Naudinga žinoti 2019 01 11

Įspūdingi vaizdai iš Dakaro maratono trasos

Marian Chytka3 1024x682

Šių metų Dakaras, vykstantis pietinėje Peru dalyje, yra kaip reta smėlingas. Organizatoriai, tik paskelbę maratono trasas, visus užtikrino, kad 70 proc. jų bus smėlyje. „General Financing team Pitlane“ ekipažui tai reiškia vairavimo technikos ir navigacijos žinių išbandymą, o komandos komunikacijos žmonėms – ilgas karštas valandas smėlynuose, belaukiant greičio ruože pasirodančio savojo bolido.

Ieškant įdomesnių greičio ruožo vietų, rymant laukime, pavyksta ir gražių vaizdų pamatyti, ir saulėje stipriai įdegti, o dėl nuolat čia kylančių stiprių vėjų – dar ir smėlio audrų paragauti.

Smėlynuose įkuriami ir Dakaro dalyvių bivakai. Išimtis tik pirmoji stovykla Limoje bei aukštikalnėse įsikūrusiame Arequipa mieste. Šiame mieste daugiau žalumos, tad nors bivake po kojomis vis tiek smėlis, čia bent jau galima pailsėti nuo jo audrų.

Peru beveik visi rytai prasideda ūkanomis, kurias įdienojus išblaško vis labiau kaistanti saulė. Pati ne kartą garsiai stebėjausi ir klausiau kolegų, kaip čia gali būti debesys ir rūkas, kai aplinkui taip sausa ir vien smėlynai. Viskas, pasirodo, turi aiškias savo priežastis.

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button