Naudinga žinoti 2017 10 10

Kelionės lizingu: skaitykite, kokius pliusus išvardijo mūsų klientai

Keliavimas

Su „General Financing“ klientais ir partneriais kalbėjomės apie keliones lizingu. „West Express“ atstovai pastebi, kad išsimokėtinai kelionių nuperkama vis daugiau, o keliautojai vardija pliusus: gali griebti puikų kainos pasiūlymą, išsiruošti atostogoms bet kada ir nepajausti smūgio šeimos biudžetui.

Su lizingu – daugiau galimybių keliauti

Mūsų tinklaraščiui apie savo keliones trumpai papasakojo „General Financing“ klientai, kurie šiuo metu yra sudarę jau 2 ar daugiau sutarčių kelionėms lizingu.

Monika: „Keliauju tikrai nemažai ir po visą pasaulį – nuo lietuvių pamėgtų Turkijos kurortų, populiariojo Tailando ar Pietų Amerikos šalių. Keliones perku tiek mokėdama visą sumą iš karto, tiek išsimokėtinai. Tiesiog žiūriu, kaip man tuo metu patogiau – jeigu matau gerą kelionės pasiūlymą ir neturiu pakankamai pinigų, imu lizingu – galutiniame variante man vis tiek apsimoka.“

Laima: „Jau antrą kartą pirkau kelionę lizingu. Šįkart su draugu keliavome į Maltą – labai patiko nuostabūs salos vaizdai. Kadangi ji nedidelė, spėjome automobiliu didžiąją dalį aplėkti. Planuose dar ne viena kelionė, manau, ir lizingo paslauga pasinaudosiu – kažkaip atidėti poilsiui neišeina, kažkur išsileidžia pinigai nepastebimai, o štai įmokas mokėti paprasčiau“

Ramūnas: „Pirkome kelionę į Turkijos kurortą. Kadangi keliavome su šeima, tai išlaidos susidaro nemažos. Džiaugiuosi, kad galėjome leisti sau daugiau – atostogauti gerame viešbutyje, kur vaikams buvo užtektinai veiklos. Išsimokėsime už kelionę ir planuosime naują.“

Populiarūs tiek šeimyniniai kelialapiai, tiek egzotiškos kelionės

„West Express“ turizmo vadybininkė Aurika Grigalavičienė sako, kad daugėja klientų, kurie keliones lizingu perka ne pirmą kartą. Dažniausiai tai yra šeimos su vaikais ar atžalas vienos auginančios mamos. Įprastai išsimokėtinai perkamos tradicinės poilsinės kelionės.

„Keliautojai linkę rinktis vienerių metų išsimokėjimo laikotarpį. Dvylika mėnesių yra pakankamas laikotarpis visiškai atsiskaityti už pasirinktas atostogas ir puikus būdas savęs finansiškai neapsunkinti renkantis kokybišką poilsį. Pavyzdžiui, keturių asmenų šeimai atostogos kainuoja tikrai nemažai, todėl žmonės arba turėtų apriboti savo poreikius ilsėdamiesi, arba apskritai atsisakytų kai kurių kasdienių dalykų“, – apie klientų įpročius pasakojo vadybininkė.

Jos teigimu, kelionės išsimokėtinai leidžia išvengti didelio vienkartinio šeimos biudžeto sumažėjimo, padeda labiau planuoti šeimos išlaidas, leidžia atostogauti neinant į kompromisus dėl poilsio vietos ar kokybės.

Lizingą mieliai renkasi ir aktyvūs keliautojai – didesnėms, brangesnėms kelionėms į tolimus ir egzotiškus kraštus. „Anksčiau tokių kelionių buvo atsisakoma, nes vyravo įsitikinimas, kad tai „ne mano kišenei“. Dabar nebereikia svajoti, apie keliavimą už Europos ribų – lizingas yra puiki išeitis, norintiems įgyvendinti savo svajonę čia ir dabar“, – besikeičiančius įpročius atskleidė „West Express“ atstovė.

Kelionės – maloni investicija

„General Financing“ statistiniai duomenys rodo, kad klientai atostogoms skolinasi nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Vieni perka tik lėktuvų bilietus, kitiems patogu įsigyti visą kelionės paketą ir nesukti galvos dėl papildomų išlaidų.

„West Express“ turizmo vadybininkės Aurikos Grigalavičienės pastebėjimai panašūs: „Žmonės kokybišką poilsį vertina vis labiau, todėl leidžia sau geresnį viešbutį, įdomias pramogas ar SPA malonumus. Be to, lietuviai pamėgo trumpus pabėgimus žiemą – populiariausios kryptys yra į Maroką, Egiptą, Tenerifę ir kitas Kanarų salas.“

Jei svarstote įsigyti kelionę, susipažinkite su pirkimo išsimokėtinai galimybe.


bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button