Naudinga žinoti 2018 02 14

Plastinės operacijos po gimdymo – ką tobulina moterys?

Nestuke

Nėštumas keičia moters kūną, tad vis drąsiau moterys praveria plastinės chirurgijos klinikų duris, kad galėtų vėl džiaugtis savo ankstesne figūra. Dėl kokių problemų kreipiasi pacientės, kokie jų lūkesčiai? Mūsų tinklaraščiui papasakojo „GF Medlizingo“ partneris, „SV plastinės chirurgijos centro“ įkūrėjas, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas, Saulius Vikšraitis.

Kai sportas ir mityba negelbėja

Apie pasikeitusias kūno formas po gimdymo, moterys atvirauja forumuose, „Facebook“ grupėse: jos dalijasi patirtimi, patarimais ir planais, kaip vėl atrodyti puikiai. Štai vieno forumo apklausoje savo nuomonę išreiškė 350 narių. Net 54 proc. moterų nėra patenkintos savo krūtinės išvaizda po nėštumo ir žindymo bei norėtų atlikti korekcijas ir dar 32 proc. moterų jaučia tokį poreikį, bet negali sau to leisti finansiškai.

Šioms moterims savo poreikius padėtų įgyvendinti MEDLIZINGAS. Ši paslauga leidžia įsigyti medicinos ir sveikatinimo paslaugas išsimokėtinai, nuo 50 iki 15 000 €, iki 7 metų laikotarpiui.

Kaip sako plastikos chirurgas, S. Vikšraitis krūtinės korekcija, pilvo plastika – tai yra dažniausios procedūros, dėl kurių kreipiasi moterys po nėštumo ir gimdymo. Plastinės chirurgijos kritikams tiek moterys, tiek specialistai sako, kad yra problemų, kurių neišsprendžia nei sportas, nei sveika mityba. Kaip dalijasi patirtimi moterys, kartais plastinė operacija – vienintelis būdas susigrąžinti gerą išvaizdą.

„Išvaizda – labai svarbi kokybiško gyvenimo dalis. Gerai atrodyti – reiškia ir gerai jaustis, pasitikėti savimi“, – teigė S. Vikšraitis. Jis drąsina moteris, neužsidaryti savyje, jeigu atvaizdas veidrodyje nedžiugina, o ieškoti sprendimo – paprasčiausias būdas jį rasti, tai pasitarti su specialistu ir išgirsti profesionalius patarimus ne tik dėl estetinės išvaizdos, bet ir dėl sveikatos.

Moterys vis dažniau ryžtasi pokyčiams

Kiek anksčiau moterims buvo nemalonu pasakoti apie krūtinės didinimo, pakėlimo ar kitas operacijas, tačiau dabar jos jaučiasi laisviau ir vis mažiau gėdijasi apie tai kalbėti, dalinasi savo išgyvenimais forumuose.

Plastikos chirurgas paneigia mitą, kad į juos dažniausiai kreipiasi moterys tik dėl diktuojamo pasaulyje grožio kulto: „Moterys neleidžia kompleksams jų užvaldyti, o imasi veiksmų ir gyvena pilnavertį gyvenimą. Dėl krūtinės korekcijų kreipiasi apie 60 % moterų, kurios, galima sakyti, iš viso neturi krūtų. Tokiu atveju krūtinė tiesiog sukuriama. Taip pat labai dažnai kreipiamasi dėl krūtinės operacijų, kai ji pakinta po gimdymo. Tokiu atveju padailinama forma, krūtinė tampa stangresnė“.

Krūtinės implantų parinkimas – tai tam tikra matematika: prieš operaciją atliekami įvairūs matavimai, kad rezultatas būtų kuo natūralesnis. Konsultacijos metu kuo tiksliau išsiaiškinami pacientės lūkesčiai ir gydytojas, vertindamas realią situaciją, pataria, kokius implantus geriausia rinktis. Tačiau jeigu krūtinė yra ne tik suglebusi, bet ir pakritusi, vien tik krūtinės tūrio užpildymo implantu nepakanka, kartu reikia atlikti ir krūtinės pakėlimo operaciją“, – pasakojo plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas S. Vikšraitis

Chirurgo ir paciento bendras darbas

Dar viena problema, kurią nori spręsti moterys po gimdymo – kūno svorio pokyčiai ir nereikalingi riebalai. „Moterys po gimdymo ypatingai jautriai reaguoja į priaugtus kilogramus, tačiau sugrįžti į buvusią formą ar net pasiekti geresnį rezultatą nei prieš gimdymą, padeda perteklinių riebalų pašalinimas.

Poodinius riebalus patariama išsiurbti tose kūno vietose, kuriose tokių riebalų perteklius deformuoja kūno kontūrą. To paties žmogaus riebalai gali būti panaudojami koreguojant ir kūno formas, pavyzdžiui, suleidžiami sėdmenų srityje, naudojami krūtinės formos korekcijai“, – teigė „SV plastinės chirurgijos centre“ dirbantis plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas, Ernest Zacharevskij.

Jei klientas turi didelį viršsvorį, jam paprasto riebalų pašalinimo nepakaks. Tokiu atveju reikalinga pilvo plastikos operacija, kurios metu būtų sutvarkoma perteklinė oda. Dėl perteklinės pilvo odos problemos ir net dėl pilvo raumenų išsiskyrimo taip pat dažnai kreipiasi moterys po gimdymo. Kaip ir minėta, šių problemų tikrai neišspręs nei sporto pratimai, nei mityba. Pabaigoje reikėtų pabrėžti, jog sveikas, aktyvus gyvenimo būdas leis išlaikyti puikias formas, kurias patobulino plastikos chirurgai.

Prireikus, galite pasinaudoti GENERAL FINANCING BANKO teikiama MEDLIZINGO paslauga.

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button