GFB komanda 2019 10 09

Prireikus, gyventojai galės pasiskolinti daugiau

Didesne suma

Atnaujinti namus, įsigyti brangesnį automobilį nusprendusiems gyventojams atsiveria galimybė pasiskolinti didesnę pinigų sumą – „General Financing“ vartojimo paskolos dydį didina nuo 15 000 iki 25 000 eurų.

Iki šiol savo mokumą įsivertinę asmenys galėjo pasiskolinti nuo 50 eurų iki 15 000 eurų. Savo klientų online pasiteiravusi, ką galėtų daryti geriau, finansų bendrovė sulaukė ir pasiūlymo didinti skolinamą sumą. Kylant pragyvenimo lygiui, fiziniams asmenims nuspręsta suteikti didesnės sumos (25 000 eurų) vartojimo paskolas.

„Dažnai susiremontuoti ar įsirengti naujai įsigytą būstą ar namus nusprendę gyventojai susiduria su situacija, kad jų turimos sumos tikrai neužtenka, o retas kuris ją apskritai iš karto turi. Vartojimo paskolos sumos padidinimas turėtų padėti klientams įgyvendinti jų planus neatidedant tolimai ateičiai“, – sako Skirmantas Ketvirtis, „General Financing“ Klientų sėkmingos patirties vadovas.

Pasak eksperto, didesne vartojimo paskolos suma galės pasinaudoti tiek planuojantys įsigyti didesnės vertės automobilį, tiek ketinantys remontuoti ar įsirengti namus, tiek nutarę įsigyti tam tikras medicinos ar sveikatinimo paslaugas ir prekes klientai.  „General Financing“ duomenimis, 80 proc. vartojimo paskolų dažniausiai imama dviem poreikiams: namų remontui ar įrengimui ir automobilio įsigijimui.

Tinklaraščio apie automobilius „Deals on wheels“ autorius Laurynas Boguševičius sako, kad vartojimo sumos paskolos padidėjimas nuo 15 000 iki 25 000 eurų leis gyventojams rinktis naujas ir saugias transporto priemones.

„Tokia vartojimo paskolos suma automobiliui įsigyti jau leidžia gerai pagalvoti pirkti seną ar naują automobilį. Už tokią sumą asmuo jau gali rinktis iš 60 proc. rinkoje esančių naujų transporto priemonių, kuri garantuos saugumą vairuotojui, kartu su juo vykstantiems ir kitiems eismo dalyviams. Tai, kad asmuo prie pasiskolintos sumos dar gali prisidėti ir savo turimų pinigų, pirkėjo galimybes padidina dar labiau“, – sako Laurynas Boguševičius.

Pasak interjero dizainerės Jovitos Bingelytės, interjero įrengimas turi kelis etapus, todėl, jei biudžetas labai ribotas, pirmiausia reikėtų pradėti nuo pirmojo etapo, į kurį įeina baziniai dalykai: sienų dažymas (atnaujinimas), grindys, santechninio mazgo įrengimas, durys, apšvietimas, virtuvės baldai. Taigi pradžioje reikėtų pasiskaičiuoti, kad pinigų užtektų šiems baziniams dalykams, visus kitus baldus ir trūkstamas detales galima susipirkti palaipsniui.

„Pamiegoti laikinai galima ir ant čiužinio, bet bent jau įsikelti bus galima ir pagyventi kurį laiką tuščiame bute. Norintiems sutaupyti taip pat rekomenduoju nepagailėti laiko ir pavažinėti po skirtingus salonus bei interjero parduotuves, nes dažnai galima geromis kainomis nusipirkti ir baldus bei detales, parduodamus iš ekspozicijų. Šiais laikais ir feisbuke galima rasti ne vieną grupę, kurioje skelbiami baldų išpardavimai, todėl neskubant ir skiriant laiko paieškoms galima pamažu susipirkti visko, ko reikia, neišleidžiant daug pinigų vienu metu“, – pataria interjero dizainerė.

Prieš imdamas paskolą, pavyzdžiui, būsto remontui, asmuo turėtų suskaičiuoti, kiek išleis statybinėms medžiagoms, darbininkų atlygiui ir kitoms reikmėms (pavyzdžiui, projekto paruošimui). Remontuojant būstą patartina skolintis šiek tiek daugiau, nes tikėtina, kad remonto metu atsiras nenumatytų pirkinių, todėl tam reikia būti pasiruošus.

„Paskola yra ilgalaikis įsipareigojimas ir įmokas reikės mokėti kiekvieną mėnesį, todėl besiskolinantysis turėtų įvertinti, ar paskolos išsimokėjimo laikotarpiu gaus stabilias pajamas“, – apie atsakingą skolinimąsi sako S. Ketvirtis. Jeigu asmuo turi kitų finansinių įsipareigojimų bankams, lizingo ar kitoms bendrovėms, prieš imdamas paskolą, turėtų paskaičiuoti, ar visų mėnesinių finansinių įsipareigojimų suma neviršys 40 proc. asmens mėnesio pajamų. Didesnis procentas rodo, kad asmeniui paskolos išmokėjimas gali sukelti sunkumų. Jei pats asmuo negali tinkamai įsivertinti savo finansinių galimybių, jis visuomet tai gali padaryti kreipdamasis į specialistus.

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button