Naudinga žinoti 2018 02 06

Lietuviai investuoja į sveikatą: ką „taiso“ dažniausiai?

Akiniai

„Kai nėra sveikatos, negali pasireikšti išmintis, neįmanoma atsiskleisti menui, nebėra jėgų kovoti, turtai pasidaro nenaudingi, o protas – neveiklus“, – iš senosios Graikijos mus pasiekia Herofilo, laikomu medicinos pradininku, išmintingi žodžiai.

Vis daugiau ir lietuvių supranta, kad sveikata yra investicija, o ne išlaidos. Tą rodo ir augantis MEDLIZINGO paslaugos populiarumas. Šiame tinklaraščio įraše apžvelgiame, į kokias sveikatos gerinimo paslaugas investavo mūsų klientai 2017 m., pasirinkę sveikatinimo paslaugų finansavimą su MEDLIZINGU.

Labiausiai rūpinasi gražia šypsena

„GF Medlizingo“ partneriai – beveik 150 įmonių, teikiančių įvairias sveikatos gerinimo paslaugas ar parduodančios atitinkamas prekes.

Daugiausiai sąraše galima sutikti odontologijos paslaugas teikiančių įmonių. Lietuviai būtent savo gražia šypsena ir rūpinasi labiausiai, tad visoje Lietuvoje kreipiasi į medikus ne tik dėl dantų taisymo, bet ir dėl dantų balinimo, estetinio plombavimo, implantavimo, protezavimo ir kitų paslaugų.

Kaip sako vieno iš partnerių, „Clinic | DPC“ atstovė Miglė Sakalauskaitė, pacientai lizingo paslaugą renkasi ne pavieniams dantų plombavimams, bet didesniems gydymo planams, pavyzdžiui, implantavimui, protezavimui ir pan. Galimybė įsigyti paslaugas išsimokėtinai, žmones paskatina pasirūpinti savo sveikata nedelsiant. Kaip sako specialistai, tai itin teigiamas požiūris, nes įsisenėjusias sveikatos problemas reikia gydyti ilgiau, o gydymas kainuoja brangiau.

M. Sakalauskaitė dalijasi vienos pacientės istorija, kuriai klinika atliko gydymą ir prarastų dantų atkūrimą. Tris vaikus auginanti alytiškė Aušrinė sakė, kad dabar vėl drąsiai galės eiti į žmones ir susirasti darbą, nes moteris pabrėžė, kad dantų netekimas yra ne tik fizinė, psichologinė, bet ir socialinė problema.

Geresniam regėjimui ir lazeris, ir akiniai

Dar viena sveikatos sritis, kuriai mūsų klientai skiria daug dėmesio – regėjimo gerinimas ir kitos akių problemos. Tiesa, pacientai renkasi skirtingus būdus, kad galėtų džiaugtis ryškiais pasaulio vaizdais. Vieni kreipiasi į specialistus, kad lazerio pagalba galėtų pakoreguoti regą, kiti – įsigyja kokybiškus akinius. Apie regėjimo korekciją lazeriu galite skaityti mūsų straipsnį „Akiniai ir kontaktiniai lęšiai išnyks? Paneigti mitai apie regos korekciją lazeriu“.

Kadangi akiniai įsigyjami gana ilgam laikui, klientai investuoja į kokybiškus rėmelius ir lęšius. Pavyzdžiui, jums reikia lęšių, kurių stiprumas -7. Jeigu norite, kad jie būtų maksimaliai ploni ir mažiau slėgtų nosį, padengti pačia pažangiausia apsaugine danga (saugo nuo atspindžių, palengvina darbą kompiuteriu, lengviau valomas paviršius ir t.t.), tokie lęšiai kainuos apie 200 €. Konkrečią kainą, žinoma, sužinosite optikoje, bet žinokite, kad taupyti kokybės sąskaita neverta, nes akinius ir jų lęšius galite įsigyti ir išsimokėtinai, pavyzdžiui, Fielmann salonuose.

Operacijos ir kitos paslaugos išsimokėtinai

Kaip sako UAB ,,Bendrosios medicinos praktika“ atstovė, Veronika Vrubliauskienė, „Kardiolitos klinikose“ su MEDLIZINGO paslauga pacientai dažniausiai apmoka įvairias medicinines operacijas. Kadangi sutartis galima sudaryti tiesiog gydymo įstaigoje, pacientai labai teigiamai vertina tiek galimybę už paslaugas atsiskaityti išsimokėtinai, tiek pačios sutarties sudarymo paprastumą.

Itin daug paslaugų teikiančiame medicinos centre „Nortway“ pacientai taip pat naudojasi MEDLIZINGU. Žinoma, kiekvienas pacientas renkasi tas paslaugas, procedūras, tyrimus ar operacijas, kurios jam yra reikalingos.

Ankstesniame mūsų straipsnyje „Įdomioji statistika: kam skolinasi Lietuvos moterys?“, galite sužinoti, kad moterys dažniau lizingu įsigyja sveikatos ir grožio procedūrų, negu įvairių prekių ar automobilių. Tad „Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centras“ yra viena iš tų populiariųjų vietų, kur moterys investuoja į savo grožį ir geresnę savijautą.

Vis dėlto su MEDLIZINGU mūsų klientai naudojasi ne tik išvardintomis populiariausiomis gydymo paslaugomis. Išsimokėtinai taip pat įsigyjama specialios įrangos plaučių ventiliacijai, deguonies terapijai, sveikatos priežiūrai, reabilitacijai, slaugai, ortopedijai skirtų prekių, klausos aparatų ir kt.

Prireikus, galite pasinaudoti MEDLIZINGO paslauga.

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button