GFB komanda 2019 06 04

4 pagrindinės refinansavimo naudos

Refinansavimas v2

Įsivaizduokite, tikėtina, neretą šių laikų situaciją. Ėmė ir sugedo tūlo piliečio nenaujas automobilis. Remontui reikia pinigų, santaupų nėra, teko jų pasiskolinti iš paskolų bendrovės. Praėjus šiek tiek laiko tas pats pilietis pastebėjo gerą akciją buitinei technikai, o orkaitė namie jau sena, žmona vis prašo naujos. Norisi jam, kad žmona ir šeima laiminga būtų. Galimybės leido iš paskolų bendrovės pasiskolinti reikiamą sumą. Namai dabar daug dažniau kvepia žmonos keptais pyragais. Dar po kurio laiko pilietis patyrė daug išlaidų pas odontologą. Gaunamos šeimos pajamos leido dar kartą pasiskolinti ir žmogus dabar drąsiai šypsosi. Ir ką gi, šios ilgokos istorijos herojus dabar turi tris paskolos sutartis skirtingose finansų bendrovėse. Jam nuolat reikia prisiminti, kada, kam ir kokio dydžio įmoką sumokėti. Ir šiaip jis būtų laimingesnis įmokoms išleisdamas mažiau.

Jūsų istorija panaši? Vis pasvarstote apie kasdienybę be streso ir be rūpesčio dėl savo vartojimo paskolų? Norite mažesnių įmokų? Dar geriau, jei įmoka būtų tik viena? O dar ir naujų planų ir poreikių yra, kuriems reikia papildomų lėšų? Tuomet verta pagalvoti apie refinansavimą.

Kas yra refinansavimas? Skamba sudėtingai, tačiau viskas labai paprasta. Tai yra naujos paskolos ėmimas, kuri panaudojama anksčiau paimtai vienai ar kelioms paskoloms padengti.

Jei niekada neteko girdėti apie refinansavimą, jūsų dėmesiui 4 pagrindinės šios paslaugos naudos:

  1. Paskola geresnėmis sąlygomis. Refinansavimo paskola, tikėtina, bus suteikta geresnėmis sąlygomis, nei iki šiol jūsų turėtos. Geresnės finansavimo sąlygos reiškia ir mažesnę paskolos mėnesio įmoką. Mokėdami mažesnes įmokas turėsite daugiau pinigų naujiems planams ar santaupoms.
  2. Tik viena paskolos sutartis. Refinansuojant galima padengti visus kitus jūsų finansinius įsipareigojimus (nesvarbu, kuriai finansų įstaigai ar bankui). Tai reiškia, kad po refinansavimo, turėsite tik vieną paskolos sutartį su visais to privalumais.
  3. Viena įmoka per mėnesį. Refinansavimo dėka palengvės jūsų kasdienių finansų tvarkymas. Jums nebereikės prisiminti kelių skirtingų įmokos mokėjimo datų ir sumų, nes viena paskolos sutartis reiškia vieną mokėjimą per mėnesį.
  4. Įmoka tinkamą dieną ir tik vienu pervedimu. Refinansuodami kelias turimas paskolas galite ramiai apgalvoti ir pasirinkti tinkamiausią įmokos mokėjimo dieną. Viena paskola reiškia tik vieną įmoką per mėnesį, vadinasi, ir tik vieną pervedimą. Darydami pervedimą tik kartą, sutaupysite už tai banko nuskaitomus mokesčius.

GENERAL FINANCING BANKE refinansavimo procesas yra paprastas ir greitas.

Pasikalbėkime telefonu 1851 ir mes papasakosime, kaip galėtume padėti refinansuodami jūsų turimą vieną ar kelias vartojimo paskolos sutartis (nesvarbu, sutartis mūsų ar sudaryta kitoje finansų ar kredito įstaigoje).

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button