Naudinga žinoti 2016 04 13

Kaip pasiruošti konsultacijai dėl kredito?

Kreditui

Ko reikia jūsų patogiam ir kokybiškam gyvenimui? Gražiau įrengto būsto, modernios buitinės technikos, įsimintinos kelionės ar naujesnio automobilio?

Jei šiems ir kitiems poreikiams reikiamos pinigų sumos neturite, dėl finansavimo galite kreiptis į kredito bendrovę (būtinai rinkitės tokią, kuri skolina atsakingai. Kaip ją atskirti rašėme kiek anksčiau). Jei nuspręsite pasirinkti mus, prieš pokalbį su „General Financing“ kredito konsultantu, rekomenduojame paskaityti kelis patarimus, kurie padės geriau pasiruošti ir jaustis užtikrintai.

Ką reikia apgalvoti iš anksto?

Prieš kreipdamiesi dėl kredito apgalvokite ne tik kokią sumą skolinsitės, bet ir kurią dieną norėsite mokėti įmokas. Paprastai ši diena nesikeičia visą kredito laikotarpį, todėl įvertinkite tai, kurią mėnesio dieną jums yra pervedamas atlyginimas, kada mokate už nuomą, komunalines bei kitas paslaugas.

Būkite pasiruošę, kad jūsų paprašys padiktuoti savo telefono numerį ir, jei turite, elektroninio pašto adresą. Jei jų nemokate mintinai, užsirašykite. Ir, žinoma, nepamirškite su savimi turėti galiojantį pasą arba asmens tapatybės kortelę.

Į ką atkreipti dėmesį skaitant kredito sutartį?

Kredito sutartis nėra trumpa, bet ją perskaityti būtina. Papildomai atkreipkite dėmesį į tai, kokio dydžio mėnesinė įmoka, koks išsimokėjimo terminas, kokia įmokos mokėjimo data. Ši informacija turi būti tokia, kokią sutarėte su kredito konsultantu.

Dažnai sulaukiame klausimų, ar pasiskolintą sumą bus galima grąžinti anksčiau. Tą padaryti galite, bet prieš tai būtinai susisiekite su mumis, kad perskaičiuotume palūkanas ir pateiktume galutinę sumą, kurią turėsite grąžinti. Mes palūkanas visuomet perskaičiuojame kliento naudai, reikalaukite to ir iš kitų kredito davėjų.

Kiek laiko užtruksiu ir kada gausiu pinigus?

Kredito konsultacija vidutiniškai užtrunka apie 15 min., jos metu yra atliekamas jūsų mokumo vertinimas ir aptariamos kredito sąlygos. Tačiau jei turėsite klausimų, nesidrovėkite, klauskite ir užtrukite tiek, kiek reikia.

Pinigai į jūsų sąskaitą bus pervesti arba tą pačią arba sekančią darbo dieną, priklausomai nuo to, kurią valandą kreipėtės. Jei norite pinigus gauti dar tą pačią dieną, sutartį pas mus rekomenduojame sudaryti darbo dienomis iki 16:30 (penktadieniais – iki 15:30) arba rinktis kreditą grynaisiais.

Jeigu noriu pagalvoti ilgiau arba pakeisiu nuomonę?

Sudaryti sutarties tikrai neprivalote iš karto, pirmojo pokalbio su kredito konsultantu metu. Jeigu nuspręsite pagalvoti ir vėl kreipsitės, tarkime, po poros dienų, jūsų mokumo vertinimas bus atliekamas iš naujo. Automatizuota sistema šį procesą atlieka vos per kelias minutes, taigi, ilgai neužtruksite.

Šių metų naujovė – galimybė apsigalvoti. Jūs turite 48 valandas, per kurias galite atsisakyti sutarties ir nepatirti jokių išlaidų. Norėdami pasinaudoti šia galimybe, jūs turėsite parašyti prašymą. Tą galite padaryti atvykę į mūsų klientų aptarnavimo skyrių arba el. paštu.

Kaip vyks bendravimas toliau?

Pasirašius kredito sutartį bendravimas nenutrūks. Jūs gausite priminimus apie įmokos mokėjimą, jei pamiršite tą padaryti – būsite informuojami apie vėlavimą. Jei duosite tam sutikimą – galite gauti SMS žinutes ir el. laiškus su specialiais mūsų pasiūlymais ir informacija apie akcijas.

Jeigu reikia finansavimo konkrečiai prekei?

Tuo atveju, jeigu esate išsirinkę konkrečią prekę, jos pardavėjo paprašykite sąskaitos-faktūros ir kreipkitės dėl finansavimo. Jeigu reikalinga, el. paštu galite gauti šios sąskaitos-faktūros šabloną. Pinigai bus pervesti į jūsų sąskaitą.

Dėl prekių ar paslaugų finansavimo jūs taip pat galite kreiptis telefonu. Tokiu atveju sąskaitą-faktūrą turėsite atsiųsti el. paštu prieš sudarant sutartį, o pinigai bus pervesti tuomet, kai padėsite parašą ant sutarties (ją jums į namus ar darbovietę pristatys kurjeris).

Jeigu kreditą imate ne pirmą kartą arba jei manote, kad papildoma konsultacija jums nėra reikalinga, rekomenduojame rinktis kreditą internetu. Tai leis norimą pinigų sumą pasiskolinti patogiai ir paprastai iš bet kur, kur yra internetas. Nepamirškite, kad nuo šių metų vasario mėnesio įsigaliojus Vartojimo kredito įstatymo pataisoms, kredito sutartis negali būti sudaryta nuo 22 val. iki 7 val. ryto. Tai galioja ir internetu teikiamoms paslaugoms.

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button