimas buvo teisingas, tad kur tai bus įmanoma, tokį konceptą naudosime ir ateityje. 

Viena iš didžiausių nuolatinių investicijų yra GFB darbuotojų įgūdžių ir kompetencijų tobulinimas: studijos, mokymai, seminarai ir konferencijos yra prieinami visiems, kurie išreiškia susidomėjimą. Mano tikslas yra GFB darbuotojams pasiūlyti karjeros kelią organizacijoje.

Kadangi darbuotojai yra pagrindinis mūsų turtas, nė kiek nestebina ir tai, kad jie dalyvauja GENERAL FINANCING BANKO gimtadienio kampanijos reklamoje. Kas gali geriau reprezentuoti GFB vertybes ir atmosferą nei žmonės, kurie visa tai ir kuria?

Pastarieji dveji metai buvo išties gniaužiantys kvapą: įgyvendinome daug projektų, pasiekėme rekordinių rezultatų ir sukūrėme solidžią organizaciją, kuri paklojo pamatus puikiems ateities pasiekimams. Su dideliu pasitenkinimu žvelgiu atgal, bet taip pat – ir į priekį su pasitikėjimu. Kalbant apie GFB ateities planus, darome viską, kad pasiruoštume sėkmingiems ateinantiems GFB veiklos dešimtmečiams, teikdami bankines paslaugas, atitiktume klientų lūkesčius ir poreikius bei ugdytume komandą.

Nuoširdžiai dėkoju visiems savo kolegoms. Kiekvieno iš mūsų puikiai atliktas darbas padėjo sukurti šiandienos GENERAL FINANCING BANKO sėkmės istoriją.  

 

GENERAL FINANCING BANKO
Generalinis direktorius
Noël Cramer

Susiję straipsniai

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button