Naudinga žinoti 2015 04 21

Imu kreditą! 5 įrašas: mano pasirinkimas

Kreditas

Sveika atėjusi, apsisprendimo diena! Būtent šiandien paaiškės, kokį sprendimą dėl paskolos priėmėm su žmona ir kaip nuo šio momento pajudėjo reikalai. Vaiko kambario remontas jau suplanuotas, darbininkai laukia avansinio apmokėjimo ir važiuosim. Tiems, kas prisijungė tik dabar, prisistatau: esu Kristijonas, iš Vilniaus, man 31 m. ir aš noriu paimti 1500 eurų paskolą.

Praėjusį kartą tampiau jūsų nervus ir laikiau intrigą dėl to, kokią kredito bendrovę mes su žmona nusprendėme pasirinkti. Metas atskleisti kortas. Nusprendėme pasinaudoti „General Financing“ pasiūlymu.

Štai kokios įmonės paslaugomis naudosimės.

Trumpai apie tokio sprendimo priežastis:

- Greitųjų kreditų bendroves atmečiau dėl to, kad jų BVKKMN man buvo gerokai per didelis. Taip pat tokios bendrovės dažniausiai siūlo mažų sumų kreditus, o man reikalingi 1500 eurų.

- Banko nesirinkau, nes iš jo atsakymo reikia laukti gerokai ilgiau, o aš informacijos apie kreditus ir jo teikėjus rinkimui skyriau tikrai nemažai laiko, išsiaiškinau galimybes, naršiau internete, lankiausi bendrovės klientų aptarnavimo centre ir pan. Jaučiuosi priėmęs apgalvotą ir pasvertą sprendimą, todėl pačios sutarties pasirašymui nebenoriu skirti daug laiko. Visus dokumentus noriu susitvarkyti internetu, o „General Financing“ tokią paslaugą siūlo.

- Kitaip negu bankuose, mano mokumo vertinimas bus patikrintas automatizuotai, man nereikės pateikti jokių papildomų dokumentų apie darbo užmokestį ir pan. Visą informaciją tikrina sistema, todėl galėsiu būti tikras, kad neįsivels klaida, o ir laiko sąnaudos labai mažos – tik kelios minutės.

Sutartį pasirašysiu internetu, nes nebenoriu apsikrauti popieriais ir dar kur nors važiuoti.- „General Financing“ sutartį leidžia pasirašyti elektroniniu parašu. Darbo reikalais jau kurį laiką naudoju mobilųjį parašą, todėl procedūra pažįstama, man patinka ir plius taupo laiką.

- Imant paskolą iš „General Financing“ nereikia įkeisti turto.

- „General Financing“ siūlo platų įmokų surinkimo tinklą ir daug skirtingų mokėjimo būdų: galiu ne tik sudaryti tiesioginio debeto sutartį, mokėti paprastais pavedimais, bet ir mokėti pašte, „PayPost“ ir kituose spaudos kioskeliuose ar mobilia programėle „Mokipay“. Kas, mano akimis, yra nemaži privalumai.

- Pirmą įmoką, jei noriu, galiu atidėti iki 3 mėn., o pinigai bus pervesti tą pačią dieną.

- Kaip paaiškėjo iš Lietuvos Banko svetainėje skelbiamų duomenų, „General Financing“ yra gana stambi vartojimo kredito rinkos žaidėja. O su žmona nuo pat pradžių buvome sutarę neturėti reikalų su mažomis įmonėmis. Sąrašo punktas – checked.

- Mums patiko įmonės politika ir tai, kad ji remia lietuvius Dakaro ralyje. Prisipažinsiu, čia jau mano širdis buvo paglostyta, nes automobiliai ir jų sportas yra mano slapta aistra. Kartu su draugais kėlėm savo nuotraukas į Vytį ir sirgom už saviškius.

Ten kažkur ant vyčio ir mano veidas! Pasiskolinau iš „General Financing“ Facebook‘o.

- „General Financing“ taip pat deklaruoja, jog rūpinasi atsakingu skolinimu, turi kokybę patvirtinančius sertifikatus. O jie, mano galva, pati geriausia rekomendacija.

- Kalbant apie rekomendacijas, tai pažįstamų tarpe tokių, kurie naudojosi šios įmonės paslaugomis, deja, neradome, todėl ieškojome atsiliepimų internete. Jų skaičius ir turinys nenugąsdino, taigi, leisiu sau padėti pliusą prie kriterijaus „Rekomendacijos“.

- Ir, žinoma, sąlygos. Apie jas šiek tiek išsamiau apačioje.

Taigi, apie tai, kas labiausiai domina. „General Financing“ pasiūlyme ties BVKKMN šviečia skaičiukas 62%. Sakysit, matėt ir mažesnių procentų? Taip, aš irgi mačiau. Tačiau. Esu apsisprendęs kreditą grąžinti per 12 mėn. Jei skolinčiausi ilgesniam laikui, BVKKMN ženkliai mažėtų, tačiau su žmona turime tam tikrų planų ateičiai ir todėl šį finansinį įsipareigojimą norime prisiimti ne ilgiau nei metams. Todėl su šiek tiek didesniu negu galėtų būti BVKKMN sutinkame ir šį faktą priimame, nes patys taip esame apsisprendę. Kitos pasiūlymo sąlygos – metinė palūkanų norma, mėnesio įmokos dydis, tvarkymo mokestis – mus tenkina. Kiek atlaidžiau į BVKKMN žiūrime ir dėl aukščiau išvardintų aspektų. Todėl, summa sumarum, BVKKMN mane tenkina ir dedu pliusiuką.

Padėjau varneles prie visų punktų.

Papildomų klausimų ar neaiškumų mes su žmona daugiau neturime, todėl radęs laisvą minutę, sėsiu prie kompiuterio ir sudarysiu sutartį. Apie tai, kokių dokumentų prireikė ir apie visas sutarties pasirašymo detales smulkiau papasakosiu kitame įraše. O iki to laiko laukčiau jūsų komentarų ir pastebėjimų. Gal ką praleidom? Ar kažko nežinom?

„General Financing“ komentaras: 

Vartojimo kreditas teikiamas tik oficialias pajamas gaunantiems žmonėms, kurių finansiniai įsipareigojimai neviršija 40 proc. mėnesio pajamų. Atsakinga kredito bendrovė įvertins kliento mokumą ir pasiūlys tokio dydžio vartojimo kreditą, kokį leidžia kliento galimybės. Jeigu klientas nori gauti didesnę sumą negu leidžia jo finansinės galimybės, jis tokio dydžio paskolos negaus.

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button