GFB komanda 2015 08 25

Serengeti parkas Vokietijoje

DSerengeti

Keliaukite įvairiomis klimato zonomis, apžiūrėdami joms būdingas biologines įvairoves – parke gyvena apie 1500 rūšių gyvūnai. Europa, Afrika, Azija, Australija – jums prieš akis – visas pasaulis. Nepaprastas jausmas lėtai važiuojant prasilenkti su žirafa, pravažiuoti kapibaras vaikančius stručius ar įsukti į plėšrūnų teritoriją. 10 kilometrų maršrutą galite važiuoti tiek savo automobiliu, tiek specialiais autobusais. Papildomai galite vykti į safari džipu arba motorine valtimi.

Mums pasisekė – safario autobuso vairuotojas – gidas rusiškai pasakojo apie parko gyventojus. Anglų kalba ekskursijos nevyksta, tik vokiečių, todėl šis pasirinkimas labai naudingas pastarosios kalbos nemokantiems keliautojams.

Galite užsukti susipažinti su įvairiausių rūšių beždžionėmis. Atsargiai – jos tokios landžios ir begėdės, kad užsukus pasisvečiuoti, greitai įsigudrina „apšvarinti“ svečius. Be vargo gali ištraukti iš kišenės telefoną, o įrodyti savo nuosavybės teises tokiam ilgapirščius bus keblu.

Parke ne tik patirsite, ką reiškia būti visai šalia laukinių gyvūnų, bet ir smagiai papramogausite. Iš įvairiausių atrakcionų gausos išsirinksite sau tinkamus ir patinkamus. Galbūt leisitės į nuotykių kupiną kelionę kanojomis, sukdamiesi apžvalgos ratu apžiūrėsite parką iš paukščio skrydžio, ar tiesiog pasimėgausite smagia karusele? Veiklos turėsite ištisą dieną! Beje, už 5 eurus galite nusipirkti nuotrauką su įamžinta akimirka jums besileidžiant nuo stataus vandens kalniuko. Pasidomėkite apie tą dieną vykstančius renginius – galbūt rasite sau įdomų.

Jeigu planuojate kelionę, susipažinkite su vartojimo paskolos galimybėmis.

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button