Naudinga žinoti 2018 03 07

Velykos kitaip: 7 pramogų parkai, kuriuos dievina vaikai ir suaugę

atrakcionai

Kiek žmonių Velykų švęsti keliauja į užsienį, niekas tiksliai nesuskaičiuos. Vis dėlto 2017 m. pailsėti užsienyje susiruošė net 251 tūkst. lietuvių daugiau negu 2016 m.

Išnaudojama kiekviena proga išvykti nors trumpų atostogų ir paįvairinti šventes – aiškiai parodo šis Statistikos departamento skaičius. Kadangi Velykos sutampa su moksleivių atostogomis, dažnai kelionių tikslu tampa visai šeimai įdomios pramogos.

Vienas seniausių atrakcionų parkų pasaulyje

Juokaujama, kad turėdami vaikų, vėl legaliai galite mėgautis „vaikiškomis“ pramogomis. Iš tiesų atrakcionų parkai dėl milžiniškos pramogų pasiūlos puikiai tinka aktyviam šeimos poilsiui ir skirtingo amžiaus šeimos nariai atras sau patinkančių dalykų.

Kopenhagos „Tivoli Gardens“ parke tėvams neteks išgirsti klausimo – „Ką veikti?“, nes vaikus džiugins ne tik linksmieji kalneliai, bet ir įvairiausi lazerių šou, teminiai sodai, įvairūs pasirodymai bei šventės.

„Tai antras pagal senumą pramogų parkas pasaulyje. Jis dirba visus metus, bet skirtingais metų laikais atrodo vis kitaip. Pagal sezonus jame yra keičiamos augalų kompozicijos ir kitos dekoracijos.

Nuskristi į Kopenhagą galima tiesiogiai, skrydis neilgas ir tikrai nebrangus. Puikiai praleisite laiką su vaikais ne tik Tivoli parke, bet Kopenhagos mieste. Patariame aplankyti pagrindinius muziejus, juose yra atskiros zonos vaikams, kuriose vaikams istorija, menas ir mokslas yra pateikiami suprantamai ir aiškiai“, – pataria kelionių agentūros „West Expess“ Produktų grupės pardavimų vadovė Sigita Vaitelė.

Šeimos pramogos Vokietijoje

„Europe park“ – populiariausias pramogų parkas Vokietijoje. Jame daugiau nei 100 atrakcionų ir įvairiausių šou, 13 linksmųjų kalnelių ir 15 Europos šalių tematikos erdvės.

Kultūriniu požiūriu turtingame ir vaizdingame pasienio regione, šalia Prancūzijos ir Šveicarijos sienų įsikūręs parkas yra didžiausias pasaulyje sezoninis teminis parkas, per metus atskleidžiantis savo magiją daugiau nei 5,5 mln. lankytojų!

„Įsimintiniausias atrakcionas – „Silver Star“. Traukinukas pakeliamas į 73 metrų aukštį ir paleidžiamas laisvai kristi – išvystomas greitis pasiekia net 130 km/h. Adrenalino tikrai netrūksta. 

Parke vienos dienos tikrai neužteks, rekomenduoju praleisti bent 2. Patikėkite, naujų emocijų ir įspūdžių bus į valias! Parke yra labai gerai išvystyta infrastruktūra, čia platus apgyvendinimo variantų pasirinkimas, tad tinkamą savo šeimos biudžetui ras kiekvienas“, – įspūdžius pasakojo Sigita.

Jeigu Vokietijoje pramogų norėsis dar daugiau ir įvairesnių, galite užsukti ir į vandens pramogų parką – „Tropical Islands“. Milžiniškoje erdvėje technologijų pagalba sukurtos tikros tropinės salos: įspūdingos skaidraus vandens lagūnos, baltas smėlis,  ošia tikros džiunglės, čiulba egzotiniai paukščiai, grakščiai vaikštinėja rožiniai flamingai.

Vandens pramogų mėgėjų rojus

Vienas didžiausių vandens parkų Europoje, pelnęs daugybę apdovanojimų, – Ayia Napa’s WaterWorld Kipro saloje. Diena čia prabėgs nepastebimai: vandens čiuožyklos su garso ir vaizdo efektais, vandens upės, baseinai, SPA procedūros, skanus maistas – komfortu ir pramogomis bus patenkinti visi šeimos nariai.

„Kiprą pasiekti nesudėtinga, patrauklios skrydžių kainos. Balandį, kai Lietuvoje pavasaris tik teorinis, ten jau džiugins maloni šiluma ir puiki gamta.

Kadangi nėra taip karšta kaip vasarą, patarčiau leistis į nesudėtingus žygius po kalnus su vaikais. Pasiėmę užkandžių ir gėrimų, galėsite stabtelėti trumpam poilsiui gražioje aplinkoje. Tokia veikla nepaprastai suvienija šeimą“, – idėjomis dalinosi Sigita.

Jeigu Velykas švęsti nuspręsite Tenerifėje, rekomenduojame apsilankyti saloje esančiame „Siam Park“. Net tris metus iš eilės „TripAdvisor“ jis buvo pripažintas geriausiu vandens parku pasaulyje. Čia atrasite nuostabių krioklių, per parką tekančią upę, aukščiausias, greičiausias vandens čiuožyklas.

„Legoland“ ir „Disneyland“ – kasmet vis naujai

Bene geriausiai žinomi pramogų parkai, „Legoland“ ir „Disneyland“ kasmet atsinaujina ir pristato naujienų. Štai Vokietijoje įsikūręs parkas pristatys piratų salos tematikos viešbutį: interjeras primena uostą, kuriame stovi laivai.

Vaikams itin smagu ne tik apsilankyti pramogų parką dieną, bet ir patirti smagių nuotykių po to, kai parko durys užsidaro. Piratų tematikos erdvėje vaikai galės žaisti, laipioti ir ras kitų pramogų. Restorane bus specialus piratų meniu.

Vasario 27 d. Paryžiaus „Disneyland“ paskelbė ambicingus plėtrus planus, susijusius su „Marvel“, „Frozen“ ir „Star Wars“ tematika. Planuojamos įvairios pramogos, atrakcionai ir apgyvendinimo sprendimai. Jeigu šeimoje auga šių herojų gerbėjai, Paryžiaus „Disneyland“ būtinai įtraukite į būsimus kelionių planus.

Tai tik dalis smagių pramogų, į kurias galite leistis drauge su šeima per Velykų ar kitas atostogas. 

Jeigu planuojate atostogas, susipažinkite su GENERAL FINANCING BANKO vartojimo paskolos galimybėmis.

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button