Naudinga žinoti 2018 06 25

Nepraleiskite 6 patarimų, jeigu galvojate apie paskolą būsto remontui

Butas

Mūsų patarimai apie kreditą būsto remontui – trumpi, bet efektyvūs ir patikrinti praktiškai. Jeigu planuojate remontuoti namus, pasirenkite tinkamai.

Sudarykite išlaidų planą ir pridėkite 10 proc. papildomai. Kaip sakė mūsų kalbinti statybos darbų specialistai, net ir sudarius remonto darbų sąmatą, atsiranda nenumatytų išlaidų.

Tam, kad darbai nesustotų pasibaigus finansams, nebijokite pasiskolinti 10 proc. daugiau. Sudarydami sąmatą, kuo detaliau numatykite išlaidas medžiagoms ir remonto darbams. Taip bus lengviau išlaikyti finansinę drausmę.

Pasitarkite dėl jums palankiausio sprendimo. Neskubėkite sudaryti vartojimo kredito sutarties – pasitarkite su mūsų darbuotoju dėl jums palankiausio finansinio sprendimo.

Pavyzdžiui, šiuo metu taikomos mažesnės palūkanos didesnėms sumos. Tokiu būdu galite ir atlikti būsto remontą, ir pasirūpinti kitais reikalais, palankiomis sąlygomis.

Pasirinkite ilgesnį mokėjimo laikotarpį. Suprantame, kad būsto remontas – rimtas finansinis žingsnis. Dažniausiai po remonto darbų namuose prireikia ir naujų baldų, ir buitinės technikos.

Rekomenduojame pasirinkti mažesnes mėnesines įmokas ir ilgesnį mokėjimo laikotarpį. Taip galėsite subalansuoti savo šeimos biudžetą nepatirdami streso, o vėliau galėsite sutaupyti ir anksčiau grąžinti vartojimo kreditą.

Šis patarimas ypač aktualus būstą su paskola įsigijusioms šeimoms. Dažnai naują būstą norisi paremontuoti ar reikia įsirengti, o finansiniai įsipareigojimai – jau yra nemaži.

Skolinkitės drauge su sutuoktiniu. Jeigu esate susituokę, bus vertinamas visos šeimos, t.y. tiek jūsų, tiek jūsų sutuoktinio, turimi finansiniai įsipareigojimai. Galite rinktis pajamų vertinimo būdą:

- Yra vertinamos jūsų ir jūsų sutuoktinio pajamos (tam yra reikalingas sutuoktinio sutikimas tvarkyti asmens duomenis);

- Yra vertinamos tik jūsų pajamos. Pasirinkus šį būdą, jūsų pajamos vertinimo metu yra dalinamos per pusę.

Akivaizdu, kad kreipiantis dėl kredito drauge, didėja teigiamo finansavimo galimybė ir skolintina suma. Jau esame rašę, kaip atliekamas sutuoktinių vertinimas.

Pasinaudokite visomis skolinimosi galimybėmis. Vartojimo kreditus dabar gali gauti dirbantys pagal terminuotą darbo sutartį, tolimųjų reisų vairuotojai ir statutiniai pareigūnai.

Neatidėliokite – už 100 €/mėn. remontą galite turėti dabar. Galite patys paskaičiuoti, kiek užtruktumėte taupydami reikalingą sumą savo namų remontui, jeigu kas mėnesį atidėtumėte po 100 €.

Tuo metu paskyrę tą pačią sumą mėnesinei įmokai, gražesniais namais galėsite džiaugtis dabar.

Jei planuojate būsto remontą ar įsirengimą, susipažinkite su paskolos būsto remontui galimybe,

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button