GFB komanda 2018 12 27

Susivieniję kolegos išpildė rekordinį skaičių vaikų svajonių

2018 12 18 12 24 11 author Rytis Seskaitis

„General Financing“ darbuotojai gerais darbais užsiima visus metus, tačiau „Vaikų svajonių“ projektas – pats populiariausias. Per penkerius metus su įmonės pagalba išpildyta daugiau kaip 318 svajonių, o šiemet pasiektas rekordas.

Ne tik dovanos, bet ir dėmesys

Bendradarbiaudami su vaikusvajones.lt savanoriais kasmet pasirenkame regioną, į kurį vyksime pildyti vaikų svajonių. Jau buvome Anykščiuose, Utenoje, Ukmergėje, šiemet apsilankėme Jonavoje. Asmeniškas dovanų įteikimas sukelia daug teigiamų emocijų tiek vaikams, tiek darbuotojams. Susitikimas virsta maža švente visiems dalyvaujantiems.

Po susitikimo su vaikais Jonavoje, savo įspūdžiais dalijosi Jurgita:

„Labai džiaugiuosi, kad dirbu tokiame kolektyve, kuris sujungęs jėgas šiemet taip gausiai išpildė net 86 vaikų svajones. Buvo smagu vežti tas dovanėles, matyti vaikų šypsenas, kai jas įteikėme.

Buvo labai gražus ir pamokantis vaikų vaidinimas apie poną Skrudžą, gražios dainos iš širdies atliktos nuostabiai gražių ir šiltų vaikų.“

Simona prie įmonės iniciatyvos prisideda kasmet:

„Šiemet kartu su kolegomis važiavome aplankyti ir nudžiuginti Jonavos r. vaikų. Buvome labai šiltai sutikti ir nustebinti vaikų paruošto kalėdinio pasirodymo. O ir patys namo grįžome ne tuščiomis – su vaikų mums pagamintomis atvirukais ir suvenyrais. Tikiuosi, kad ši įmonės tradicija gyvuos dar daug metų".

Apie ką svajoja vaikai?

Vaikų, augančių socialinės rizikos bei socialinių įgūdžių stokojančiose šeimose, norus ir svajones darbuotojai pildė asmeniškai, drauge su kolegomis ir aukojo jų išpildymui per „Pyragų dieną“. Paskaičiuojama dovanų ir aukų vertė, o įmonė prideda tokią pat sumą, kad būtų nupirkta daugiau dovanų.

Peržvelgę svajonių sąrašą matome, kad mažesnės mergaitės dažniausiai rinkosi įvairias lėles: dainuojančias, šokančias, „kūdikius“, taip pat virtuvėlės, lėlių namelius ir kt. Tuo metu berniukai troško vairuoti automobilius ar lėktuvėlius su pultais.

Visada laukiama dovana ir LEGO konstruktoriai, stalo žaidimai – dažnai kaimo vietovėse ir gausiose šeimose augantys vaikai prašė šių dovanų, kad galėtų paįvairintų ilgus žiemos vakarus. Aktyvesniam laisvalaikiui lauke vaikai taip pat prašė rogučių ar, jau galvodami apie vasarą, riedlenčių, paspirtukų, riedučių.

Augintinių neturintys vaikai svajojo apie išmaniuosius šuniukus-robotus. Tiesa, dalies vaikų, ypač paaugliško amžiaus, norai labai praktiški ir paprasti – laisvalaikio batai ar sportinis kostiumas, nauja kuprinė.

Kaip sakė kolegė Inesa, kai kurios svajonės sąraše tiesiog spaudžia širdį: „Apie projektą žinojau jau iš anksčiau, dar studijų metais teko ir pačiai bendrauti su vaikučiais bei rinkti dovanų sąrašą.
Suspaudžia širdį, kai kiekvienais metais svajonių sąraše pamatai batukus ar šiltą striukę. Labai džiaugiuosi, kad kiekvienais metais prie projekto prisideda vis daugiau žmonių, o tai reiškia, kad galime išpildyti dar daugiau vaikų svajonių. Džiugu, kad prie šios gražios ir kilnios iniciatyvos prisideda ir mūsų įmonė, nes būtent tokie projektai padrąsina vaikus tikėti savo svajonėmis ir jų siekti.

Nepapasakosi žodžiais tų jausmų, kai pamatai pilnas laimės ir džiaugsmo vaikučių akis. Todėl tikiu, kad įsitraukimas pildant vaikų svajones tik didės, nes gera daryti gera.“

Ne tik duodi, bet ir gauni

Šiais metais prie „General Financing“ komandos prisijungusios dvi Indrės džiaugėsi prisidėjusios prie penkmetį skaičiuojančios įmonės tradicijos:

„Pirmą kartą dalyvavau vaikų svajonių pildyme, dėl to ši patirtis man nauja. Bet kokia maloni! Vaikų džiaugsmas nenusakomas, tos žibančios jų akys, plati šypsena ir didis džiaugsmas sklindantis iš jų – pavergė mano širdį.

Ne kasdien susimąstom apie tokius vaikus, nors jie ir yra aplink mus, todėl labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę prie to prisidėti, ir, žinau, kad tai gražios tradicijos pradžia!“

„Labai džiaugiuosi, kad GF`as prisijungia prie tokių akcijų ir yra realiai socialiai atsakinga įmonė. Manau, kad tokie apčiuopiami geri darbai neša ne tik laimę ir džiaugsmą vaikams, bet mums, kaip žmonėms, labai daug duoda emocine prasme. Kuo daugiau tokių akcijų, tuo tik geriau! Pamatyti realią kasdienybę, sukurti šventę kitiems, o ne sau.“

Pernai prisidėjusi prie vaikų svajonių pildymo, šiemet Violeta nusprendė ir pati įteikti dovanas: „Buvo labai džiugu matyti jų švytinčius veidus, o dar smagiau buvo tai, kad jie mūsų labai laukė. Džiaugiuosi kad galėjome prisidėti prie vaikų Kalėdų stebuklo laukimo.“

Prie įvairių savanoriavimo idėjų prisidedanti kolegė Aistė pas vaikus vyko nebe pirmą kartą: „Kaip ir kiekvienais metais, labai smagu važiuoti pas vaikus ir pamatyti gyvai, kaip žiba jų akelės gavus išsvajotą dovaną. Be to, dovanojam ne tik dovanas-svajones, bet ir dėmesį. Puikus jausmas!“

Drauge su darbuotojais svajones pristatė ir ilgametis partneris, „General Financing team Pitlane“ pilotas Benediktas Vanagas. Vaikams buvo smagu pabendrauti su lenktynininku ir susitikimas tapo dar vienu smagiu siurprizu.

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button