GFB komanda 2017 11 03

Kaip dviračiu, pėsčiomis ir bėgte įveikti 15 000 kilometrų? Drauge su komanda!

isukis

„General Financing“ darbuotojai balandžio-rugsėjo mėnesiais siekė bendro tikslo – aktyviai leisti laisvalaikį, judėti ir drauge įveikti 15 000 kilometrų. Pasiekus šį rezultatą, komandos laukė apdovanojimas – stalo futbolas smagioms pertraukėlėms biure. Iš viso prisijungė 51 įmonės darbuotojas.

Tikslas viršytas net 3407 kilometrų, o aktyviausi „Endomondo“ iššūkio dalyviai tinklaraštyje dalijasi savo įspūdžiais. Sužinokite, kaip jiems pavyko įveikti šimtus ir net daugiau kaip tūkstantį kilometrų. 

Justinas: Mėgstamiausio būdo rinkti kilometrus neturiu, bet niekada dvi dienas iš eilės nedarydavau to paties. Jei vieną dieną važiuodavau dviračiu, tai kitą dieną bėgau arba plaukiau, kad judėjimas netaptų monotonija.

Kilometrai nejučiomis geriausiai renkasi keliaujant, apžiūrint naujas vietas, tik reikia nepamiršti įsijungti „Endomondo“. Papildomai pajudėti priverčia ir bendras tikslas, ir žaidimo elementas. Šiemet papildomai dėl iššūkio kilometrų nerinkau, bet pernai paskutinę dieną prisiverčiau išvažiuoti dviračiu vien tam, kad perlipčiau 1000 kilometrų ribą.

Aurelija: Šią vasarą itin pamėgau dviratį. Mano kilometrų rinkimą būtų galima pavadinti taip: „Važiuojam čia – girdėjau, kad gražus kelias“. Kuo tai baigdavosi? Važiavimu miškais be jokių keliukų, dviračio nešimu į stačiausius kalnus, netikėtai užklupusia naktim (būtinai neapšviestose vietose).Todėl kiekvienas išvažiavimas būdavo įdomus ir vis kitoks. Tačiau smagiausia kelionė, manau, buvo ankstyvą pavasarį, kai sugalvojome pasidaryti pikniką su dviračiais prie Žaliųjų ežerų.

Komandinis iššūkis yra papildomas stimulas pajudėti, norėjosi neatsilikti nuo kolegų. Net ir tomis akimirkomis, kai būdavau pavargusi ir, atrodo, nieko nesinorėdavo, sėsdavau ant dviračio ir rinkdavau kilometrus. O po vakarinio pasivažinėjimo ir nuotaika pagerėdavo.

Simona: Mėgstamiausias mano būdas „sukti“ kilometrus – važinėjimas dviračiu. Taip pat mėgstu ilgus pasivaikščiojimus tiek po įvairius pažintinius takus, tiek po Vilniaus senamiestį.

Iššūkio pradžioje daugiau nei įprastai judėti labai nesistengiau, tiesiog reikėjo nepamiršti kaskart įsijungti programėlę. Tarp visų dalyvių tuo metu buvau 20-tuko pabaigoje. Likus mėnesiui iki iššūkio pabaigos, nusprendžiau pasiekti bent 10-tą vietą tarp visų dalyvių ir labai džiaugiausi, kad šį planą įgyvendinti pavyko. Paskutinę iššūkio dieną vienu kartu įveikiau daugiausia kilometrų – pavyko numinti 51 kilometrą. Tai kol kas asmeninis mano pačios rekordas, kurį tikiuosi pagerinti kitais metais.

Viktorija: Labai patinka važinėti dviračiu, todėl didžioji kilometrų dalis taip ir buvo surinkta. Be to, mėgstu ilgus ir tolimus pasivaikščiojimus. Jų metu nepatingėdavau įsijungti „Endomondo“ ir bendras rezultatas nudžiugino – iššūkyje užėmiau antrą vietą!

Labai smagiai praleidau laiką pėsčiųjų žygyje Anykščiuose. Pasitaikė puikus oras, gera trasa, graži gamta ir lengvai nužygiuoti 13 km.

Dalyvaujant komandiniame iššūkyje tikrai daugiau stimulo numinti ar nueiti vienu kitu kilometru daugiau, nei buvai užsibrėžęs. Man visada buvo įdomu stebėti, kaip sekasi kolegoms.

