Naudinga žinoti 2019 05 17

Naujas ar naudotas automobilis už 15 tūkst. eurų?

naujas ar naudotas

Naujas ar naudotas automobilis? Ypač jei turi ribotą pinigų sumą savo norimai transporto priemonei įsigyti. Kad ir, pavyzdžiui, apie 15 tūkst. eurų, kuriuos galima būtų pasiskolinti iš vartojimo paskolų ir lizingo bendrovės. Dilema, ar ne? Pagalbos ją išspręsti paprašėme automobilių eksperto, ilgų nuotolių keliautojo ir žurnalo „Auto Bild Lietuva“ vyriausiojo redaktoriaus Vitoldo Miliaus.

Kada rinktis naudotą automobilį?

Kaip sako Vitoldas Milius, įsigyti naudotą gerą automobilį yra labai puikus dalykas. Tačiau klausimas, ar tikrai pavyks tai padaryti. Visi, kurie renkasi naudotus automobilius, privalo susitaikyti su apgavystės rizika bei neišvengiamybe tokią transporto priemonę nuolatos remontuoti.

Taigi, jeigu:

  • automobilis jums yra statuso simbolis;
  • vairuodamas nenaują, tačiau prabangesnį automobilį būsite daug laimingesni;
  • turite sąlyginai nedidelį ribotą biudžetą (kad ir mūsų minėtus 15 tūkst. eurų) ir naujo trokštamo modelio automobilio už tą sumą nenupirksite;
  • nesijaudinate dėl to, jog stipriai panaudotą automobilį gali tekti dažnai remontuoti ir tai reikalaus papildomų išlaidų - pirkite nenaują transporto priemonę.

Keletas naudingų „Auto Bild Lietuva“ vyriausiojo redaktoriaus patarimų besirenkantiems naudotą automobilį:

jei jūsų tikslas yra už turimą ribotą sumą nusipirkti kuo „kietesnį“ automobilį, nepamirškite, kad prabangūs automobiliai stipriai atpinga tik gerokai padėvėti. O kuo senesnis automobilis, tuo dažniau reikės jį remontuoti ir tuo daugiau tai kainuos.

Pirkdami naudotą transporto priemonę padarykite maksimalius namų darbus. Jei įmanoma, pasidomėkite automobilio istorija, atlikite detalią techninę apžiūrą. Remonto metu profesionaliai paslėpti trūkumai, persukta rida ir kitos apgavystės naudotų automobilių rinkoje Lietuvoje pasitaiko, deja, dar gan dažnai. O su prasto remonto pasekmėmis vėliau tenka vargti naujam tokio automobilio šeimininkui.

O jei nebrangų naują automobilį?

 Pasak Vitoldo Miliaus, jei:

  • esate žmogus, kuriam automobilis yra tiesiog transporto priemonė, skirta nuvežti jus iš taško A į tašką B;
  • dažniausiai automobiliu judate mieste;
  • neplanuojate ilgų kelionių užsienyje (mieliau renkatės skrydžius lėktuvu);
  • neturite specifinių reikalavimų automobilio galiai, pravažumui, talpumui;
  • automobilis nėra svarbi jūsų darbo priemonė;
  • nenorite rūpesčių ir išlaidų, susijusių su nuolatiniu automobilio remontu.

Tuomet drąsiai keliaukite į naujų automobilių saloną ir ten įsigykite sau tinkamą variantą. Kaip sako žurnalo „Auto Bild Lietuva“ redaktorius, prabangių automobilių gamintojų net ir pigiausi modeliai niekada nebus pigūs. Tačiau apie vidutinį pirkėją galvojantys prekės ženklai siūlo ne vieną vadinamosios ekonominės klasės modelį, galintį kainuoti ir iki 15 tūkst. eurų. Jei žmogui automobilis nėra statuso ženklas, jei jam reikalinga tiesiog saugiai nukeliauti į norimą vietą, jį riboja turima pinigų suma (nesinori ar nėra galimybės mokėti daugiau), jis gali drąsiai rinktis ekonominės klasės modelį. Šiais laikais tokie automobiliai (kartais ne visada pelnytai vadinami „kibirais“ ar „skardinėmis“) net ir su standartine komplektacija yra patogūs, saugūs ir patikimai atliekantys savo funkcijas.

Kodėl „General Financing banko“ paskola:

Laisvė rinktis: galėsite įsigyti bet kokį norimą automobilį. Automobilio amžiaus neribojame.

Ramybė apsisprendžiant: paskolos įmokas galime atidėti iki 3 mėn. Per tą laiką ramiai išsirinksite trokštamą transporto priemonę.

Džiaugsmas turėti: automobilio nereikės įkeisti. Iš karto tapsite jo savininku.

Galimybė sutaupyti: nereikalaujame KASKO draudimo.

Paprasta, kaip pasikalbėti: ar galite gauti paskolą, atsakysime per kelias minutes, nereikės pateikti automobilio pirkimo-pardavimo sutarties.

Jei svarstote įsigyti ar remontuoti automobilį, susipažinkite su AUTOLIZINGO paslauga.

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button