Naudinga žinoti 2018 08 06

Skalbimo mašina ir džiovyklė: rinktis du atskirus prietaisus ar vieną?

skalbimo masina ar dziovykle

Jums taip pat atsibodo toks vaizdas namuose? Džiūstantys skalbiniai vonioje, kambaryje, balkone ar kitoje namų vietoje tikrai nepuošia interjero. Sprendimas, kurį renkasi vis daugiau žmonių visame pasaulyje, – elektrinės skalbinių džiovyklės.

Kaip rodo JAV statistika, kasmet į šalį džiovyklių atkeliauja vis didesnis kiekis – 2017 m. šis kaičius siekė 6,39 mln. vnt. Didėjančius pardavimus patvirtina ir buitinės technikos gamintojai.

Be to, itin populiarėja modeliai du viename: skalbimo mašina su džiovinimo funkcija. Apie vis dažnesnį pasirinkimą kalbėjomės su „GF Lizingo“ partneriu – „Miele“ centru Vilniuje.

Džiovyklę daugelis renkasi pirmą kartą

Populiaraus buitinės technikos gamintojo, „Miele“, atstovo Karolio Bingelio teigimu, džiovyklės yra sparčiai populiarėjantis įrenginys ir Lietuvoje. Anot pašnekovo, pardavimai rodo, kad kasmet vis daugiau žmonių savo namams renkasi šį prietaisą. Tiesa, dauguma lietuvių pirkėjų džiovyklę perka pirmą kartą.

Nauja tendencija – skalbimo mašina su džiovykle

K. Bingelis sako, kad ši tendencija išties pastebima. Klientai, įsigyjantys „Miele“ gaminius, neretai išreiškia poreikį „du viename“ įrenginiui. Vis dėlto jis pabrėžia, kad didesnis asortimentas šiuo metu yra atskirų įrenginių.

Nepaisant to, palyginus prieš penkis metus buvusį asortimentą ir dabartinį, akivaizdu, kad modelių pasiūla – auga. Gamintojai priversti atsižvelgti į šią tendenciją ir padirbėti, kad pirkėjams galėtų pasiūlyti daugiau skalbimo mašinų modelių su džiovinimo funkcija.

Skalbimo mašina su džiovykle – pliusai ir minusai

Kaip sako „Miele“ atstovas, kombinuotas įrenginys – visų pirma yra skalbyklė:

„Pradedant jo komplektacija, medžiagomis ir baigiant didžiąja dalimi funkcionalumo, todėl skalbimo funkcija atliekama nepriekaištingai. Kalbant apie džiovinimą – darbą įrenginys atlieka, netgi yra galimybė rinktis išdžiovinimo lygį, tačiau tuo prietaiso džiovinimo funkcija ir apsiriboja.“ Jo teigimu, tobulam rezultatui pasiekti reikalingi du atskiri įrenginiai: „Kaip minėjau, žvelgiant į „du viename“ įrenginio skalbimo rezultatą, skirtumo nuo tik skalbimo funkciją atliekančio prietaiso nematytume. Kalbant apie atskirą džiovyklę, visų pirma į akis krenta filtras, kuris džiovinimo metu surenka tokius nepageidaujamus dalykus kaip dulkės, pūkai, plaukai ir t.t. „Du viename“ tokio rezultato pasiekti negali. Taip pat atskiros džiovyklės pasižymi didesne talpa drabužių įkrovai.“

Taigi pagrindiniai skalbimo mašinų su džiovyklėmis minusai:

• mažesnis modelių asortimentas;
• džiovinimo talpa mažesnė negu skalbimo;
• ribotos funkcijos, pavyzdžiui, dėl nesančio filtro.

Skalbimo mašinų su džiovinimo funkcija pliusai, dėl kurių vartotojai vis dažniau renkasi šiuos prietaisus:

• taupoma erdvė;
• puiki skalbimo kokybė;
• neblogos džiovinimo galimybės;
• vienas prietaisas kainuoja pigiau negu du atskiri.

Kaip ir perkant bet kokį daiktą, specialistas rekomenduoja pirmiausia atsižvelgti į asmeninius poreikius. Pavyzdžiui, šeimai patariame rinktis prietaisą, kuris turi didesnį būgną, skalbiantiems ypatingus drabužius (sporto, kūrikių ir kt.) – modelį su gausesniu programų sąrašu.

Kaip prognozuoja K. Bingelis, džiovyklių populiarumas tik augs. O kokį variantą rinktis, du prietaisus ar vieną, pirkėjai spręs individualiai. Jis asmeniškai, jeigu leidžia erdvė namuose, rekomenduoja įsigyti atskirus prietaisus – tuomet galima tikėtis geriausio rezultato džiovinant drabužius (daugiau džiovinimo programų ir galimybių).

Jei svarstote įsigyti šį pirkinį, susipažinkite su pirkimo išsimokėtinai galimybe.

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button