GFB komanda 2018 08 28

Vartojimo kreditą investavo į animatorės verslą

Rita7 1024x683

Mūsų energingoji kolegė Rita Mastianec laisvalaikiu įsikūnija į daugybę skirtingų personažų. Lakią fantaziją ji išlaisvina ir pritaiko savo versle – animatorių komandoje Gyvi žaislai. Klientų aptarnavimo specialistė Rita mūsų tinklaraščiui papasakojo apie savo mėgstamą veiklą.

Vartojimo kreditą investavo į verslą

Rita pasakoja, kad jai patinkančią veiklą atrado studijų metais. Kaip ir daugelis studentų, ji ieškojo galimybės užsidirbti.

Ieškodama darbo Rita gavo pasiūlymą vesti renginį lenkų kalba. „Sutikau ir po valandos mokymų, per kuriuos sužinojau, kokius žaidimus reikėtų vesti bei kaip reaguoti, buvau pasiruošusi. Tiesa, po mokymų jaučiausi gerai, tačiau kuo labiau artėjo šventė, tuo didesnę baimę jaučiau.

Vis dėlto po renginio jaučiausi labai gerai ir supratau, kad man tai neblogai sekasi.“

Rita įvairiose įmonėse su panašia veikla dirbo daugiau kaip 4 metus, tačiau po kiek laiko tai ėmė atsibosti ir ji pradėjo ieškoti naujovių: „Siūliau pakeisti programas, koreguoti įvairias detales renginiuose ir įdėti kažką naujo, tačiau įmonės mane tik išklausydavo ir nesiimdavo nieko naujo.

Tuomet pasitarėme su draugais ir nutarėme, kad reikia įkurti savo įmonę – jeigu tavęs neišklauso, o tu nori judėti į priekį, reikia pradėti kažką daryti. Viską ėmėme galvoti keliese, bet, kaip sakoma, išlieka stipriausi, tad viskas liko ant mano pečių“

Rita sako, kad stipriai prie jos veiklos pradžios prisidėjo ir GF: didžiąją dalį vartojimo paskolos ji investavo į kostiumus ir sėkmingai įsiliejo į pramogų rinką.

„Norint dirbti su vaikų šventėmis, reikia turėti didelį personažų asortimentą. Tai yra viena stipriausių mano verslo pusių ir man visai neblogai sekasi. Turime įvairiausių projektų tiek su Vilniaus miesto savivaldybe, tiek su didžiosiomis įmonėmis, tad labai įdomu dirbti.“

Koks personažas – mėgstamiausias?

Rita pasakoja, kad animatoriais gali būti charizmatiški žmonės, kurie persirengę atitinkamais kostiumais, pavyzdžiui, herojais, vestų vaikų gimtadienius ar kitas šventes.

„Mano komandoje yra ir profesionalių aktorių, kurie atėjo iš teatrų ar kultūros namų, bet komandoje turime ir savamokslių, tokių žmonių, kuriuos pati esu apmokiusi.

Švenčių programos yra labai įvairios, kartais, kai klientai pageidauja kažko naujo, tai mane netgi džiugina, nes galiu įjungti savo kūrybinį mąstymą ir sugalvoti kažką naujo“, – darbo užkulisius atskleidė Rita.

Ji sako, kad stengiasi nuolat judėti į priekį drauge su komanda, motyvuoti juos ir mokyti to, ko pati išmoksta.

„Manau, labai teisingas posakis, kad „komanda yra stipri tiek, kiek stiprus jos silpniausias narys“, tad skiriu komandai laiko ir po renginių stengiuosi kolegas išklausyti“, – apie sėkmingo bendradarbiavimo esmę kalbėjo Rita.

Jos mėgstamiausias šventės personažas – ragana. „Tai nėra blogas personažas, o daugiau pamokantis. Pavyzdžiui, ragana gali pasakyti, kaip nedera elgtis. Šį personažą galima kaitalioti ir vis kitaip „sužaisti“ pagal reikalingą situaciją – tuo ji man ir patinka“, – sakė Rita.

Animatorės patirtis praverčia darbe

Klientų aptarnavimo specialistės teiravomės, ar jos animatorės veikla yra naudinga dirbant ne su vaikais? Rita šypsosi – tikrai taip:

„Tokia veikla išties padeda darbe, nes anksčiau neturėjau patirties pardavimuose telefonu. Dabar man lengva surasti bendrą kalba su klientu, taip pat atėjusį klientą iškart nuteikiu teigiamai.

Kartais klientai sėdi sukryžiavę rankas, bet ėmus su jais bendrauti, jie labiau atsiveria ir užsimezgęs pokalbis virsta pardavimu. Toks ir yra didžiausias pliusas – nebijoti žmonių, nes tai dirbant GF‘e yra labai svarbu.“

Aktyvi ir po visų visų darbų

Po darbo GF`e ir animatorės veiklos, Rita net ir likusį laisvą laiką leidžia aktyviai:

„Noriu dalyvauti bėgime ir įveikti 10 km, todėl vakarais su draugėmis išbėgame pabėgioti. Aš jas motyvuoju, nes vis parašau, „Kas bėgs?“, o jos, kadangi irgi dirba sėdimą darbą, tai taip pat nori pajudėti, bėga kartu su manim.

Kartais dar važinėju riedučiais ar kitaip leidžiu laiką gamtoje, tai namuose manęs beveik nebūna“

Rita prisideda ir prie „General Financing“ socialinės veiklos. Liepos mėnesį drauge su kolegomis ji lankėsi Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namuose. Vaikams ji dovanojo smagią šventę su spalvingais personažais ir linksmomis veiklomis.

Dėkojame Ritai už pokalbį!

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button