Naudinga žinoti 2018 05 16

Trumpas testas – koks kavos aparatas jums tinka?

Kavos aparatai

Galvoje sukasi mintis apie kavos aparatą, tačiau nesate tikri, koks tiktų būtent jums? Atsakykite į kelis testo klausimus, kurie nukreips jus tinkama linkme į skanios kavos pasaulį.Trumpas testas apie kavos gėrimo įpročius

1. Man patinka pasistengti dėl geresnio rezultato, pasikrapštinėti prie gaminamo maisto ar gėrimo.
Taip
Ne

2. Aš mėgstu įvairovę – geriu bent kelias skirtingas kavos rūšis.
Taip
Ne

3. Kavą labiausiai mėgstu gerti namuose, ja vaišinti draugus.
Taip
Ne

4. Neskaičiuoju, kiek skiriu kavai – ji to verta.
Taip
Ne

5. Kavos aparato priežiūra – man ne problema.
Taip
Ne

Kavos ekspertai

Jeigu daugiausiai atsakymų – „Taip“, jūs tikrai mėgstate gerą kavą ir esate pasirengę atitinkamai pasistengti ir investuoti, kad kvapnus gėrimas garuotų jūsų namuose.

Rekomenduojame pasirinkti pilnai automatinius kavos aparatus, kurie turi integruotus kavos malūnėlius. Taip vienu mygtuko spustelėjimu galėsite mėgautis šviežiausia malta ir kvapnia kava.

Jeigu įsigysite kavos aparatą su automatiniu kapučinatoriumi (pieno putos plakikliu), jums tereikės pasirinkti mėgstamą gėrimą su pienu ir netrukus aparatas pats paruoš jums garuojantį puodelį.

Automatiniai kavos aparatai su daugybe papildomų funkcijų, kavos gėrimo ruošimo galimybių – brangiausias pasirinkimas. Vis dėlto kavos ekspertai tai vertina kaip vertingą investiciją į kokybiškiausią mėgstamą kavą.

Automatinis aparatas gali tapti ir jūsų asmeniniu barista, išpildančiu visus norus, susijusius su kava, – tam reikėtų pasirinkti modelį, kuriame galima nustatyti savo mėgstamiausius kavos ruošimo receptus.

Tikras kavos ekspertas bus kruopštus ir pasirūpins, kad jo kavos aparatas būtų visada laiku ir tinkamai išvalytas. Tai nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pradžių.

Kavos gurmanai

Bent trys „Taip“ reiškia, kad suprantate, jog gera kava reikalauja šiokių tokių pastangų. Pusiau automatiniai kavos aparatai patiks tiems kavos mėgėjams, kuriems smagu dalyvauti kavos ruošimo procese ir nuolat ieškoti to idealaus recepto. Naudojantis pusiau automatiniu aparatu kiekvienas gaminimas gali tapti unikalia patirtimi, atnešiančia vis skirtingą rezultatą.

Kadangi mėgstate eksperimentus, jums patiks kavos aparatas su gariniu kapučinatoriumi – galėsite patys suplakti tokią pieno putą, kokios norite.

Kavos gėrimus tokie aparatai gamina iš maltos kavos.

Kavos mėgėjai

Jeigu surinkote daugiau atsakymų „Ne“, tai reiškia, kad mėgstate gerti kavą, bet ne rūpintis jos ruošimu, juo labiau – kavos aparato priežiūra. Visgi, turime gerų žinių ir jums.

Pasirinkę kapsulinius ar pagalvėlinius kavos aparatus – sutaupysite, vargti verdant kavą nereikės, tačiau skaniu gėrimu vis tiek galėsite džiaugtis.

Dar viena gera naujiena – paprasta kavos aparato priežiūra. Be to, tokie kavos aparatai – vieni pigiausių.

Kavos kapsulių galėsite nusipirkti įvairių skonių, o nedidelis kavos aparatas tilps net ir mažoje virtuvėje.

Tai pagrindiniai kavos aparatų tipai, kurie padės apsispręsti, ko ieškote. Tuomet laukia konkretaus modelio pasirinkimas pagal individualias funkcijas ir savybes. Puikus gidas kavos aparatų pasaulyje – mūsų partneris, kavosdraugas.lt. O nusprendę investuoti į kavos malonumus, savo svajonių kavos aparatą įsigysite su „GF Lizingu“ ir galėsite gera kava mėgautis nors ir šiandien.

Jei svarstote įsigyti kavos aparatą, susipažinkite su pirkimo išsimokėtinai galimybe.

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button