Naudinga žinoti 2018 12 03

Neįprasti šildytuvai: primena paveikslus ir šildo iki 50 proc. pigiau

sildytuvai

Maža sąskaita už šildymą ar jaukiai šilti namai? Mūsų partneris, el. parduotuvė derėkis.lt, sako, kad dabar rinktis nebereikia. Kuo ypatingi šiuolaikiški konvekciniai keraminiai šildytuvai, išsiaiškinome išsamiau. 

Kokius įprastus šildymo būdus pakeičia konvekciniai keraminiai šildytuvai?

Konvekciniai keraminiai šildytuvai vis dažniau pasirenkami kaip alternatyva dujiniam šildymui. Jie taip pat pakeičia elektrinius paprastus radiatorius arba net įprastus centrinio šildymo radiatorius.

Šiuos šildytuvus renkasi namų, kotedžų ir bet kokių kitų buitinių ar komercinių patalpų šildymui. Šildytuvus galima įrengti kaip papildomą šildymo šaltinį, pavyzdžiui, garaže, sodyboje, sodo namelyje, ir įjungti tik tada, kai reikia.

Pagrindiniai keraminių šildytuvų privalumai:

  • Šildo tarsi šiltas akmuo;
  • Taupo elektros energiją;
  • Ilgaamžiai;
  • Ploni, stilingi ir tylūs;
  • Ekologiški.
  • Kaip veikia keraminiai šildytuvai?

Efektyvų šildymą užtikrina modernus inžinerinis sprendimas: visas šiltas oras panaudojamas oro šildymui, o šilumos srautas priešais plokštę (infraraudonųjų spindulių spinduliavimas) sušildo kambariuose esančius daiktus. Taip užtikrinamas greitas ir efektyviausią šilumos paskirstymas, daug pranašesnis už kitų elektrinių šildytuvų veikimo principą, kai šildomas oras.

Šio tipo šildytuvai neįkaista, todėl nedegina oro ir nesausina patalpų. Jie veikia tyliai, paprasta reguliuoti temperatūrą net 0,5 laipsnio.

Ar šildymo plokštės sumažiną sąskaitas už šildymą?

Tikrai taip. Pavyzdžiui, palyginkime su paprastais elektriniais radiatoriais, kurių standartinis galingumas – 2000 W, o „Kamin“ maksimalus galingumas – 700 W.

Skaičiuojama, kad keraminės plokštės „Kamin“ sutaupo iki 50 % šildymo sąnaudų dėl mažo energijos suvartojimo, mažų įrangos ir įrengimo išlaidų.Ar sudėtinga įsirengti šildymo plokštes pačiam? Užtenka pakabinti ant sienos ir įjungti į rozetę. Keraminiai šildytuvai gali būti pakabinami bet kokiame aukštyje, jų paviršius šildymo metu neįkaista.

Šildytuvai parduodami juodi ir balti, tačiau dar viena patraukli jų savybė – ant paviršiaus galima dėti norimą atvaizdą. Šitaip šildymo plokštės darniai įsilieja į namų interjerą ir tampa nepastebimos.

Kaip apskaičiuojamas reikalingų šildytuvų kiekis patalpoms?

Kiekvieno modelio aprašyme yra nurodyta, kokiam plotui prietaisas skirtas. Jeigu patalpa yra didelė ir atvira, turi kitų neįprastų išplanavimo sprendimų, visada galite pasitarti su specialistais, kurie patars, kokio dydžio ir kiek šildymo plokščių reikėtų efektyviam šildymui.

Ar turi konvekciniai keraminiai šildytuvai trūkumų?

  • Brangesni negu paprasti elektriniai šildytuvai. Tiesa, mažos elektros sąnaudos kainų skirtumą laikui bėgant kompensuos.
  • Gali sudužti, todėl namuose, kur yra augintinių ar vaikų, reikėtų apgalvoti, kuri vieta būtų tinkamiausia šildymo plokštėms įrengti.

Nors keraminiai šildytuvai yra brangesni, juos galima įsigyti išsimokėtinai ir iš karto džiaugtis šiltais namais.

Jeigu planuojate šį pirkinį, susipažinkite su vartojimo paskolos galimybėmis.

 

 

 

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button