Naudinga žinoti 2019 02 14

Paskola būsto remontui: 5 klientų dažniausiai užduodami klausimai

Busto remontas

Kreditas būsto remontui, kurį pasiūlėme nuo 2018 m. spalio, susilaukė didelio klientų susidomėjimo. Šiame tinklaraščio įraše atsakysime į kelis dažniausiai pasitaikančius klausimus.

Norime renovuoti namą, bet jis priklauso uošvienei. Ji užstatyti jo neleidžia. Kokios galimybės gauti pas jus paskolą ir kuriam laikotarpiui?

Norint gauti kreditą būsto remontui, neprivaloma pateikti nuosavybę įrodančių dokumentų. Tai reiškia, kad galite remontuoti tėvų, vaikų ar nuomojamą būstą, nėra apribojimų ar papildomų sąlygų.

Taip pat nereikia įkeisti turimo turto, todėl savo turimas lėšas, jei norėsite, galėsite panaudoti pačiam remontui.

Galimas kredito grąžinimo laikotarpis – iki 7 metų, todėl galite rinktis ilgesnį terminą, su mažesne mėnesio įmoka ir nevaržyti savo kasdienių poreikių.

Vertinimo atsakymas apie finansavimo galimybes pateikiamas iš karto pokalbio metu, nereikia papildomai laukti atsakymo.

Kokius dokumentus reikia pateikti, norint gauti Kreditą būsto remontui?

Mūsų klientai jau įvertino, kaip patogu gauti Kreditą būsto remontui – nereikia rinkti įvairių čekių ar pildyti daugybės dokumentų. Be to, visi pinigai iš karto pervedami į kliento sąskaitą.

Sudarant sandorį, papildomai tereikia užpildyti paraišką arba pateikti išankstinę sąskaitą-faktūrą su atitinkamais duomenimis.

Pildant paraišką, reikia nurodyti:

- Planuojamus remonto / statybos darbus;
- Planuojamų įsigyti baldų ar buitinės technikos sąrašą;
- Bendrą darbų / prekių kainą.

Jeigu pateikiama išankstinė sąskaita-faktūra, jai taikomi standartiniai reikalavimai (pardavėjas, pirkėjas, mokėtojas, perkamos paslaugos, prekių pavadinimas, kaina). Išankstinio mokėjimo sąskaitos originalas gali būti paliktas klientui, o darbuotojui pateikiama kokybiška kopija (atsiųsta el. paštu arba padaroma klientų aptarnavimo skyriuje).

Kadangi užtenka tik preliminarios paraiškos / sąskaitos-faktūros, tai reiškia, kad neprisirišate prie konkrečių medžiagų, prekių ar pardavėjo, kurias nurodote. Šiuos dalykus galėsite keisti vykstant darbams, pagal savo norus – nereikės gauti papildomų leidimų.

Ar galima gauti Kreditą būsto remontui neužpildžius paraiškos?

Jeigu klientas nenori pildyti paraiškos ar neturi sąskaitos faktūros,  galime pasiūlyti kitus finansavimo variantus. Pavyzdžiui, vartojimo kreditą grynaisiais (iki 3000 eurų) arba pervedimu (iki 15 000 eurų) į sąskaitą.

Ar galima kreditą būsto remontui panaudoti nekilnojamojo turto pirkimui?

UAB „General Financing“ vartojimo kreditus teikia pagal Lietuvos Respublikos vartojimo kredito įstatymą ir yra įrašytą į viešąjį vartojimo kredito davėjų sąrašą.

Kreditus, susijusius su nekilnojamuoju turtu, reglamentuoja Lietuvos Respublikos su nekilnojamuoju turtu susijusio kredito įstatymas, pagal šį įstatymą teisę verstis kredito teikimo veikla asmuo turi tik tada, kai priežiūros institucija (Lietuvos bankas) įrašo jį į viešąjį kredito davėjų sąrašą, šiuo metu UAB „General Financing“ nėra įrašyta į viešąjį kredito davėjų sąrašą ir dėl to neturi teisės teikti tokią finansavimo paslaugą.

Už kokį laikotarpį reikia pateikti gaunamas pajamas, norint gauti Kreditą būsto remontui?

Vertinamos 4 paskutinių mėnesių pajamos (jeigu nėra taikomas bandomasis laikotarpis) arba 6 mėnesių (jeigu yra bandomasis laikotarpis). Net ir pakeitę darbovietę, galėsite anksčiau pradėti būsto remontą ir nenukelti planų ilgesniam laikui.

Pavyzdžiui, jeigu tarpas tarp darboviečių keitimo ne ilgesnis nei 2 sav. ir keitėte darbovietę 1 kartą per paskutinius 12 mėn., jau galite vertintis, nebūtina laukti naujo bandomojo laikotarpio  pabaigos.

Jei planuojate būsto remontą ar atnaujinimą, susipažinkite su paskola būsto remontui.


bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button