Naudinga žinoti 2019 03 21

Sandoriai planšetėse ir itin saugi sutarčių saugojimo vieta

vertinimas per plansete

„General Financing“ klientų aptarnavimo skyriuose galėsite sudaryti vartojimo kredito sutartį tapšnodami planšetę. Be to, el. sutartis bus saugoma savitarnos svetainėje manogf.lt, tad bus visada pasiekiama, saugi ir nepametama. 

El. sutarčių privalumai klientams

Įmonėje jau anksčiau įdiegta šiuolaikiškų, gamtą tausojančių el. sprendimų: nuo 2013 m. naudojamas elektroninis parašas, kurį skatinami rinktis ir klientai, įvairūs dokumentai talpinami elektroninėje duomenų valdymo sistemoje.

Dabar klientai gali dar labiau prisidėti prie „žalesnių“ sprendimų: sudarę vartojimo kredito sandorį, jie gali pasirinkti, ar sutartį gauti popierinę, ar el. formatu.

Kokie el. sutarties privalumai? Sutartis automatiškai išsaugoma manogfb.lt savitarnoje – jos neįmanoma pamesti ar kitaip prarasti. Net ir išvykus, galima prisijungti prie savitarnos zonos. Čia saugomas ir mokėjimo grafikas, paprasta iš karto sumokėti mėnesinę įmoką – ji jau būna suformuota, nereikia prisiminti ar suvedinėti jokių duomenų.

Kokie planšečių privalumai? Klientai, sudarydami vartojimo kredito sutartis planšetėje, užtrunka trumpiau. Nereikia spausdinti, o klientui – pildyti, jokių popierinių dokumentų. Reikalingus duomenis kompiuteriu suveda klientų aptarnavimo specialistai, klientui tereikia pasirašyti planšetinio kompiuterio ekrane.

Planšečių panaudojimas klientų aptarnavime

Nors Lietuvoje nėra išsamios statistikos, kiek suaugusiųjų turi planšetinius kompiuterius, tačiau galima spėti, kad vartojimo įpročiai gali būti panašūs kaip kitose šalyse, pavyzdžiui, JAV.
Augantį planšečių populiarumą galima sėkmingai panaudoti klientų aptarnavimo srityje. Planšetėmis įpratę naudotis klientai drąsiai naudojasi šia patogesne ir greitesne alternatyva.

„General Financing“ nuolat ieško būdų, kaip tobulinti klientų aptarnavimo procesą, kad jis būtų patogesnis, greitesnis ir šiuolaikiškesnis. Naujas pritaikytas techninis sprendimas – vartojimo kredito sutarčių sudarymas planšetėse – taip pat bus naudingas ir įmonei.

Produktų ir projektų valdymo skyriaus vadovas Tomas Kupčinskas įvardijo pagrindinius planšečių privalumus tiek klientams, tiek įmonei:

  • Klientai savo sutartis ir įmokų mokėjimo grafikus gauna tiesiai į manogfb.lt savitarnoje, nereikia saugoti spausdintų popierinių sutarčių.
  • Žymiai sumažinimas trūkumų skaičius (sutartys, sutikimai, pasiūlymai ir kt.);
  • Taip pat smarkiai sumažėja išlaidos, susijusios su dokumentų apdorojimu (spausdinimu, archyvavimu, naikinimu). - Pagreitėja dokumentų archyvavimo procesas;
  • Pagerėja klientų dokumentų kopijų kokybė;
  • Tausojami gamtos ištekliai nenaudojant popierinių dokumentų.

Planšetiniuose kompiuteriuose vartojimo kredito sandorius galima sudaryti ir išsikvietus „General Financing“ mobilųjį konsultantą. Tai dar viena šiuolaikiška paslauga, kurią savo klientams pasiūlė įmonė. Mobilųjį konsultantą galima išsikviesti tel. 1851 ir internetu.

Išmaniųjų įrenginių naudojimo įpročiai 

Nors nėra tikslių duomenų, kiek ir kokius išmaniuosius įrenginius naudoja ir turi lietuviai, tačiau mobiliojo interneto plėtra leidžia daryti prielaidą, kad auga ne tik mobiliųjų telefonų, bet ir planšečių populiarumas.

Pasaulio ekonomikos forumo konkurencingumo tyrimo duomenimis, Lietuva užėmė aukščiausias pozicijas pagal šviesolaidžio interneto (6) ir mobiliojo ryšio telefonų (13) naudojimo plėtrą.
Palyginus JAV statistiką su Informacinės visuomenės plėtros komiteto duomenimis, išmaniuosius prietaisus lietuviai ir amerikiečiai naudojama panašiems tikslams.

2017 m. Lietuvoje internetas daugiausia naudojamas: elektroninių laiškų siuntimui (61 proc.), informacijos apie prekes ir paslaugas paieškai (62 proc.), naujienų skaitymui internete (72 proc.) bei bendravimui socialiniuose tinkluose (54 proc.).

Svetainėje statista.com pateikiami duomenys iš JAV, kur pastebimas planšečių naudojimo augimas – 2017 m. amerikiečiai savo planšetėse naršė po 91 min. per dieną (2014 m. – 76 min./d.).

Dažniausiai jie naršė socialiniuose tinkluose, tikrino savo el. paštą, žiūrėjo vaizdo įrašus ir apsipirkinėjo el. parduotuvėse.

Prognozuojama, kad 2020 m. suaugusieji JAV turės daugiau kaip 124 mln. planšetinių kompiuterių. 2018 m. jau daugiau nei pusė amerikiečių turėjo šiuos išmaniuosius prietaisus.

Tikėtina, kad panašios tendencijos bus visame pasaulyje. Tad verslo sprendimų su planšetiniais kompiuteriais tik daugės.

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button