Violeta: Labiausiai mėgstu bėgioti. Bėgimas man – vienas efektyviausių būdų pasikrauti teigiama energija. Be to, kadangi esu priklausoma nuo šokolado, tai dar ir puikus būdas sudeginti kalorijas. Bėgioju apie keturis metus, o mano distancijų ilgis įprastai būdavo 5-6 km, tačiau šį pavasarį trūko motyvacijos judėti, todėl nusprendžiau išsikelti sau tikslą – įveikti 15 km distanciją. Taigi pradėjau intensyviai dirbti, ilginti bėgimo nuotolius. „Užsikabinau“, labai greitai apėmė didžiulis azartas ir pamačiau, kad galiu bėgti žymiai ilgesnes distancijas nei bėgdavau iki tol, o pasiekti tikslai teikia didžiulį malonumą. Šiuo metu mano planuose – pusmaratonis. Galiausiai taip pamilau bėgimą, kad nei vėsus oras, nei lengvas lietus man nėra kliūtis apsiauti bėgimo batelius ir išeiti į lauką prasibėgti.

Įsimintiniausias kilometrų rinkimas šiemet buvo per atostogas Ispanijoje, Montserrat kalnuose, kai su draugu nusprendėme į viršų kilti ne funikulieriumi, o pėsčiomis. Įveikėme ne tiek ir daug, apie 9 km, ir nors esame pakankamai aktyvūs, tądien kaip reikiant ,,pagavom pompas“. Tačiau vaizdas iš viršaus buvo to vertas.

Dėl „Endomondo“ iššūkio pradėjau ne tik daugiau bėgioti, bet ir vaikščioti! Apskritai judėjimas tapo mano įpročiu. Tad labai agituoju visus daugiau judėti, kelti sau tikslus ir jų siekti. Ir nors tokie pasiekimai nėra itin reikšmingi, bet net ir minimali pergalė priverčia nusišypsoti ir didžiuotis savimi. Komandinis iššūkis dar ir koks papildomas stimulas pajudėti! Noras aplenkti kolegas yra stipresnis nei tinginystė. Visada sakiau, kad sveika konkurencija yra labai gerai.

Simona: Daugiau kaip 700 kilometrų surinkau vaikščiodama su draugais. Kai geras oras, kilometrų neskaičiuoji, eini, kalbiesi, o tada tik pamatai, kiek išties suvaikščiojai. Taip pat kilometrus rinkau ir įvairių kelionių metu, liko daug gražių atsiminimų bei nuotraukų. Šiemet buvau sau išsikėlusi iššūkį patekti į 10-tuką. Pavyko!

Ar komandinis iššūkis yra papildomas stimulas pajudėti? Tikrai taip! Kadangi turėjau ir asmeninį tikslą, kartais reikėjo daugiau pasistengti, norint neatsilikti. Vis susilaukdavau draugų replikų: „Tai kelintoje vietoje esi dabar“, „Mes eisime pėsčiomis, nes tu vėl kilometrus renki?“.

Nepaisant pajuokavimų, smagu, kad ir pati dažniau rinkausi aktyviai praleisti laisvalaikį ir dar draugus prikalbinau. Kai po iššūkio pamačiau kilometrų sumą, likau maloniai nustebusi. Net nesusimąstydavau, kiek išties vaikštau, tad tai buvo puiki proga įsivertinti savo galimybes. Jau laukiu kitų metų ir galvoju, kokį tikslą vėl reikėtų išsikelti!

Ramunė: Pirmiausia, labai džiaugiuosi pakliuvusi į pirmąjį 15-uką. Daugiausia kilometrų surinkau vaikščiodama, vienoje iš nuotraukų yra mano pats geriausias pasivaikščiojimų kompanionas, su juo išnaršėme visas apylinkes. Konkretaus tikslo neturėjau, tiesiog žinojau, kad dalyvauju šiame iššūkyje ir, kai nepamiršdavau, įsijungdavau programėlę.Maksimumas per vieną dieną buvo apie 34 km. Buvo smagu, laukiu kitų metų.

Komanda, drauge įveikusi iššūkį, susitinka draugiškoms kovoms prie savo prizo – stalo futbolo.

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button