Naudinga žinoti 2015 08 25

Legolendas Danijoje

mike dias HIeRPh3Jcwo unsplash

Netoli Danijos miesto Bilundo įsikūręs pramogų parkas Legolendas - tikra vaikystės šalis. Ir visai nesvarbu, kad saulė įlindusi į debesų patalus net nežada išlįsti ir karts nuo karto kapsi lietaus lašai. Čia geros nuotaikos nesudrums niekas. Savo įspūdžius pasakoja Inga.

Gausybė atrakcionų ir iš Lego kaladėlių sukonstruotos dekoracijos kuria tą smagią parko nuotaiką. Piratai, indėnai, princesės, riteriai, pasaulio žvaigždės ir gamtos stebuklai - viską galite išvysti čia, Legolende. Leiskitės stulbinančiu greičiu Antarktidos ekspresu. Ne tik patirsite jaudulį, netikėtuose posūkiuose, bet ir susipažinsite su Antarktidos gyvūnais. Besidžiaugdami šia pramoga, nepraeikite pro šalį ir apžiūrėkite už stiklo nardančius pingvinus.

O gal leisitės į keistus nuotykius Senovės Egipte? Čia važiuodami traukinuku galėsite lazeriniu šautuvu taikytis į šviečiančius taikinius ir išbandyti savo akies ir rankos taiklumą.

Išbandykite ir savo ugniagesio sugebėjimus - su savo šeimos komanda spauskite gazą ugniagesių automobiliu ir pumpuokite vandenį. Kas pirmasis sutramdys liepsnas?

Pasijuskite tikrais piratais ir džiaukitės vandens atrakcionais. Valtelės, laivai su vandens patrankomis, vandens karuselės ar plaukimas vandens kaskadomis - čia jų gausybė.

Apsilankykite vaiduoklių name, įsitaisykite indėnų stovykloje prie laužo ir išsikepkite užkąsti ar tiesiog pakilkite aukščiausiai už visus ir iš apžvalgos bokšto apžiūrėkite visą šią stebuklų šalį.

Būtinai nueikite į 4D kino seansą. Čia ne tik atsikvėpsite po siautulingų pasivažinėjimų, bet ir linksmai praleisite laiką.

Be to, būtinai nueikite į akvariumų centrą, kur trumpai pristačius misiją - atrasti senovinį paskendusį Atlantidos miestą, leisitės į nepaprastą nuotykį ir susipažinsite su įvairiausiais jūros gyvūnais. Mažieji gali pasijusti vandenyje - įlįsti į specialią kapsulę ir apsuptiems vandens gyvūnų, pažvelgti į jūrų gelmes tarsi iš povandeninio laivo. Beje, čia galėsite ne tik apžiūrėti tokius vandens gyvūnus, kaip rykliai, rajos, tropinių vandenų žuvytės, bet ir pačiupinėti krabą, jūsų arkliuką ar paglostyti jūrų žvaigždę.

Na ir, be abejo, koks Legolendas, neapžiūrėjus minimiestelio. Ne minimiestelio - o ištiso pasaulio, sukonstruoto ir Lego kaladėlių. Įspūdingos tikrų pastatų kopijos atkeliavo iš viso pasaulio.

Jeigu planuojate kelionę, susipažinkite su vartojimo paskolos galimybėmis.

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button