GFB komanda 2019 06 26

“General Financing” taps specializuotu banku

GF Gedimino pr 2 012

Finansų bendrovei „General Financing“ buvo suteikta specializuoto banko licencija. Jau 14 metų Lietuvos rinkoje veikianti bendrovė, pradėjusi bankinę veiklą, toliau teiks vartojimo paskolas bei klientams pasiūlys naujų paslaugų. Visų pirma – priims iš šalies gyventojų terminuotus indėlius. Tolimesniuose planuose – piniginių atsiskaitymų paslaugos, mokėjimo kortelė, daugiafunkcinė išmanioji programėlė. Taip pat daug į klientų patirties gerinimą orientuotų, šalies rinkai pritaikytų tarptautinės bankininkystės sprendimų. Ir tikslas tapti pirmuoju lietuvišku skaitmeniniu banku.

„Pradėjome kaip lietuviškas finansinis startuolis, užaugome iki solidžios organizacijos, kuri tvirtai stovi ant kojų. Šiuo metu „General Financing“ paslaugų portfelis sudaro 70 mln. eurų, šių metų pirmo ketvirčio apyvarta siekė 7,9mln. eurų, įmonės veiklos pelningumas stabiliai auga. Turime 18 nuosavų skyrių ir daugiau nei 2000 klientų aptarnavimo taškų visoje Lietuvoje, mumis pasitiki daugiau nei 340 tūkst. klientų,“ – valdomos bendrovės pasiekimais džiaugiasi „General Financing“ generalinis direktorius Konstantinas Balakinas.

Kišenėje – ne vien tik bankas

Pasak K.Balakino, dabar bendrovė yra pasiruošusi priimti didelį iššūkį ir transformuotis į banką. Esamų procesų skaitmenizacija bei naujų skaitmeninių sprendimų diegimas, daugiakanališkumas, kur pirmu ir svarbiausiu kanalu tampa išmanusis telefonas, orientacija į klientą ir jo patirties valdymą, tampa pagrindiniais prioritetais.

Planuose – ir skaitmeninė „General Financing“ aplikacija – ekosistema, leisianti klientams savo mobiliame telefone turėti žymiai daugiau nei tik banką. Aplikacijoje klientai galės matyti visas savo sąskaitas (taip pat ir kitų bankų), iš bet kokios sąskaitos atlikti mokėjimus, naudotis nemokamu biudžeto planavimo įrankiu bei užsisakyti daugybę kitų papildomų, įdomių ir nebūtinai tik su finansais ir jų valdymu susijusių trečiųjų šalių paslaugų. Sąskaitos aptarnavimas ir kitos pagrindinės paslaugos klientui nieko nekainuos.

„Iš tiesų, naujus skaitmeninius sprendimus, didinančius klientų aptarnavimo procesų efektyvumą, kuriame ir diegiame nelaukdami bankinės veiklos pradžios. Prieš keletą mėnesių klientams skyriuose pasiūlėme galimybę sutartis pasirašyti planšetėse, kas leido gerokai sutrumpinti jų aptarnavimo laiką,“ – vykstančius pokyčius vardina „General Financing“ vadovas.

Keisis ir skyriai

Nors „General Financing“ ketina tapti skaitmeniniu banku, savo klientų aptarnavimo skyrių artimiausiu metu neplanuoja uždaryti. Jų, kaip ir visos bendrovės, laukia transformacija. „Nuosavus skyrius ketiname maksimaliai skaitmenizuoti bei pertvarkyti, paverčiant juos patogiais bendruomenių centrais, kuriuose žmonės galėtų ne tik savarankiškai susitvarkyti finansinius reikalus, gauti asmeninę konsultaciją, tačiau ir praleisti čia daugiau laiko gerdami kavą, dirbdami,  bendraudami su personalu ar kitais lankytojais,“ – vizija dalinasi K.Balakinas.

Atnaujina savo vizualinį identitetą

Naujojo specializuoto banko pavadinimas – „GF Bankas“. Nelaukdama pavadinimo pasikeitimo, bendrovė pradėjo savo vizualinio identiteto atnaujinimo darbus ir jau turi naujo dizaino logotipą.

Kol kas naujoji „General Financing“ logotipo versija buvo pristatyta ribotai auditorijai. Visas bendrovės vizualinis identitetas pasikeis ne iš karto, tai bus nuoseklus kelis mėnesius užtruksiantis procesas, prasidėsiantis nuo skaitmeninių bendrovės kanalų, reklamos, pasibaigsiantis klientų aptarnavimo skyriuose. Kaip sako bendrovės generalinis direktorius, „General Financing“  viduje jau dabar yra pasikeitusi, tad poreikis atsinaujinti vizualiai yra subrendęs. „Atnaujintu vizualiniu identitetu komunikuosime mūsų paprastumą, draugiškumą, autentiškumą ir kokybę, norą būti arti kliento, rūpintis gerąja jo patirtimi, padėti jam jaustis ramiai ir užtikrintai, – sako K. Balakinas. – Norime, kad klientas žinotų, jog naudotis mūsų paslaugomis yra paprasta, kaip pasikalbėti.“

Paskolos ir indėliai

Savo sistemas bankinių paslaugų teikimui „General Financing“ ketina paruošti ateinančių metų pirmą ketvirtį. Tuomet šalies gyventojai bendrovėje galės sudaryti ne tik paskolų, tačiau ir indėlių sutartis. Nepaisant daugybės naujų galimybių klientams, pagrindine „General Financing“ paslauga tapus banku išliks vartojimo paskolos.

bank chat coins customers danger-sign experts goals invoice online-payment recommendations transfer-money video-button