GFB komanda 2019 07 10

„GF EasyID“ – nauja „General Financing“ išmanioji programėlė

apps

Banko licenciją gavusi vartojimo paskolų ir pirkimo išsimokėtinai paslaugų bendrovė „General Financing“ klientams pristatė naują išmaniąją programėlę „GF EasyID“, kurios pagrindinė funkcija – asmens tapatybės nustatymas nuotoliniu būdu. Jis yra reikalingas sudarant vartojimo paskolos ar pirkimo išsimokėtinai sutartį internetu. Programėlė yra vienas iš naujų skaitmeninių sprendimų, kuriuos bendrovė įdiegė siekdama gerinti jos paslaugomis besinaudojančių klientų patirtį.

 „Atsiradus „GF EasyID“, klientams patvirtinti asmens tapatybę tapo daug paprasčiau ir greičiau, – džiaugiasi „General Financing“ Sėkmingos klientų patirties vadovas Skirmantas Ketvirtis. – Esamų procesų skaitmenizacija bei naujų skaitmeninių sprendimų diegimas, orientacija į klientą ir jo patirties gerinimas, yra vienas iš mūsų, kaip būsimo banko, prioritetų ir tikslų. Tad naujos, klientams patogios išmaniosios programėlės sukūrimas yra žingsnis šio tikslo link“.

Kliento tapatybė internetu realiu laiku nustatoma pasitelkus Lietuvos bendrovės „Ondato“ sukurtą kompleksinę informacijos apie klientą platformą „Ondato KYC“, kurios veikimas grindžiamas masyvių duomenų analitika ir dirbtinio intelekto sprendimais.  Šis įrankis atitinka griežčiausius šiuo metu rinkoje galiojančius saugumo standartus.

Biometrinio atpažinimo procesas paprastas: programėlė atpažįsta kliento veidą, gautas atvaizdas sulyginamas su asmens dokumente esančia nuotrauka, patikrinama kita svarbi dokumento informacija. Visas tapatybės nustatymo programėle procesas užtrunka vos kelias sekundes. Kai paskolos sandorio sudarymo procesas baigiamas, pinigai pervedami klientui.

„GF EasyID“ programėlę galima parsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play programėlių parduotuvių.

Kol kas tik vieną – asmens tapatybės nustatymo – funkciją atliekanti „GF EasyID“ yra didesnių bendrovės planų pradžia. „Mūsų tiksluose – skaitmeninė „General Financing“ aplikacija – ekosistema, leisianti klientams savo mobiliame telefone turėti žymiai daugiau nei tik banką, – pasakoja S.Ketvirtis. – Aplikacijoje klientai galės matyti visas savo sąskaitas (taip pat ir kitų bankų), iš bet kokios sąskaitos atlikti mokėjimus, naudotis nemokamu biudžeto planavimo įrankiu bei užsisakyti daugybę kitų papildomų, įdomių ir nebūtinai tik su finansais ir jų valdymu susijusių trečiųjų šalių paslaugų“.

Vartojo paskolų ir pirkimo išsimokėtinai bendrovės „General Financing“ paslaugų portfelis šiuo metu sudaro 70,3 mln. eurų, šių metų pirmo pusmečio apyvarta siekė 17,4 mln. eurų. Bendrovė turi 18 nuosavų skyrių ir daugiau nei 2000 klientų aptarnavimo taškų visoje Lietuvoje. Jos paslaugomis jau pasinaudojo daugiau nei 340 tūkst. klientų.

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button